کمک در بازی prince of persia 3

only fable

کاربر سایت
Nov 7, 2006
23
منظورت از کلید مخصوص speed killer هست؟پس چون من کلید اشتباهی رو بعد از پریدن پرنس از بالای سکو و آبی شدن شمشیر میزنم به جای حرکت چند ضرب فقط یک ضربه به شونه غول وارد میکنه و اگه کلید درست رو بزنم باید حرکت چند ضرب بزنه.درسته؟

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
آره فكر كنم . همين اسمش بود . كليد رو ميزني . يه ضربه وارد ميكنه . دوباره يه خورده پرنس ميچرخه تو هوا و روي غول بعد دوباره صفحه تار ميشه و اين عمليات چند بار ادامه پيدا ميكنه ...

only fable

کاربر سایت
Nov 7, 2006
23
فعلا که نمیشه.من یکبار توضیح میدم شما بگو درسته یا نه.از یکی از سکو ها بالا میرم .بعد تصویر حالت تپش پیدا میکنه و غوله میخواد با شمشیر ضربه بزنه.وقتی کلید speed killer رو میزنم پرنس میپره رو غوله و یک لحظه شمشیرش آبی میشه در این لحظه کلید speed killer رو میزنم و پرنس یک ضربه به شونه غوله وارد میکنه و بعدش متاسفانه هیچ کاری نمیکنه و غوله پرتش میکنه پایین.لطفا کامل توضیح بدین و اسم هر کلید رو از قسمت comboبازی بگید چون یکی با کامپیوتر بازی کرده یکی با ps2و باید هر کلید تو هر کنسول مشخص باشه.با تشکر

آخرین ویرایش:

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
فكر كنم تو زدن دكمه در بار دوم (وقتي رو شونه غول هستي) مشكل داري . دقيقا يه بار بزن و سريع .... يه چند بار امتحان كن ببين چي ميشه . هي بزن ببين شايد شد! حركتش ادامه داره ...

Gamer2013

کاربر سایت
Jan 19, 2013
9
نام
میلاد
سلام به همه.من از اون غول رد شدم یعنی کشتمش.
بعد از اون مردم میان پرنس میگه برین از من دور شین و خودشو میندازه تو چاه بعد دوباره به غول تبدیل میشه! بعدش من میرم جلو بعد همونجا که پله هست رو نمیدونم چیکار کنم!
راهنماییم کنین رفقا

1056449546.jpg

a_h_jamaat

کاربر سایت
Mar 9, 2013
1
سلام
اول ميري بالا بعد مثلث رو ميزني به سمت غول حمله ميکنه بعد وقتي شمشير آبي شد فقط مربع رو ميزني بعدش دوباره شمشير 2-3 بار آبي ميشه که همون لحظه بايد مربع رو بزني نه زودتر و نه ديرتر بعد از اين کار که درست انجام بدي از غول پايين مياد بعد از طرف ديگه ميري بالا و همين کار رو انجام ميدي بعد با شمشير به پاي غول ميزني تا زانو بزنه بعد ميري پشتش 2 بار شمشير آبي ميشه وقتي آبي شد تو هر بار مربع رو ميزني و غول کشته ميشه

---------- نوشته در 06:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:46 PM ارسال شده بود ----------

تو رو خدا مین الان کمکم کنید.:((:((:((:((:((:((

سلام
اول ميري بالا بعد مثلث رو ميزني به سمت غول حمله ميکنه بعد وقتي شمشير آبي شد فقط مربع رو ميزني بعدش دوباره شمشير 2-3 بار آبي ميشه که همون لحظه بايد مربع رو بزني نه زودتر و نه ديرتر بعد از اين کار که درست انجام بدي از غول پايين مياد بعد از طرف ديگه ميري بالا و همين کار رو انجام ميدي بعد با شمشير به پاي غول ميزني تا زانو بزنه بعد ميري پشتش 2 بار شمشير آبي ميشه وقتي آبي شد تو هر بار مربع رو ميزني و غول کشته ميشه

---------- نوشته در 06:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:48 PM ارسال شده بود ----------

سلام من تو غول یکش گیر کردماون یارو گنده ی
اول میرم اون بالا بعد مثلث بعد دسته پایین مربع بعدش نیمدونم اونجایی که با دست منو میگیره؟
چه جوری ردش کنم کامل توضیح بدید.

سلام

---------- نوشته در 06:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:49 PM ارسال شده بود ----------

فعلا که نمیشه.من یکبار توضیح میدم شما بگو درسته یا نه.از یکی از سکو ها بالا میرم .بعد تصویر حالت تپش پیدا میکنه و غوله میخواد با شمشیر ضربه بزنه.وقتی کلید speed killer رو میزنم پرنس میپره رو غوله و یک لحظه شمشیرش آبی میشه در این لحظه کلید speed killer رو میزنم و پرنس یک ضربه به شونه غوله وارد میکنه و بعدش متاسفانه هیچ کاری نمیکنه و غوله پرتش میکنه پایین.لطفا کامل توضیح بدین و اسم هر کلید رو از قسمت comboبازی بگید چون یکی با کامپیوتر بازی کرده یکی با ps2و باید هر کلید تو هر کنسول مشخص باشه.با تشکر

ببين 2 تا شمشير داره دکمه اسپيد کيلر همون دکمه شمشير 1 هست وقتي آبي شد نبايد دکمه اسپيد کيلر رو بزني بلکه بايد دکمه مربوط به شمشير 2 رو بزني

korosh game

کاربر سایت
Jul 20, 2018
2
سلام به همه.من از اون غول رد شدم یعنی کشتمش.
بعد از اون مردم میان پرنس میگه برین از من دور شین و خودشو میندازه تو چاه بعد دوباره به غول تبدیل میشه! بعدش من میرم جلو بعد همونجا که پله هست رو نمیدونم چیکار کنم!
راهنماییم کنین رفقا

1056449546.jpg
اینجا خیلی آسونه. باید بپری طرف اون میله بعد کلید(E)یا همون کلید شمشیر دوم رو بزنی بعد با زنجیر از میله میگیره میپره اونور.

korosh game

کاربر سایت
Jul 20, 2018
2
کسی نبود کمک کنه؟
بعد از اینکه رفتی رو پنجره ی اول یا باید از رو دیوار بری یا باید بپری.یه نکته هم هست که اول باید به دیوار برسی بعد از طریق دیوار کناری بری رو پنجره ی دوم.سعی نکن مستقیم از دیوار اول بری رو دومی!!

mahdi99999

کاربر سایت
Jan 30, 2019
5
سلام من توی یک مرحله که از روی دیوارا رد میشه بعد میرسه به چند تا سگ اونا میکشم بعد باید برم بالا جای یک اهرم ولی دیوارش شکسته جوری برم لطفا کمک کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر