Onimusha: Warlords

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
سلام
شاید یه مقدار دیر باشه زدن تاپیک برای بازیی که ده سال پیش منتشر شد و به یکی از بهترین فرنچایز های کپکام افسانه ای نسل قبل تبدیل شد و باعث شد که کپکام در یک نسل 4 تا Onimusha دیگه هم روی کنسول برتر سونی PS2 منتشر کنه که تقریبا اکثر اونها از کیفیت خوبی برخوردار هستند
من همین امروز شماره اول رو شروع کردم . تنها مشکلش با گذشت ده سال کنترلش هست.ممکنه کمی اذیت کننده باشه چون با وجود آنالوگ استیک تیم سازنده ترجیح داده از دی پد برای چرخش کاراکتر استفاده کنه!lol:D ولی در کل مشکلی ایجاد نمی کنه
من که خیلی خیلی خوشم اومد و دارم سریع میرم جلو. گفتم شاید کسی باشه که بازی رو رفته و یا کسانی باشن که هنوز بازی رو نرفتن توی این تاپیک در مورد این بازی عالی صحبت کنیم
البته انتظاری هم ندارم که کسی اینجا کامنت بزاره برای همین زیاد روی زدن تاپیک وقت نزاشتم!:D
موفق باشیم

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
من فقط نسخه 3این بازی رو بازی کردم همونی که بازیگر فرانسویه هم توش بود باقیه اونیموشاها رو بازی نکردم ولی در کل ipتوپی بود که اینم کپکام بی شعور دیگه ادامش نداد...

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من فقط نسخه 3این بازی رو بازی کردم همونی که بازیگر فرانسویه هم توش بود باقیه اونیموشاها رو بازی نکردم ولی در کل ipتوپی بود که اینم کپکام بی شعور دیگه ادامش نداد...​
اگه PS2 داری شک نکن و همین الان برو سراغش
فکر کنم 1و نیم گیگ هم بیشتر نیست بازیش و راحت هم لینک هاش پیدا میشه

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
تنها مشکلش با گذشت ده سال کنترلش هست.ممکنه کمی اذیت کننده باشه چون با وجود آنالوگ استیک تیم سازنده ترجیح داده از دی پد برای چرخش کاراکتر استفاده کنه!lol:biggrin1:
اون موقع ها هنوز استفاده از آنالوگ استیک ها در بازیها تندیل به یه استاندارد نشده بود و استفاده از Dpad به قولی پاپیولر تر بود! اوایل همر PS2 عناوینش هنوز حال و هوای بازیهای PS1 رو داشتند .:D

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
من تمام نسخه هاشو بازی کردم.
واقعا بازیی بود که تو این نسل دوست داشتم دوباره یه جوری ادامش بدن بعد اون قسمت 4ـرمش که خیلی تغییر کرده بود.
چه خاطراتی داشتم باش یادش بخیر جوبی و سمانوسکی و آکو و ... یکی از بهترین های کپکام بود.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
آقا این رفتن The Dark Realm ها در حد تموم کردن دیمون سولز سخته
جایزه ای که این قسمت میده 3 تا از این سنگ های Flourites هست که با جمع کردن بیستاشون شمشیر Bishamon Ocarina می گیرید . تحریک کننده هست ولی من هر چی زور زدم آخرای کار کم آوردم و یه سری راهنما هم خوندم که همه می گن باید کلی Medkits و Herb داشته باشی
راهنمای بازی واقعا داغونه.اصلا توضیح نمی ده که چطور میشه ایسن زد( همون counterattack خودمون) با اینکه این حرکت کلی توی بازی تاثیر میزاره.

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
آقا این رفتن The Dark Realm ها در حد تموم کردن دیمون سولز سخته
جایزه ای که این قسمت میده 3 تا از این سنگ های Flourites هست که با جمع کردن بیستاشون شمشیر Bishamon Ocarina می گیرید . تحریک کننده هست ولی من هر چی زور زدم آخرای کار کم آوردم و یه سری راهنما هم خوندم که همه می گن باید کلی Medkits و Herb داشته باشی
راهنمای بازی واقعا داغونه.اصلا توضیح نمی ده که چطور میشه ایسن زد( همون counterattack خودمون) با اینکه این حرکت کلی توی بازی تاثیر میزاره.
من خیلی وقت ها ایسن رو شانسی می زدم اما من به گیم شارک مراجعه کردم:d

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من خیلی وقت ها ایسن رو شانسی می زدم اما من به گیم شارک مراجعه کردم:d
خیلی سخت میشه زد
معلومه اون counterattack های GOW رو از این بازی گرفتن
تازه می شه به شکل چند گانه هم زد! یعنی اولین ایسن رو زدی آخرش دوباره مربع بزنی یه دونه دیگه میزنه و اگه باز دوباره دقیق آخر ایسن دومی مربع بزنی سومی رو هم می زنه الی آخر.
Bishamon Ocarina رو گرفتی؟

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
خیلی سخت میشه زد
معلومه اون counterattack های GOW رو از این بازی گرفتن
تازه می شه به شکل چند گانه هم زد! یعنی اولین ایسن رو زدی آخرش دوباره مربع بزنی یه دونه دیگه میزنه و اگه باز دوباره دقیق آخر ایسن دومی مربع بزنی سومی رو هم می زنه الی آخر.
Bishamon Ocarina رو گرفتی؟
آره گرفتم .
اول فکر کردم سر کلاغه دستش ولی عجب شمشیر با حالی و قوی بود ...
من تو یه چیز موندم چرا هر دفعه نوبناگا یه شکلی می گرفت؟
بنظرم بازی هم اصلا اول قصد یه سه گانه نبود که آخر چهار گانه هم شد!
ولی تو ONI 2&1 افکت ها و تکسچر ها واقعا عالی بودن و تو 3 افکت داینامیک آب محشر بود الان بازی های کمی از اون نوع آب داینامیک استفاده می کنن.
کلا قسمت اول و دوم تکسچر های خیلی خفنی توش بکار رفته بود و تو قسمت سوم محیط ها متنوع تر شده بود و چهارمی که از مرز تخیلی پا فراتر گذاشته بود و تو قسمت چهارم سیستم استفاده از شمسیر ها خیلی جالب بود و همین طور داستان جالبی داشت اما جدای سه سری اصلی .
امیدوارم نسل بعدی یه قسمت بدن هنوزم برای این نسل دیر نشده.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
منم هر چهار نسخه اش را بازی کردم عجب خاطراتی باهاش داشتم
مخصوصا چهار هر کاری کردم که این ایتم هاشو کامل کنم نشد لامصب یکجاهای میزاره که ادم اصلا فکرشو نمیکنه خیلی باهاش حال میکنم
مخصوصا توی قسمت های قبلی که صندوق هاش خیلی سخت بودند هر دفعه میرفتم جلو صندوق های سختری جلوم سر در میاوردند
کلا که بازیش هم فکری بود و هم جنگی :d

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
Wander جان دمت گرم عجب تاپيكی زدی.
فقط لطفا لينكای دانلود رزيوم دار هر چهار تا شماره اش رو هم بذاريد...من سری اول كه PS2 داشتم چون ماشالا تو سال 2004-2005 انقدر بازی ريخته بود كه وقت نكردم اونيموشاها رو بازی كنم...
ولی الان خيلی تو كفم از اول بشينم برم...
اگه برای بازی های كنسولی قديمی ديگه هم اين كار رو كنيد عاليه-نگران پست های تاپيك هم نباشيد خيليا مثل من و شما تو اين سايت هستن;)

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
واقعا محشر بود من شماره 1 رو نتونستم تموم کنم چهارش رو هم اصلا ندیدم
البته یه شماره از اونیموشا دارم که جنگ تن به تنه

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
واقعا محشر بود من شماره 1 رو نتونستم تموم کنم چهارش رو هم اصلا ندیدم
البته یه شماره از اونیموشا دارم که جنگ تن به تنه
اره اون شماره مثله تکن بود و تمام شخصیت ها از 1و 3 را توش بود منم اون را باز نکردم و فقط عکس هاشو دیدم

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
Wander جان دمت گرم عجب تاپيكی زدی.
فقط لطفا لينكای دانلود رزيوم دار هر چهار تا شماره اش رو هم بذاريد...من سری اول كه PS2 داشتم چون ماشالا تو سال 2004-2005 انقدر بازی ريخته بود كه وقت نكردم اونيموشاها رو بازی كنم...
ولی الان خيلی تو كفم از اول بشينم برم...
اگه برای بازی های كنسولی قديمی ديگه هم اين كار رو كنيد عاليه-نگران پست های تاپيك هم نباشيد خيليا مثل من و شما تو اين سايت هستن;)
قابلی نداشت
لینک دانلود اون مدلی ندارم ولی میرور هست خواستی میزارم
در مورد بازی های دیگه من کاری نمی تونم بکنم!:D چون فعلا بازی های جدید اجازه نمی دن که شماره دوم این بازی رو شروع کنم ولی اگه بازیی رو برم و ببینم توی بخش ها تاپیک نداره سعی می کنم براش تاپیک بزنم
من یه دو سه هفته این هست که بازی رو تموم کردم
وقتی به این بازی یا بازی های دیگه نسل پیش کپکام نگاه می کنم واقعا متاسف میشم واسه کپکامی که به نظرم محبوب ترین کمپانی نسل پیش بین گیمرهای کنسولی بود و هر چی بازی خوب ساخته میشد اسم کپکام روی کاورش نقش بسته بود
اونیموشا دقیقا همون حس بازی های نسل پیش این کمپانی رو داره و دقیقا از همه استاندارد های بازی های کپکام سود می بره و هر کسی که چند تا از عنوان های کپکام رو بازی کرده باشه خیلی سریع با گیم پلی آشنا میشه
زدن ایسن یکی از لذت بخش ترین بخش های بازی بود در کنار بخش اکسپلورینگ که توی تمام عناوین کپکام دیده میشه
وقتش نیست و الا بیشتر از خوبی های این بازی می گفتم همین بس که اگه این بازی رو نرفتید همین الان برید تو کاره دانلودش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر