مشکلات FIFA 12 (نصب و مشکلات گرافیکی ......)

گفتگو در 'مشکلات بازی های PC' ایجاد شده توسط hosein me, ‏Sep 13, 2011.

1. کاربر سایت

نام:
    حسین
    دموی بازی منتشر شد
    تمام مشکلات بازی را در این تاپیک مطرح کنید ممنون

Last edited by a moderator: ‏Oct 17, 2011
  2. کاربر سایت

رسما دهنم صاف شد =(( واسه چی ea اینقدر بی توجه به pc کار میکنه ! اخه این چه مشکل مسخره ایه ! یه تنظیمات درست نذاشته واسه دسته و کیبورد ! هیچ راهی نیست که تمام تنظیمات مثل دسته Ps3 بشه ؟ من skill هارو حتما میخوام !
    امروز یه دسته رفتم گرفتم ، اما تا وصلش میکنم این و میگه
    http://www.myup.ir/images/68886033889433164376.jpg
    درایور هاشم نصب کردم فایده نداشت !

3. کاربر سایت

نام:
    محمد
    منم یه دسته وایرلس مدل چینی خریدم 18 تومن همینطور بود و این ارور را میداد البته رو لپتاب این ارور را میداد ولی رو کامپیوتر خونمون کار کرد اما اخرش از کارکردش راضی نبودم پسش دادم
    یکی دیگه گرفتم 22 تومن مدل جنیوس عالیه

4. کاربر سایت

نام:
    پویا
    محمد مارکشو می گی چیه دقیقا؟

---------- نوشته در 12:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:00 PM ارسال شده بود ----------

خوب افشین من خودم دسته دارم. مارکش Boxker هست و چینیه. ولی خوب بد نیست، 11 رو با اون بازی می کردم. ولی دمو رو نمی شد باهاش بازی کرد. من به 360 عادت ندارم، یه دسته ی خوب که با فیفا سازگار باشه و تو بازی های پلتفرمر هم باهاش مشکلی نداشته باشم (تیپ دسته های پلی استیشن نه 360) بهم معرفی می کنی؟ دسته های Logitech خیلی گرونن. 160 هزار تومن نمی خوام بدم فیفا بازی کنم. تا 30-40 تومن نهایت. بلکم کمتر. فقط اون R و L ش خراب نشه و همین دیگه. یه دسته آخه خریده بودم Vierra. قشنگه. ولی الان که خراب شده، خودش مثلا می ره چپ! می ره راست! یعنی دسته رو ول می کنی تو منو ها، همینطوری هی می چرخه. خوب حیف پول! دسته ی دومم قبل تر و ارزون تر خریدم، ولی ازین مشکلها نداره.

خلاصه سخن کوتاه کنم، یه دسته ی خوب که با 12 کار کنه بهم معرفی کن. ممنون.

5. کاربر سایت

نام:
    محمد
    مارک دقیق دسته اینه .......generous
    وایرلسه از اشنا گرفتم 22تومن البته گفت 25 میفروشه...ازش راضیم تا 7متر هم جواب میده

6. کاربر سایت

نام:
    پویا
    وایرلس 25 تومن؟ جل الخالق! شما مگه تو ایران زندگی نمی کنین! با 25 تومن آدم رو کتک هم نمی زنن!

ببین مدل دقیق رو روی خود جعبه نوشته. generous که مارکه. مدلش مقصودمه که چیه؟

7. کاربر سایت

دوستان تصویر یه مقدار برقیه انگار ! مشکل از چیه ؟ گرافیکم که 5850 هستش !

8. FedExpress کاربر فعال

نام:
    Afshin

دسته هایی که بازی رو ساپورت میکنن رو توی همین تاپیک نوشتم ، میتونی سرچ کنی و ببینی با کدومشون راحت تری و همون رو بخری ولی اکثرشون قیمتی بالای 30 تومن دارند.
    دسته ی 360 هم با توجه به این که آنالوگش سمت ِ چپ ِ برای فیفا که چرخش ِ 360 درجه داره به نظر من خیلی بهتره .
    اگرم دسته ی متفرقه بگیری امکان داره خود بازی مستقیم ساپورت نکنه و مجبور شی از امولیتور استفاده کنی ، اون پستی که دادم رو بخون و کاراش رو انجام بده به احتمال زیاد جواب میگیری ، من یدونه ازین دسته های 10-15 تومنی داشتم که با اون کار به صورت دسته ی 360 به بازی معرفی شد و همه ی دکمه ها هم کار کردن توی بازی ، یعنی اگه میخوای با همون دسته ای که داری بازی کنی ، حتما این امولیتوری که توی پست قبلیم گذاشتم رو تست کن اگه جواب نگرفتی اون موقع برو سراغ دسته ی جدید.
    یه راه دیگه هم خرید ِ دسته ی خود PS3 هست که از طریق USB وصلش میکنی به PC ، فقط یه مشکلی که داره اینه که مثل گیم پد ِ 360 نیست که اکثر بازیهای جدید رو به صورت پیشفرض ساپورت کنه و احتمالا باید از همون امولیتور برای خیلی از بازیها استفاده کنی.

3-4 صفحه ی قبل رو یه مروری بکن ، یه سری راه حال معرفی شده که برای اکثر افراد جواب داده ، شما هم یه امتحانی بکن به احتمال ِ زیاد لگ ها برطرف میشن.

9. کاربر سایت

نام:
    فرهود
    بازی کلا اجرا نمیشه ! آخه چرا :| بتل لاگ نمی برتم تو بازی :|

بعدشم من بازی رو Uninstall کردم حالا که کپیش میکنم تو پوشه ی بازی میزنه پاکش میکنه و از اول میخواد دانلود کنه :|

آخرین ویرایش: ‏Oct 2, 2011
  10. کاربر سایت

کسایی که واسه دسته و اسکیل ها مشکل دارن، این فایل رو دریافت کن و تو پوشه game محل بازی کپی کنن!
    بعدش کافیه یه بار بازش کنید و save رو بزنید :)

http://s2.picofile.com/file/7149257418/Desktop.zip.html

در ضمن، فیفا مشکلی نداره! یا از کرکه یا از دسته های ما :)

11. کاربر سایت

نام:
    حمید
    دوستان چرا من وقتی Play میزنم...یه پیغام چند خطی Realese Date Check میده ...بعد که Accept میزنم ارور میده...چیگار کنم

ویرایش: حالا با اینترنت accept زدم کامل شد....حالا یه پمجره دیگه باز میشه که اینو نوشته:

Origin is not installed.and is requared to play ur game . please unistall origin

12. کاربر سایت

نام:
    پوريا
    دوستان اخرین کرک بازی رو می تونید بذارید؟
    بعد من چطوری از دسته به کیبورد سویچ کنم؟من بازیم از اول رو دسته بود.(البته تو منو ها, مثلا A B X و .. داره تو منو ها)

13. کاربر سایت

نام:
    پدرام
    دوستان این یه تنظیماته واسه این دسته معمولیا ( همین چینیا ) :d : http://www.mediafire.com/?8b1n1j7l5m5clbe
    اینو داخل XXX:\Documents and Settings\XXX\My Documents\FIFA 12 کپی کنید یه تنظیماته که همه تاکتیکها و کلیدها توش لحاظ شده و بنده خیلی هارو با همین تنظیمات ناکام کردم ( تو فیفا 11 ) .
    یادتون باشه آنالوگها حتما حتما حتما روشن باشه و داخل بازی بشین ، آنالوگ راست دریبل هستش ، آنالوگ چپ تایین تاکتیک ( حمله ای ، دفایی اینا) جهتها ، جهتها هستش!! شوت و پاس و سانتر و پاس در عمق عین دسته ایکس باکس
    بقیش رو هم از جمله کات و چیپ و اینا رو هم رو RT و اینا تنظیم کردم خودتون تمرین کنین تا دستتون بیاد ولی خیلی بهتر از کیبورده .

14. کاربر سایت

نام:
    امین
    بچه ها من یه مشکل عجیب توی fifa 12 دارم به هر بازیکنی که پاس میدم بدون فلش دادن من به دفعه توپو 3 متر میندازه بالا بعدش میتونم به هر طرفی دوست دارم حرکت کنم اعصابمو خورد کرده لطفا راهنمایی کنید چه خاکی تو سرم بریزم؟

15. کاربر سایت

نام:
    Morteza
    بابا دوست عزیز این قدر دهن خودتو با فیفا سرویس نکن ارزشش رو نداره برو PES 2012 بزن تا اینقدر مشکلات جورواجور نداشته باشی!:d

16. کاربر سایت

نام:
    HaMiD
    دوستان از کجا میشه بازی رو دانلود کرد؟؟؟؟؟فقط مستقیم باشه

این صفحه را به اشتراک بگذارید