انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
latest
Global_Operations_cover.png

کسی هست اینو یادش باشه؟ یه کلون از کانتر که البته تو گیم نت های ایران کسی بازیش نمیکرد. با وجود اسکی بودنش گرافیک بهتری از کانتر ارائه میداد. منم عادت داشتم با botـها چند دست میزدم اونم با دوبله داغون فارسیش. :|:D

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
Global_Operations_cover.png

کسی هست اینو یادش باشه؟ یه کلون از کانتر که البته تو گیم نت های ایران کسی بازیش نمیکرد. با وجود اسکی بودنش گرافیک بهتری از کانتر ارائه میداد. منم عادت داشتم با botـها چند دست میزدم اونم با دوبله داغون فارسیش. :|:D
اینم عالی بود من دوبلشو بازی کردم 15 مرحله بود بعد که تموم میشد برعکس میشد و میشدی تروریست پزشک انتخاب میکردم با سرنگ دنبال همه میدودیم

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
من هیچوقت خدا از کانتر خوشم نیومد آخرین نسخه کانترم بازی کنی الان شبیه بازیا مافوق عتیقه دلتا فورسه :lol:
خودم با یکی شریک بودیم گیمنت داشتیم
شکست نفسی نفرمایید، بعید میدونم عتیقه تر از خودت تو این تاپیک داشته باشیم!! :D عجب دستی هم تو گیمنت داشتی. چرا ادامه ندادی؟! یه چی ام بگم بیشتر بچه های گیمنت اخلاقیاتشون تعطیله. زیادی ادعاشون میشه.

• Like
Reactions: alisantori

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
:Laughing: :Cheesygrin:
هم خدمات کامپیوتری داشتم هم گیمنت و ............ , دیگه هر کدوم کم کم از مد افتادن بی درآمد شدن
از اون ور منم دارو ندارمو گذاشتم سر پیش خریدی که کلاه برداری شد و ..............
ادعا pc گیمری میکنن :Cheesygrin:

images
نه بابا کجا از مد افتاده. هنوزم همون بازار مکاره است. :D
پس مثل من ورشکست هستی که شب و روز اینجا پلاسی دیگه. بحث pc master race رو هم نکش وسط که شکی توش نیست. :Laughing:بیایید فن بازیها باشیم نه پلتفورم ها. :D

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
از مد افتاده بابا طرفا ما جمع شدن هر چی گیمنت و کافی نت بودن
جدیدن کلوپ ها قدیم دوباره جون گرفتم ps4 گذاشتن با تلویزیون بزرگ - تو محله ما 4 تا کلوپ جدید باز شده

آره نزدیک 200 میلیون پولمون رفت - بدهی هم دارم زیاد :lol:
نه فقط فقط فن پلتفرم باید بود :clap: مثل سگا مثل آمیگا و ............... :Angel:
آره با بروبچ میریم FIFA میزنیم هر از چند گاهی. از بابت بدهی ام جای نگرانی نیست. تو میتونی. :D
اون پلتفورم ها آره واقعا ارزششو دارن.:D

images.png

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
اگه تو دانشگاه رشته مهندسی خونده باشین احتمالا خاطرات شیرینی (!) از کلنجار رفتن با این دستگاه های جیبی سر جلسه امتحان داشتین. طبق معمول هم با وجود رعایت مو به مو و دقیق راه حل، جواب آخر درست درنیومد. اما همیشه عده ای از بچه های زیرک و باهوش وجود دارن که دوست دارن out of the box فکر کنن و limitـها رو push کنن و از خشک ترین چیزها فان بسازن! این شما و این هم بازی DOOM روی ماشین حساب:

11111111111111111.jpg
22222222222222222.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر