Borderlands 2 متنوع تر از گذشته !

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,245
نام
امیرحسین
borderlands2-0920.jpg

آقای Jeramy Cooke کارگردان هنری شرکت Gearbox در مصاحبه ای که با Gamasutra انجام داده اطلاعات جدیدی را از جهت گیری این شرکت پیرامون ادامه ی عنوان سرزمین های مرزی فاش کرده است وی در این باره گفت :

" یکی از مشکلات و نواقصی که تعداد زیادی از طرفداران پیرامون عنوان اول متصور هستند یکسان بودن و کمبود تنوع در محیط های بازی بود ، عنوان ما پر از آیتم ها و اسلحه های جدید برای اکتشاف بود اما یکسان بودن محیط باعث می شد برخی از انجام جستجوهای پر تعداد منصرف شده و از بخشی از عمق و لذت بازی محروم شوند ، برخی ممکن بود به محیط جدید وارد شوند اما پیش خودشان بگویند ، اَه دوباره صحرا ! ما و تیممان در Gearbox سعی داریم تا شاهد این نقص در Borderlands 2 نباشیم عنوان ما یک شوتر خطی با محیط های بسته و تکراری نیست بلکه شما در مرحله ای پای به سرزمینی برفی و مملو از کوه های یخی خواهید گذاشت و پس از آن با یک فضای بی نظیر بهاری نیز روبرو خواهید شد و البته صحراهای محبوب هنوز هم جولانگاه شما خواهند بود ! ، تنوع و وسعت زیاد محیط های از اصلی ترین اولویت های ما پیرامون Borderlands 2 خواهد بود ."

وی همچنین درباره ی User Interface بازی افزود :

" بازی قبل از UI کارآمد و پرطرفداری بهره میبرد اما برخی نارسایی ها به خصوص در هنگام بازی کردن Co-Op باعث آزردگی طرفداران می شد ، ما سعی داریم یک اینترفیس کارآمد تر و در عین حال دقیق تر را طراحی کنیم تا در عین سادگی عمق بیشتری را برای مانور شما فراهم آورد در ضمن نسخه ی PC بنابر مقتضیات این پلتفرم از امکانات خاص خود برای جلب رضایت گیمرها در UI استفاده خواهد کرد . "

Borderlands 2 قرار است در سال 2012 برای هر سه پلتفرم PC و PS3 و XBOX360 توسط 2K Games منتشر شود .

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
خیلی عالیه !! همین که نقاط ضعف بازی رو فهمیدن خیلی عالیه !!
امید بسیار زیادی به بازی دارم !! اون تریلر گیم پلیی که از بازی لیک شد خیلی به من چسبید !! واقعا پیشرفتو آدم احساس می کرد !!
با شماره 1 که خیلی حال کردم !! اگه این مشکلات رو هم حل کنن !! یکی از بهترین بازی ها میشه !!
اون تریلر گیم پلیی که از بازی لیک شد هنوز کیفیت HD ـش نیومده دوستان !!؟؟:D
به خاطر خبر هم ممنون !!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خیلی بازی غیر قابل تحملی بود..اصلا نمیشد ارتباط باهاش برقرار کرد گیم پلی هم که دیگه هیچی..

دقیقا باهات موافق هستم
به این دلیله که نشستین یه بازی مولتی بیس رو سینگل بازی کردین. منم بودم ارتباط برقرار نمیکردم. وقتی نشستین از اول بازی تا آخرش رو 4 نفری و هر کس با یک کیت مخصوص تموم کردین اونوقت میبینین ارتباط برقرار میشه و برای شماره دومش له له میزنید مثل ما :D

• Like
Reactions: pedramb

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
بر خلا ف بعضی از دوستان من باهاش زندگی کردم قط چهار بار بازی رو روی سینگل تموم کردم + تمام dlc هاش اگه یه محیط جنگلی به بازی اضافه کنن دیگه ...:x

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,532
نام
کورش
خیلی بازی غیر قابل تحملی بود..اصلا نمیشد ارتباط باهاش برقرار کرد گیم پلی هم که دیگه هیچی..

الان نمیدونم این نظر رو اگه یکی دیگه در تاپیک GeOW یا بایوشاک بنویسه از طرف فنها چه برخوردی باهاش میشه. البته من بشخصه مشکلی ندارم در یک تاپیک نظر مخالف هم باشه ولی تجربه بهم ثابت کرده خیلی ها تحمل این قضیه رو ندارن. از اواتار هم که میشه حدس زد کی طرفدار کدوم بازیه. کلا جای خوشحالی داره که طرفداران این بازی و بازیهای کمتر معروف دیگه نسبت به طرفداران بازی های معروفی که سراغ داریم با سعه صدر بیشتری با نظرات مخالف برخورد میکنند. بنوعی بنظر میرسه هرچی بازی بیشتر تو بوق و کرنا میشه فنهای اون بازیها هم عصبی تر برخورد میکنند.

