انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
من این حس سر سگا مگادرایو 2 و بخصوص ps1 داشتم همش تیکن 3 . سرباز کوچولو گروهی بازی میکردیم

کراش 1 تا 3 عالی بودن انانا چه حالی میداد دینو کراسیس آخرش بود رزیدنت اول 1 و 3 بهاش زندگی کردم بخصوص زمانی که درو باز میکرد

پپسی من اوج هیجان بود و .....

پپسی من عین بازیهای آندروید بود....فکر نکنم کسی به اندازه پپسی من دویده باشه تو عمرش:pepsi:

XSAEED-SERVERX

کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
زمانی که ps1 تو بازار بود چیزی به اسم تبلت و ..... جود خارجی نداشت حتی زمان ds و psp که هر دو نسل هفتی هم هستن بازم چیزی به اسم اندروید وجود نداشت اون زمان ویندوز موبایل رو پاکت پی سی ها و هند هلد پی سی ها بود

اینم dsi و psp من :x

4qqhdrmf7inc881m2mup.jpg

91382502518648675575.jpg

میدونم که نبود:d من با آندروید مقایسش کردم که اون موقع ما با پپسی من آندروید رو زودتر تجربه کردیم....:punish:

خوب نگه داشتی اینارو...من یه دونش هم نگه نداشتم...

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
یادم افتاد موقعی که خریدمش.چه کلاسی میزاشتیم باهاش.مخصوصا مرتال کمباتش...کله خانواده دوره تی وی جمع بود...:|

یادش بخیر
الان29ساله هستیم
اون موقع ها که تازه ps2خریده بودم همراه بادوربینشeye toy
یادمه که خونه مون شده بود مرکزتفریحات فامیل
خلاصه هربازی محبوبی روبگی داشتم pes.gran turismo.god of war. onimusha.resident evil.......
یادش بخیر چه دورانی بود

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
بـــــــــــه
میبینم که بحث یجورایی داره به سمت محبوبترین کنسول کشیده میشه :D
خب واسه من که PS1 سوگلی کنسولا بوده و هست، البته PC هم که بحثش کلا جدای کنسولاست و تا بوده همیشه یار وفاداری بوده واسم.
نظرتون هم به نظرسنجی که تقریباً یه سال پیش تو همین زمینه انجام دادیم جلب میکنم، که در نوع خودش جالب بود و یجورایی غیر قابل پیش بینی بود واسه من

Atari 102 26.98%
Micro 130 34.39%
Sega 158 41.80%
Amiga 500 6 1.59%
Amiga 1000 2 0.53%
Commodor 64 28 7.41%
Nintendo 21 5.56%
Playstation 1 103 27.25%
Playstation 2 37 9.79%
سایر 11 2.91%

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
ولی هیچ بازی ای جای دزد و پلیس اتاری رو نمیگیره یا ماریو
عجب دنیایی بود یادش بخیر چقدر دسته خلبانی میشکوندیم یه بازی بود مرغابی با تفنگ میکرو میزدیم الان دوباره یه بازسازیش اومده
چقدر پیر شدیما
مثل اینکه همین دیروز بود فیفا 2000 میزدیم با گزارش عادل از وسط زمین با بازیکنان پرسپولیس همه رو دریبل میزدیم میکوبیدیم تو دروازه
چقدر زود گذشت
یاد هاردای 4 گیگی بخیر ویندوز 95 و 98 یاد رمهای 16 و 8 مگ
یاد میکرو و اتاری و سگا بخیر
خیلی پیر شدیم فقط 2 سال مونده تا پایان دهه سوم زندگی
ولی هنوز پیر پاتالایی مثل خودمون رو اینجا میبییم امیدوار میمونیم که هنوز میشه گیمر موند و بازنشسته نشد

• Like
Reactions: ROONEY190

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
بررسی بازی Sunset Riders ( کلانتر )

Sunset%20Riders%20(E).png

لینک بررسی

لینک

یادمه یه جا نوشته بود الهام بخش بازی سازهاش ، فیلم خوب بد زشت و بخاطر یه مشت دلار بوده.
عکسی که گذاشتی برای کنسول SNES هستش و برای سگا دونفر بودند برای نینتندو چهار نفر.
یه جورایی گرافیک سگاش بهتر بود و خود بازیش هم راحتتر(شایدم چون دست من عادت کرده بود و واقعا با چشم بسته هم میرفتم.) بود.
نینجا سگی رو کی یادشه؟
:)

XSAEED-SERVERX

کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
یادمه یه جا نوشته بود الهام بخش بازی سازهاش ، فیلم خوب بد زشت و بخاطر یه مشت دلار بوده.
عکسی که گذاشتی برای کنسول SNES هستش و برای سگا دونفر بودند برای نینتندو چهار نفر.
یه جورایی گرافیک سگاش بهتر بود و خود بازیش هم راحتتر(شایدم چون دست من عادت کرده بود و واقعا با چشم بسته هم میرفتم.) بود.
نینجا سگی رو کی یادشه؟
:)
اون سگ سفید هیچکی یادش نمیره:x

• Like
Reactions: ehsanservat

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
ولی هیچ بازی ای جای دزد و پلیس اتاری رو نمیگیره یا ماریو
عجب دنیایی بود یادش بخیر چقدر دسته خلبانی میشکوندیم یه بازی بود مرغابی با تفنگ میکرو میزدیم الان دوباره یه بازسازیش اومده
چقدر پیر شدیما
مثل اینکه همین دیروز بود فیفا 2000 میزدیم با گزارش عادل از وسط زمین با بازیکنان پرسپولیس همه رو دریبل میزدیم میکوبیدیم تو دروازه
چقدر زود گذشت
یاد هاردای 4 گیگی بخیر ویندوز 95 و 98 یاد رمهای 16 و 8 مگ
یاد میکرو و اتاری و سگا بخیر
خیلی پیر شدیم فقط 2 سال مونده تا پایان دهه سوم زندگی
ولی هنوز پیر پاتالایی مثل خودمون رو اینجا میبییم امیدوار میمونیم که هنوز میشه گیمر موند و بازنشسته نشد
cheers
بازی Comix Zone

بررسی بازی Comix Zone

لینک
احسان دمت گرم همینطوری به کارت ادامه بده که به شخصه شدیدا پیگیرم :D
این Comix Zone هم یادش بخیر، هنوز فایل فلشش رو رو کامپیوترم دارم، خراب این موشک کاغدی بودم که درست میکرد

• Like
Reactions: ehsanservat

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
دوستان بنظر ما بین تمام کنسول ها دستی تو صنعت گیم کدوم براتون جذاب بوده؟

سلام دوباره به پیران دنیای گیم ... عمر گران ما میگذرد خواهی نخواهی :)) ، والا داشی فعلا تجربه ای جز PSP نداشتم اونم یکی دو روز و کار اصلا بهم مجال نمیده سراغ بازی برم ... الانم رو سیستم حتی بازی زیاد انجام نمیدم ... منتظر فیفا 15 بودیم خیر سرمون که اونم 4 ماه گذشت و هنوز خبری از کرک نشده (این هکر ها چیکار دارن میکنن نمیدونم )x) به هر حال همچنان منتظریم یه بازی بیاد ما رو به وجد بیاره و مجبور کنه دس به کار شیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر