انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,925
نام
آن مرد !
یادش به خیر
بیشترین دوران لذتمون اون موقع بود ، پولی که روزانه میگرفتم رو نمی خوردم تا برم گیم نت با ترس و لرز، چون مادرم اجازه نمی داد اون موقع به امید یه ساعت کانتر که با بچه ها بزنیم. بعدش یه جوری سرتونونینه چیه ترشح میشد قشنگ تا شب high بودم :|
خونه که دسته جعمی نمی شد بازی کرد !
بعدش کتک هایی که میخوردیم سره زیاد بازی کردن که برا چشممون ضرر داره:D خو کتکا ضرر نداشت :-j:D
هی هی هی ، بزرگترین لذت برا من به شخصه گیم بوده
الان، فقط بعضی اوقات ، اونم برا لذته نیست. برا اینه که زندگی سختی که داریم ، 2 ساعت یادمون بره ...

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
منم تو تاپیک داشتم نگاه میکردم تقریبا 8 سال پیش پست ارسال کردم ...
داره 33 سالم میشه ولی بازم حداقل روزی 1 ساعت بازی میکنم .....:D:D:D
داره 35 سالم میشه
ساعت 05:28
اردیبهشت میشم 28 ساله
نشستم وارتندر میزنم
گیم سن و سال نمیشناسه عشق و دل میخواد فقط
البته دیگه سینگل بازی نمیکنم.کلا سن میره بالا مولتی یه چیزه دیگست..مخصوصا با بتل3 و4
:x:>:*

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
دم همتون گرم پیرمردا! بابا ایول! دست مریضا! بعد چند سال اومدم بازی سنتر، میبینم که تاپیک هنوز بالاست که :D

این حس نوستالوژیک چیز عجیب و جالبیه. برای نسل پدر و مادرای ما بقول معروف زمان شاه حس نوستالوژیک داره که مربوط به 30 سال پیشه، برای ماها همین 5 سال پیش هم حس نوستالوژیک داره، که البته چیز خوبی نیست به عقیده خودم.

انگار نه انگار که بیشتر از 8 سال پیش این تاپیک رو زدم و کماکان گیم میزنم. گیم گیم گیم! اون موقع ها (منظورم همون زمانیه که این تاپیک رو زده بودم) فکر میکردم که اگه یه روز (معذرت میخوام، جسارت به کسی نباشه، خودمو میگم) بخوام مثه آدم زندگی کنم باید این گیم رو بزارم کنار، ولی الان با گذشت این 8 سال، هم زندگیم رو دارم هم گیم. حتی شدیدتر از گذشته...
پارسال تو محل کارم، سیستما شبکه بودن، با بچه های شرکت میشستیم Rainbow Six و Dirt لن میکردیم پلی میدادیم. دختر و پسر، از 23 ساله تا 55 ساله، از منشی تا مدیر، و لذت میبردیم.
یجورایی دیگه گیم پلی دادن (در حد فان نه هاردکور) بخشی از یه زندگی عادی شده. که بنظرم این خوبه.
دمتون گرم! تا میتونید سعی کنید لذت ببرید از گیم. "لذت" ;)

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
البته من چنتا آیدی بن دائم شده دارم مثل ehsanservat دقیقا ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷
عهههههه! الان یاد اوومد، Ehsanservat. آقا دم شما گرم! بشدت! تاپیک منو شما نداره که داداچ! واسه همست! میدونی حکم چیو داره؟ این پیرمردا رو دیدی میرن میشن پارک پای حرفای هم، اینجا هم همونه، فقط از نوع مجازیش :D
من یکی قرار باشه قاطی مرغا هم برم، باز گیم رو با خودم میبرم قاطی مرغا، به اونا هم گیم یاد میدم :D
درباره حس نوستالوژی هم که آره، پایه م، حس فقط نوستالوژی، ولی اینکه زود همه چی واسه آدم نوستالوژی بشه رو زیاد اتفاق خوبی نمیدونم. :-??

=======================================================

راستی، کسی از این جماعت پیر، Resident Evil 2 ریمیک رو بازی کرد؟ اون حس قبل رو داشت؟ نظرتون چی بود دربارش؟

آخرین ویرایش:

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
دفترچه رمز بازی
8->
اخ نگو
این دفترچه رمز بازی ها من کمبت 3 توی سگاشو داشتم تمام فینیشینگ ها
حتی طریقه اوردن موتارو و شوکان هم داشت توی منو 2 تا گزینه اضافه میاورد یادته؟
اویل 3 رو هم دفترچه داشتم

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
آره یادمه
دفترچه ها رمز از زمان سگا بود تا زمان ps1 و ps2 بود
البته برا pc هم یادمه بود
یادش بخیر :x
من حتی یه سی دی ایرانی خریدم کل رمز ها کل بازیا هر کنسولی داشت

hni0_59fa.jpg
زمان ps1 و ps2 که گیم شارک بود چه حالی هم میداد به بعضی بازی ها
باز یادت باشه توی بعضی کتاب ها کد نوشته بود
باید میرفتیم توی گیم شارک خودمون فایل بازی رو میساختیم کد وارد میکردیم بعد دیسک بازی رو میذاشتیم تا کد ها اعمال بشه
اقا صحبت از سگا شد شما از اون دسته های گندش یاتون میاد؟؟
اقا من دست های کوچولوش قشنگ دستم جا میشد ولی اون دسته گندهاش نمیتونستم دستم بگیرم
دیگه هم از یه زمانی بعد تولید نشد چون وقتی بزرگ تر شدم گیرم نبومد از بزرگ ها هرچی توی بازار بود همون کوچولو ها بود
داشتین شما هم؟

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
چنتا از این دیسک ها بود
یکیش گیم شارک که گفتی

GameShark%20Version%204.0%20(2).jpg

مدلا دیگم داشت مثل اکشن ریپلی و ......
خود این گیم شارک و اکشن ریپلی و ..... کد بازی ها داشتن آماده

سگا ها اصلی ژاپنی و سری اول دسته بزرگ سه دکمه بودن
مثل میکرو اصلی ژاپنی که ۲ دکمه بودن
نه 4 دکمه ها فیک که تو ایران پر بودن و هستن

سگا جدیدن یه sega genesis mini عرضه کرده . دسته ببین ۳ دکمه اس
نه ۶ دکمه

jhcv_screenshot_۲۰۱۹۱۱۰۷-۲۲۴۳۴۴~2.png
چه خاطراتی که توی این تاپیک ها و گفت و گو ها زنده نمیشه 8->

• Like
Reactions: che-jaleb

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
اون موقع یادش بخیر یه کلک بلد بودم تو بازیهای ps1 مثلأ بازی 1.2 dracula ..وسط دمو بازی دیسکها رو جابجا میکردم ..دمو پایانی بازی رو نشون میداد..یادش بخیر البته این کلک رو اکثر بازیها جواب میده چند دیسک ..مثلأ fox hunt..یا غیره

• Like
Reactions: Love Console

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
اون موقع یادش بخیر یه کلک بلد بودم تو بازیهای ps1 مثلأ بازی 1.2 dracula ..وسط دمو بازی دیسکها رو جابجا میکردم ..دمو پایانی بازی رو نشون میداد..یادش بخیر البته این کلک رو اکثر بازیها جواب میده چند دیسک ..مثلأ fox hunt..یا غیره
یه کلکی هم بود این طوری بود که میتونستی توی کرش ریسینگ، یک مرحله اسپایرو بازی کنی ولی فقط 1مرحله میشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر