PC vs PS3 vs XBOX360

كدام پلتفرم از همه بهتره؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    200

Mehdi Hṕ

کاربر سایت
Nov 2, 2012
30
نام
مهدی
خیلی‌ سادست ، یا پول داری میری PC میخری ، یا فن SONY و Microsift‌ ای و میری کنسول اونارو میخری . از این ۳ حالت خارج نیس :)

محمد هکر

کاربر سایت
Oct 26, 2012
261
نام
محمد
حیف پی سی که با این قوطی ها مقایسه بشه اینا به درد همه دله میخورند که توشون آتیش روشن کرد و تو زمستون گرم شد

خیلی‌ سادست ، یا پول داری میری PC میخری ، یا فن SONY و Microsift‌ ای و میری کنسول اونارو میخری . از این ۳ حالت خارج نیس :)

من پول دار نیستم پارسال رفتم کار کردم یه پی سی 900 تومنی(تو زمانی که دلار 1000 تومن بود!!!) خریدم الان هم با بازیها مشکلی ندارم

---------- نوشته در 11:51 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:48 AM ارسال شده بود ----------

در ضمن شاید پی سی انحصاری انچنانی و متنوع نداشته باشه ولی حداقل چند تا سبک رو از دست نداده منظورم این هست که مثلا کنسول ها ، بازی استراتژیک براشون نمیاد یا بازیهای کلیکی وکلی دیگه سبک که رو کنسول نمیشه پیاده اش کرد

Courier 6

کاربر سایت
Nov 19, 2012
113
نام
عــــــمو دِرِل

در ضمن شاید پی سی انحصاری انچنانی و متنوع نداشته باشه ولی حداقل چند تا سبک رو از دست نداده منظورم این هست که مثلا کنسول ها ، بازی استراتژیک براشون نمیاد یا بازیهای کلیکی وکلی دیگه سبک که رو کنسول نمیشه پیاده اش کرد

تو بحث انحصاری الآن Watch Dogs رو داره!!!
4chsmu1.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر