مشاوره براي خريد اسپيكر واسه ps3

گفتگو در 'سخت افزار و وسايل جانبي كنسول ها' ایجاد شده توسط mostafa682, ‏Oct 1, 2011.

1. mostafa682

mostafa682 FIFA 16 ULTIMATE TEAM
    کاربر فعال

دوستان من يه اسپيكر واسه ps3 ميخوام بگيرم كه صداش خيلي باكيفيت باشه نميخوام بزنه بتركونه فقط تمام فركانسهارو عبور بده و خيلي باكيفيت باشه
    بنظرشما چي بگيرم؟با ذكر قيمت لطفا راهنمايي كنيد
    ممنون
    ضمنا مانيتورم w2261vp هست و خروجيه صدا هم داره
    راستي اينم بگم كه من فقط واسه بازي ميخوام ولا غير

2. Sabaton

کاربر سایت

بودجه ای که برای خرید اسپیکر در نظر گرفتی رو باید مشخص کنی تا مشخص بشه که باید در چه محدوده قیمتی ,پیشنهاد داد.

3. Bedeadorsatani

کاربر سایت

نام:
    Arvin
    برادر به نظر من اسپيكر رو بيخيال شو يه هدفون گولاخ بگير و از زندگي لذت ببر
    هم به درد موزيك ميخوره هم فيلم هم بازي
    در ضمن نصف شبي اگه خواستي با اسپيكر بازي كني همسايه و خوانواده هست به سختي ميتوني بازي كني
    با هدفون حتي ميتوني صداي قدم هاي دشمنت رو بشنوي
    كلا يه تجربه متفاوت هست

4. mostafa682

کاربر فعال

بودجه 50 تا 70
    فقط يه چي باشه كه خيلي صداش رديف باشه>:d

5. Sabaton

کاربر سایت

در کل با توجه به محدوده قیمت تعیین شده, از برند های Edifier و Logitech چند مدل اسپیکر 2.1 پیشنهاد میدم.(قیمت ها تقریبی هستند)
    در این محدوده قیمت اسپیکر های 5.1 برند Creative هم هستند , که من توصیه نمیکنم.( چند مورد رو تست کردم و به نظر من صدای خوب و قابل قبولی نداشتند)

Edifier - E1100 Plus- قیمت: 60 T

Edifier - C2 -قیمت: 85 T

Logitech - Z313 - قیمت : 70 T

اگر کمی بودجه رو افزیش بدی ( در حدوده 130 ) میشه 2 مدل مناسب 5.1 هم انتخاب کرد. (قیمت ها تقریبی هستند)

Logitech - Z506 - قیمت : 130 T

Edifier - M3500 قیمت : 115 T

محدوده بودجه کمی منو غافلگیر کرد.:d
    انتظارتی که از اسپیکر داری و بودجه ای که در نظر گرفتی ,با هم در تضاد هستند.
    برای اسپیکری که کیفیت صدای خیلی خوبی داشته باشه و اکثر فرکانسها رو پوشش بده, باید بیشتر هزینه کنی.

mostafa682 این نوشته را Like کرده است.
  6. mostafa682

کاربر فعال

شما خودتون چي پيشنهاد ميكنيد و قيمت چند؟بدونه در نظر گرفتنه بودجه
    راستي بازم بايد بگم كه كيفيت فقط واسم مهمه بلنديه صدا اصلاواسم مهم نيست

#6 mostafa682, ‏Oct 2, 2011
    آخرین ویرایش: ‏Oct 2, 2011
  7. Sabaton

کاربر سایت

من برای کامپیوترم اسپیکر Edifier - C2 خریدم , که برای موسیقی و ... خوب بود و کیفیت قابل قبولی داره, منتها زمانی که خواستم به PS3 وصلش کنم ,کیفیت صداش زیاد برام جالب نبود. با اسپیکر Creative هم تست کردم که کیفیت خیلی پایینی داشت . بنابراین تصمیم گرفتم که اسپیکر Logitech مدل های Z-5500 رو تهیه کنم که ورودی دیجیتال داره و گزینه بسیار مناسبی برای استفاده از PS3 هست. الان واقعا از انتخاب درستم راضی هستم و این اسپیکر تمام انتظاراتی که از یک اسپیکر خوب داشتم رو برآورده کرد.

برای انتخاب های پیش روی شما,بدون در نظر گرفتن بودجه , میشه سه تا اسپیکر رو پیشنهاد داد که کاملا جوابگوی کارشما باشه.

از برند Logitech مدل های Z-5500 و Z-906 , که واقعا کیفیت صدای بالایی دارند و مناسب برای استفاده جهت بازی,فیلم و موسیقی هستند. هر دو 5.1 و داری ورودی دیجیتال
    ( البته مدل Z-906 جدید تره و جایگزین Z-5500 شده ). قیمت تقریبی این دو مدل بترتیب 470 و 560 هست. ( با گارانتی آواژنگ)

از برند Edifier هم مدل S730 هست که از ورودی دیجیتال بهره میبره و کیفیت صدای بالایی داره.قیمت این مدل در صورت موجود بودن در بازار بین 390 تا 420 هست.(با گارانتی ماتریکس)
    ( البته این اسپیکر 2.1 هست که برای بازی, مدل های لاجیتک که در بالا گفتم به علت 5.1 بودن مناسب ترهستند و با توجه به فاصله نچندان زیاد قیمت,خرید اسپیکر های لاجیتک در الویت هستند)
    به نظر من ارزش داره که برای این اسپیکر ها هزینه کنید. با توجه به اینکه با خرید این اسپیکر ها میتونید تمام نیاز هایی رو که دارید رو برطرف کنید. هم PC و هم PS3 رو همزمان و بدون دردسر میتونید به این اسپیکر ها وصل کنید

کلا در مورد اسپیکر و کارت صدا افراد حاضر نیستند زیاد هزینه کنند که به نظر من کار نادرستی هست. :|
    اکثر کاربر هاحاضرند برای کارت گرافیک و یا خرید کنسول هزینه زیادی بپردازند, ولی حاضر نیستند که برای داشتن صدای خوب, برای کارت صدا و اسپیکر هزینه بیشتری بپردازند.

#7 Sabaton, ‏Oct 2, 2011
    آخرین ویرایش: ‏Oct 2, 2011
  8. Wander

کاربر سایت

نام:
    محمد
    با حرف شما کاملا موافقم.تا وقتی کیفیت این سیستم ها رو تجربه نکنی نمی تونی ارزش این ها رو درک کنی و برای خرید یه سیستم خوب هزینه کنی
    ولی به نظر من اگه آدم بخواد رقم های 500 به بالا هزینه کنه یه سینمای تقریبا حرفه ای بگیره خیلی به صرفه تر هست واسش تا خرید یه اسپیکر 5.1 با امکانات محدود. توی کیفیت صدای Z-5500 و Z-906 شکی نیست ولی خوب اگه داری این مقدار هزینه می کنی بهتره بری سراغ چیزای حرفه ای تر. برند های معروفی مثل Denon یا Onkyo یا Philips و یه سیستم خوب خریداری کنه. البته برندهای معروف تری هم هست ولی خوب قیمتش میره بالای یه تومن
    به نظرم مصطفی نمی خواد تا این قیمتا هزینه کنه و همون اسپیکر های سه تیکه بهش جواب میده
    همون جور که توی اون تاپیک گفتم فیلیپس توی این مایه ها اسپیکر های خیلی خوبی داره

9. Optimus Prime

کاربر سایت

نام:
    ALEX
    دوستان سلام.
    من هم دنبال اسپیکر میگردم برا کنسول هام.
    لاجیتک 5500 و 906 رو پیگیرشون بودم. منتها به نظرم یخورده صداشون جالب نیست. البته از نزدیک نشنیدم بلکه ویدیوی ریویوشون رو دیدم.
    الان میخوام اسپیکرها حتما ورودی اپتیک داشته باشن و حتما هم کوچیک باشن. واسه همین سینمای خانواده به دردم نمی خوره.
    ممنون میشم بهم بگین غیر از این ها انتخاب دیگه ای هم دارم یا نه؟

10. shahinshah

کاربر سایت

سلام دوستان.
    یه سایت جدید پیدا کردم که تخصصی اسپیکر کار می کنه هم اطلاعاتش خوبه هم فروش داره قیمت هاش هم نسبت به جاهای دیگه خیلی خوبه
    من خودم خرید کردم راضی بودم
    www. tehranspeaker .com
    فروشگاه تهران اسپیکر

11. hossein_r_69

کاربر سایت

سلام خب شما یه زحمت باید میکشیدی مبلغ رو هم اعلام میکردی! اما به نظرم با شماره 88919010 تماس بگیر کارشناسای فروش فروشگاه اینترنتی مقداد بهترین راهنمایی رو میدن. با بهترین قیمت ممکن .

12. hossein_r_69

کاربر سایت

سلام من توضیحاتتون رو خوندم ... خیلی خوبه ... اما واقعا قیمتا عجیبه! من اسپیکر میخواستم از سایت فروشگاه مقداد آی تی خریدم قیمتاشون خیلی عالی بود. اول یه سر به سایتش بزنید، یا با کارشناسهای فروشش تماس بگیرید این شمارشه 88919010 کلی هم راهنماییتون میکنن