نمایشگاه/رویداد TGS 2011 | Sony Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
سلام !
sony-button-symbols.jpg

Tokyo Game Show يا به اختصار TGS، نمايشگاهي است که سالانه در کشور ژاپن برپا می‌شود و فعالان صنعت بازی را گرد هم جمع می‌کند تا آخرين محصولات خود را به نمايش بگذارند.

کنفرانس سونی فردا برگذار خواهد شد و Shuhei Yoshida (رییس کل سونی) بر روی صحن خواهد آمد.
با توجه به نزدیک بودن عرضه ی PlayStation Vita، مطمئنا سونی تمرکز ویژه ای بر روی این کنسول دستی و عناوین آن در کنفرانس خود خواهد داشت.
تاریخ دقیق عرضه ی ویتا در ژاپن و بقیه ی مناطق به احتمال زیاد مشخص خواهد شد.

سونی اعلام کرده است که 18 عنوان معرفی نشده برای ویتا ، 3 عنوان معرفی نشده برای PS3 و در آخر 1 عنوان معرفی نشده برای PSP به TGS خواهد آورد.

آیا ممکن تعدادی تریلر از The Last Guardian به نمایش درآید؟
آیا Monster Hunter 4 علاوه برای 3DS ، برای Vita نیز خواهد آمد؟
آیا ریبوت Syphon F.i.l.t.e.r سرانجام تایید خواهد شد؟

برای همه ی این ها باید تا فردا منتظر ماند.

کنفرانس سونی ، فردا راس ساعت 8:30 صبح (به وقت ایران) برگذار خواهد شد.[5am BST/6am CET/12am EST/2pm Sydney]

برای English LiveStream به اینجا مراجعه کنید.
برای Live Report به اینجا مراجعه کنید.

• Like
Reactions: Wander

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
گفتن تو TGS قابل بازی نیست، اما نگفتن به کل هیچ نمایشی نداره.(در ضمن اینو یورگیمر نوشته!:d)
سرعت بازی سنتر داغونه!سرویس شدم!:d

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
این اولین باریه که کنفرانس سونی تو TGS به زبان انگلیسی Live Stream میشه، مثل اینکه امسال واقعاً یه خبرهایی داره میشه :D
در ضمن اگه اشتباه نکنم به وقت ایران میشه 7:30 صبح

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خدا کنه حداقل یه تریلری از TLG نشون بدن ببینیم چقدر پیشرفت داشته ، علاوه بر این اگه یه تریلر(عکس ، خبر ، دیالوگ ، ... :D ) از FFXIII Versus هم نشون بدن که لااقل بفهمیم بازی وجود خارجی داره و افسانه نیست :D

یه دوتا بازی ژاپنی هم برای PS3 معرفی کنه خیلی خوبه ، البته بازی محبوب من ( Yakuza ) که تایید شد پس اگه بازی ژاپنی هم معرفی نکرد اشکالی نداره :D ، در کل انتظار زیادی از سونی توی TGS ندارم

پ.ن : نه به E3 که اینهمه براش Hype بودیم و نه به TGS که اصلا یادم رفته بود فردا شروع میشه :D

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,992
نام
آریا
مثل اینکه اینجا داره پخش میکنه. من فقط یکی دو ثانیه تونستم ببینم ! :D
ویرایش : نمیدونم اصلآ اون لینکه ربطی به کنفرانس امروز داره یا نه ! :D چون تا جایی که من دیدم دو نفر روی سن بودن و پشتشون هم نوشته بود SCEJ Press Conference ولی توی IGN هنوز چیزی در مورد شروعش ننوشته ! شاید پیش برنامه بوده ! :D

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,992
نام
آریا
خب دیگه رسمآ شروع شد ! :D
از موقعیت استفاده کنم و بگم توی شماره آخر Famitsu که چند ساعت پیش اومده این بازیها برای Vita تآیید شدن :

Ys - Celceta, Sea of Trees (Vita)
Cave Shooting Game (Vita)
Lord of Apocalypse (Vita/PSP)
Ninja Gaiden: Sigma (Vita)
Ultimate Marvel Vs. Capcom 3 (Vita)
Hell's Army (Vita)
DJ Max Technika (Vita)
Katamari (Vita)
Browser 3 Kingdom (Vita)
Bass Fishing (Vita)
F1 2011 (Vita)
Dragon's Crown (Vita)