من خودم از Borderlands لذت بردم ( اصولا هر بازی با تم post apocalyptic میتونه برای من جذاب باشه) فقط امیدوارم در کنار تنوع, ایرادات فنی بازی رو هم برطرف کنند. در شماره قبل مدت زمان لودینگ مراحل برای من عذاب اور بود. امیدوارم اینبار بهتر بشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bluestar and shefer

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen

من تا نیمه هاش رفتم و باهاش حال میکردم ( تنهایی ) ولی یکم زیادی برام تکراری شده بود ! آخه عادت ندارم مأموریت ها رو انجام ندم و هر چی مأموریت هست رو تا جایی که بتونم انجام میدم ! ولی بازی روندش خیلی یکنواخت شده بود ! این شد که ولش کردم ! شاید این یکی بهتر شده باشه !

یکاری کنن که دیگه تکراری نباشه خیلی بهتره !

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
به این دلیله که نشستین یه بازی مولتی بیس رو سینگل بازی کردین. منم بودم ارتباط برقرار نمیکردم. وقتی نشستین از اول بازی تا آخرش رو 4 نفری و هر کس با یک کیت مخصوص تموم کردین اونوقت میبینین ارتباط برقرار میشه و برای شماره دومش له له میزنید مثل ما :biggrin1:

ما هم از آنلاینش زیاد شنیدیم ولی من سینگل رو بازی کردم..

الان نمیدونم این نظر رو اگه یکی دیگه در تاپیک GeOW یا بایوشاک بنویسه از طرف فنها چه برخوردی باهاش میشه. البته من بشخصه مشکلی ندارم در یک تاپیک نظر مخالف هم باشه ولی تجربه بهم ثابت کرده خیلی ها تحمل این قضیه رو ندارن. از اواتار هم که میشه حدس زد کی طرفدار کدوم بازیه. کلا جای خوشحالی داره که طرفداران این بازی و بازیهای کمتر معروف دیگه نسبت به طرفداران بازی های معروفی که سراغ داریم با سعه صدر بیشتری با نظرات مخالف برخورد میکنند. بنوعی بنظر میرسه هرچی بازی بیشتر تو بوق و کرنا میشه فنهای اون بازیها هم عصبی تر برخورد میکنند.

من خودم از Borderlands لذت بردم ( اصولا هر بازی با تم post apocalyptic میتونه برای من جذاب باشه) فقط امیدوارم در کنار تنوع, ایرادات فنی بازی رو هم برطرف کنند. در شماره قبل مدت زمان لودینگ مراحل برای من عذاب اور بود. امیدوارم اینبار بهتر بشه.

شما درست میگید ولی این بازی در تموم زمینه ها از بازی های تاپ این نسل فاصله داره.. همچنین یک سری مشکلات داره که نمیشه کتمان کرد..من نظری غیر واقع در مورد بازی ندادم..
این بازی کلا یک جوری خاص بود و نمیشه انتظار داشت عموم گیمرها طرفش برن..

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,532
نام
کورش
شما درست میگید ولی این بازی در تموم زمینه ها از بازی های تاپ این نسل فاصله داره.. همچنین یک سری مشکلات داره که نمیشه کتمان کرد..من نظری غیر واقع در مورد بازی ندادم..
این بازی کلا یک جوری خاص بود و نمیشه انتظار داشت عموم گیمرها طرفش برن..

خب من هم نگفتم نظر شما غیر واقع یا از سر تعصبه و دقیقا نوشتم مشکلی ندارم که نظر مخالفی رو در مورد هر بازی حتی اونهایی که خودم دوست دارم رو بشنوم. این خیلی هم از نظر من خوبه. نکته ای که به اون اشاره کردم اینه که طرفداران یک سری بازیهای خاص تحمل شنیدن نظر مخالف رو ندارن مخصوصا موردی که امروز دیدم واقعا تعجب اور بود که در اون چند نفر از طرفداران گیر داده بودن به یکی از کاربر ها که چرا امتیازات کم رو در تاپیک مینویسی.
در مورد این بازی هم مسلما ایراداتی داشت که امیدوارم برطرف بشه. ( در پست قبلی هم نوشتم).

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo

اقا نمیشه اصلا نظرهای مخالف رو چیزی بهشون گفت چون یه دلیل داره 1 نفر نیست که کامل بازی رو به صورت co-op 4 نفر بازی کرده باشه من خودم از وقتی که به این صورت بازی میکردم اصلا بازی شده بود یه چیز دیگه اصلا انگاری زمین تا اسمون فرق داشتش البته باید بگم این بازی از بازی های دیگه هیچ چیزی کمتر نداره.

MooRy

کاربر سایت
Apr 19, 2009
131
نام
morteza

بر خلاف نظر ایشون من به شدت از بازی خوشم میاد و به شدت باهاش ارتبا ط برقرار کردم خودمم نمیدونم چرا؟!ولی خب باید قبول کرد بازیه خیلی تاپی نبود....

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
بخش co op داستانی در هر بازی به حدی جذابیت داره خصوصا اگه 4 نفره باشه که هیچ وقت مزش از زیر دندونتون بیرون نمیشه . (بِلیو می:D)

• Like
Reactions: pedramb

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
بازی بسیار زیبایی‌ هست اگه با دوستات بری، تنهایی بری حال نمیده زیاد.
چه شود محیط جنگلی‌ تو پندورا :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر