PC vs PS3 vs XBOX360

كدام پلتفرم از همه بهتره؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    200

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
هـــر سه . هر کس گیمر باشه و پولش رو داشته باشه باید هر 3 تا رو داشته باشه.
اگر مجبـــور باشم یکی رو انتخاب کنم ، کنسول رو انتخاب میکنم بخاطر بازیهای انحصاری ، ولی خوشبختانه مجبور نیستم ، هم کنسول ها رو میگیرم و هم PC رو در حد نیاز به روز نگه میدارم.

sina-ssd

کاربر سایت
Jun 7, 2012
58
نام
sina
مطمئنا بازیهای انحصاری کنسولی به اسم ps3 سونی خیلی قشنگن مثل god of war که در نوع خودش یک شاهکار بود خیلیا مجذوب این بازی شدند ولی pc هم جای خود دارد

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
بهترین گزینه یعنی wii در لیست نیست و لیستی که بهترین کنسول اصلا توش نباشه اصلا مورد تایید نیست و صلاحیت نداره!
گذشته از شوخی حالم بهم خورد از بس این طور تایپیک هایی دیدم:-& یعنی چی که vs انگار مسابقات ufc هست بارها و بارها هزاران نفر الاف این vs رو نوشتن و هزاران نفر الاف دیگه هم در موردش نظر دارن(از جمله خود من)همون ها رو بخون فیض ببر!اگه دنبال کل انداختن و دعوایی این دیگه از مد افتاده برو مقایسه های خنده دار بچه ها رو مثلا un3 vs geow 3 رو بخون هم یکم روحیت باز میشه هم میتونی حسابی کری بخونی!
(چقدر حال میده دیسلایک تو این سایت نیست هر چی دلت میخواد میگی بدون هیچ واکنشی:)))

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
PC خوبه اما وقتی بازیهای بزرگ و اختصاصی به ندرت پورت میشه براش چه فایده!

یا COD با دسته PS3 وای عضابه

نه نیست :|

من c o d رو هم با ایکس باکس رفتم و هم با پی اس،از دسته ی پی اس به خاطر جمع و جور بودنش خیلی راضی ام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر