همه چیز درباره Counter-Strike: Source

arad

کاربر سایت
Jul 3, 2006
9
نام
arad
CS:S (source) :P

Salam ...... too in topic ishala age shoma az cs 1.6 dast bardarid mikhym dar morede cs:s sohbat konim albate bahse asli Online bazi kardaneshe :) ke age taraf dar dasht tozih midam age nadashtam ke berid hamoon 1.6 o bazi konid

arad

کاربر سایت
Jul 3, 2006
9
نام
arad
avalin nafar khodam be topic e khodam Post midam :D agha cs source hanooz am oon chizayi ro ke vase kheyli ha too 1.6 jalebaro dare ! .... masalaaaan.... Jump ha Bunny jump dar in version niz hozoor darad ama be soorati kamelan sakht ke kare har kasi nist o nafas kesh mitalabe ! morede baadi in jump ha roo daro divare ke man too 1.6 ke asoon tare natoonestam bazihasho beram vali too source ba inke map asan kamelan avaz shode raftam Filme Jump ha amadast age kasi khast bege man haminja linkesho bezaram 10 mb e filmesh

3lectro

کاربر سایت
Jun 23, 2006
132
من پایه ام..
بنظر من سورس خیلی بهتر شده مخصوصآ اینکه خیلی از سوتی های تو بازی هم گرفته شده , دیگه
تیر M4 و ... از دیوار به قطر 2 متر (LOL) رد نمیشه یا تیر Sniper از جعبه فلزی!و عبور تیر از در و دیوار و
چوبها بهتر و طبیعی تره .. انیمیشن جابجا کردن خشاب و افتادن طرف موقع (( سقط )) شدن و پاشیدن خون رو در و دیوار و سر و صورت و کلی مزایای دیگه که باعث میشه ادم به طرف سورس بره
گرافیکشم که جای بحث نداره .
از نظر من Engine این بازی خوب نوشته شده من فکر می کنم اگر با چنین گرافیکی یک شرکت بازیسازی دیگه موتور HL2 رو نوشته بود بدون شک سرعت فریم خیلی پایین تر از این بود در حالیکه
با تمام امکانات گرافیک من 138 FPS سرعت دارم (Video stress test)
کلآ سورس خیلی طبیعی تر از ورژنهای قبلی خودشه !

king_of_software

کاربر سایت
Jul 25, 2007
128
منم با نظر دوستان موافقم
در نبود سورس میشه 1.6 رو تحمل کرد ولی وقتی سورس هست نمی دونم چرا ملت میرن دنبال 1.6:blink: شاید اینجور آسون بازی کردن رو دوست دارن!!!
ولی به نفع خودشونه که سورس بازی کنن
حداقلش بازیشون خیلی بهتر میشه آخه خیلی واقعی گرانایس
حداقل نسبت به 1.6

king_of_software

کاربر سایت
Jul 25, 2007
128
با سلام
عزیزان من به یه مشکلی بر خوردم
تو سایت شاتل یه path گذاشته به نام 1-16 به اندازه 229 مگابایت:eek:
من دانلود کردم ولی بازی باهاش اجرا نیشه
ورژن بازی من CSS 2.0
لطفا راهنماییم کنید:(
مخصوصا اگه اشکان خان میتونه ممنون می شم
مر30

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
شما برای اینکه بتونید تو سرور های شاتل بازی کنید باید css ورژن Digital zone را داشته باشید. (این ورژن کاملترین ورژن css هست که الان همه جا گیر میاد دیگه.)
بعدش باید این پچ 1-16 و همچنین 16-17 را نصب کنید و وارد سرور شوید.

king_of_software

کاربر سایت
Jul 25, 2007
128
شما برای اینکه بتونید تو سرور های شاتل بازی کنید باید css ورژن Digital zone را داشته باشید. (این ورژن کاملترین ورژن css هست که الان همه جا گیر میاد دیگه.)
بعدش باید این پچ 1-16 و همچنین 16-17 را نصب کنید و وارد سرور شوید.

اشکان جان بجز این سرور تو چه سروری میتونم با این ورژنی که دارم بازی کنم؟:confused:

آخرین ویرایش:

king_of_software

کاربر سایت
Jul 25, 2007
128
برای ان لاین بازی کردن نیاز به نسخه اصل داریم؟؟؟
از کجا می شه تهیه کرد؟؟؟تهران دارن؟؟؟

نه
شما کافیه ببینی اونجایی که داری از IP اون استفاده می کنی از چه ورژنی بهره می بره بعد می تونی اونو تهیه کنی
درباره 1.6
دربارهhttp://www.bazicenter.com/forums/newreply.php?do=newreply&p=239548 source

king_of_software

کاربر سایت
Jul 25, 2007
128
برای ان لاین بازی کردن نیاز به نسخه اصل داریم؟؟؟
از کجا می شه تهیه کرد؟؟؟تهران دارن؟؟؟

نه
شما کافیه ببینی اونجایی که داری از IP اون استفاده می کنی از چه ورژنی بهره می بره بعد می تونی اونو تهیه کنی
درباره 1.6 http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?p=239163#post239163
دربارهhttp://www.bazicenter.com/forums/newreply.php?do=newreply&p=239548 source

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
تو سایت شاتل یه path گذاشته به نام 1-16 به اندازه 229 مگابایت
شما Patch 17 رو هم بگیر تست کن باید درست بشه. اگه دیدی کار نکرد مطمئنا ورژن CSS ت DigitalZone نیست. باید توی اینترنت (torrent و اینا) بگردی یه دونه CSS ورژن DigitalZone گیر میاری.

Genius71

کاربر سایت
Jul 3, 2007
554
نام
فرشاد
من این بازی خیلی وقت پیش گرفتم.چجوری می تونم بفهمم چه path دارم؟؟
چجوری می تونم تو سرور ها بازی کنم؟؟؟؟؟چه پچی باید بگیرم؟؟:confused:

king_of_software

کاربر سایت
Jul 25, 2007
128
شما Patch 17 رو هم بگیر تست کن باید درست بشه. اگه دیدی کار نکرد مطمئنا ورژن CSS ت DigitalZone نیست. باید توی اینترنت (torrent و اینا) بگردی یه دونه CSS ورژن DigitalZone گیر میاری.

دوستم اون رو هم دانلود کردم، نشد:((
حالا این بازی حجمش چقدره؟ که واسش بگردم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر