انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
کاش اینارو ریمستر میکردن نه اون بازیا بیخودو :D
یا حداقل همین فرمی میزاشتن تو استور
شت :D

این عنوانهای کلاسیک دیگه تکرار نشدنی هستند ..اگرم ریمستر بشن خوب از آب در نمیان ...واسه زمان خودشون عالی بودن ..:|

• Like
Reactions: alisantori

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
85_yearukunfu.gif

Yie Ar Kung Fu -1985
بازی فایتینگ مبارزه ای که در آمریکا و غرب منتشر نشد. من خودم اینو پاک یادم رفته بود شانسی پیداش کردم. Holy_Crap :|

getsufuu-maden_02.png

Getsufuu maden - 1987
یه اکشن/RPG با تم تاریک و کاملا جدی! که بازهم ریلیز غربی نداشته. خوشبختانه به سختی Dark Souls نیست. :D

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
Sunset Riders SNES VS. Sunset Riders Genesis

Sunset_Riders.png

35517-Sunset_Riders_(USA)-3.jpg

نسخه SNES دوتا مزیت داره. چهارتا کاراکتر قابل بازی و حرف زدن باس ها. اما از هر لحاظ دیگه ای بگی از جمله گرافیک، گیمپلی، سرعت، موزیک، جذابیت، طراحی مرحله، نسخه Genesis سرتره! :D
بازیهای دیگه کونامی مثل Castlevania - TMNT - Contra و ... هر کدوم یه ورژن مخصوص به SNES و Genesis داشتن که کلی باهم فرق داشتن! چیزی که در نسل های امروزی نمی بینیم و یه بازی فقط روی کنسول های دیگه پورت میشه.

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
بازیSunset Riders Sورژن arcade masme بازی خیلی بهتر از sega و نینتندو ..گرافیکش بیشتر زمین تا آسمان فرق داره با نینتندو تو بازی میشه با 4 نفر هم زمان بازی کرد...
ssridersadd(2).png

gfs_37092_2_21.jpg

gfs_37092_2_32.jpg

Attachments

• Sunset Riders (4 Players ver EAC)-2.png
    Sunset Riders (4 Players ver EAC)-2.png
    27.1 KB · مشاهده: 15
آخرین ویرایش:

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
تمام عنوانهای terminator زیبا بودن که برای xbox ps2 اومد
اون زمان من خودم رو ps2 این عنوانها رو انجام دادم اما در کل گرافیک xbox بیشتر بود..
Original-Microsoft-Xbox-The-Terminator-Dawn-Of-Fate.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: alisantori

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
الان اگه شما از سبک light gun نام ببری همه یاد virtual cop و house of the dead و از این دست بازیها میافتن. اما برای من این نام فقط تداعی کننده یه بازی هست که هنوزم که هنوزه بعد از 27 سال گرافیک هیچ بازی امروزی به گَرد پاش نمیرسه!!! چرا که این اثر از فیلمبرداری واقعی بهره می بره. :D نمیتونم توصیف کنم اون موقع واسه ما دیدن یه بازی با استایل فیلم وسترن هالیوودی چه حسی داشت. اصلا باورکردنی نبود. چقدرم میخندیدیم پای صحنه هاش. این سری البته نمرات خوبی از منتقدها نمیگرفت اما در وصف محبوبیت فوق العاده اش همین بس که هنوزم داره برروی پلتفورمهای امروزی مثل 3DS و PSN و Wii عرضه میشه!

Mad_Dog_McCree_cover.jpg

mad-dog-mccree_6.jpg

latest

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
شما باشید از این کاور چیو استنباط میکنید؟! یه بازی گانگستری مثل dick tracy.

cover_large.jpg

کاملا اشتباه حدس زدید. :D در این بازی شما یک روح هستید که میتونید به جلد مردم وارد شده و کنترل اونها رو بدست بگیرید! جالبه که بعد از تَرکِ هر بدن، اون بدن میمیره و به اسکلت تبدیل میشه. قضیه اون گانگستر روی کاور هم اینه که شما با gfـتون داشتید تو خیابون راه میرفتید که یهو چندتا گاگنستر، gf شما رو میدزدن و شما رو هم میبندن به رگبار. :| حالا پدر gf شما که یه دانشمند هست روح شما رو احضار میکنه تا دخترشو نجات بدید. (در پایان هم اگه به اندازه کافی خوب نباشید حتی با شکست دادن رئیس گانگسترها gf شما تو سلول خودش میمره، اگر هم نجاتش بدید فقط براش آرزوی موفق میکنید و به سوی عالم برزخ ناپدید میشید!) واقعا بازی سیاه و خشنی هست برای زمان خودش اونم روی کنسول نینتندو. :D
large.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر