Gears of War 3 Multiplayer

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
دیشب یه چند دست مولتی با بچه ها زدیم خیلی حال داد ولی امان از دست این پینگ شصتا نیر به یارو میزدی هیچیش نمیشد اونام(خارجیا) فکر میکردن خیلی حرفه ی هستند
به خدا خیلی نامردیه:(

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
اینم تگ ما! مراعات سن و سالمون رو هم بکنید ما جز پیشکسوتای از کار افتاده ایم!!!
pouria96
-------------------------------------------------------------
جا داره از MiladMGS4 عزیز تشکر کنم! امروز بعدازظهر فوق العاده ای رو برای من رقم زد! مد Horde رو با همراهی ایشون و دوست بسیار گلشون بازی کردیم که واقعا لذت داشت! به همه اونایی که دسترسی به بازی و لایو دارن پیشنهاد میکنم حتما این مد رو بازی کنن که عجیب هیجان داره! مخصوصا باس فایت هاش!

آخرین ویرایش:

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
مثل این که نت من خیلی خوبه چون راحت با وان شات ملت رو هد شات میکنم:d اما نمیدونم چرا نزدیک بعضی خارجی ها میشم لگ میگیرم!!انگار لگرن:d

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
آقا واقعا مولتی بازی جذاب و در صورت کم عصابی ، دهن سرویس کن هست :d مخصوصا وقتی سر مشکلاتی که فقط تو ایران پیدا میشه ، میمیری :| :d
من 2 3 بار خیلی راحت با همون روش کنسل و سریع رفتن تو بازی کردم ، اما بعد که خواستم مد رو عوض کنم ، 30 40 دقیقه بعد ، هر کاری کردم نشد ، خدا بزرگه میشه !
مارم ادد کنید لطفا
DaniaLive

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
ما که هنوز نتونستیم به روش کنسل کردن سریع بریم تو بازی! تا الان هرچی لایو بازی کردیم به روش آویزون شدن به فرندها بوده!!! :d

MFGOW

کاربر سایت
Mar 19, 2011
91
نام
Mamad Marcus
بچه ها يكي به من بگه چي شد؟اين بازي چي بود؟من شايد 1 ماه ديگه شايد بتونم اين بازي را هضم كنم
مامان
ميلاد,نيما,سامي جون و بقيه دوستان يكي به من بگه دقيقا چه اتفاقي افتاده
اين بازي بود يا فيلم سينمايي
اين چي بود؟
در هر صورت من سكته نزنم خيلي خدا رحمم كرده
گيم پلي,داستان,موزيك......... و ديگر هيچ

---------- نوشته در 11:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:16 PM ارسال شده بود ----------

در ضمن با بچه هايي كه عبارت اند از ميلاد و نيما و سامي جون و پوريا و گاهي اوقات رضا جون نشستيم و 50 تا wave را تموم كرديم
ولي من 10 الي 15 ويو آخر را اومدم ولي قبلا حدودا تا به اين جا ها با بچه ها رسيده بودم
در كل خيلي حال داد
مامان

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
تناوبی ادامه دادیم بازی امروز رو!!! تا ویو 16 من بودم! بعد که من رفتم مثل اینکه بازی تازه شروع شده بود!!! =)))
بهتر نیست قرار هامون رو همینجا بذاریم همه با هم یه زمان آنلاین شیم؟؟؟
مثلا امشب ساعت 11!

mahyar_753951

کاربر سایت
Aug 23, 2010
39
نام
Mahyar
من با این روش پیدا میکنم.میرین داخل بازی به ایکس باکس لایو وسلین و استارتو میزنین داره پروفایلو اون پایین مینویسه لود میکنه تا میرسه به استتوس پلیر فر پابلیک کابل لن رو از مودم بکشین و از نو وصل کنین برین تو مد بست یا همون مولتی میخواین سرچ کنین میگه کانکت شین اونموقع وصل شین به اکس باکس لایو از نو میاد تو منو استارت میزنی همه چی لود میشه بعدش راحت پیدا میکنه عینه هلو تو 2صوت
گیمر تگ من BTP internecine

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
Holy Fu**ing Shit ....
عجب مولتی داره لعنتی:d بعد از گذاشتن دیسک بازی یه راست رفتم طرف مولتی ... انقدر مولتی جذاب و گیرایی داره که حتی طرف Single هم نرسیدم برم ... خیلی معتاد کننده هست من که فقط با مولتی COD حال میکنم انقدر رفتم تو کف این که احتمالا MW3 رو دیگه نخرم :d نکته جالب نبود لگ تو بازی هست با اینکه پینگ من از تمام بچه های سایت حدودا 100 تا بیشتره (260 ms) ولی کوچکترین لگی نداشتم ... و بازی روون اجرا میشد ....
نکته دیگه شوت و گلابی بودن رقیب ها هست:d این عکس رو ببینید تا بفهمید چی میگم ! (بعد از پایان راند 2 TDM گرفتم این عکس رو )

خلاصه باید بگم که با اینکه هنوز سینگل رو بازی نکردم ولی همین مولتی تمام انتظارات من رو از بازی براورده کرد ...

فقط میتونم بگم بازی رو از دست ندید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر