دانشنامۀ دنیای Warhammer 40,000 و معرفی تمامی بازی های آن

Raven_3000

کاربر سایت
Dec 26, 2011
30
نام
Nothing
کامل تر از این نمیشه.مرسیییییییییییی

---------- نوشته در 01:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:26 PM ارسال شده بود ----------

به این میگن علاقه.

reza0090

کاربر سایت
Oct 24, 2011
74
نام
رضا
عالی بود واقعا تشکر!!!
بازی DOwn Of war یکی از بازی های محبوب من هست و و اقعا این بازی رو دوست دارم چون تو سبک خودش واقعا عالی هست.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
من نسخه DoW 2 : Chaos Rising و DoW 2 : Retribution رو دارم و میخوام بازی کنم برای فهمیدن داستان . اما نسخه Down of War یا همون شماره رو یک ندارم و کلا فکر هم نکنم علاقه ای به بازی کردنش در وجودم باشه آخه حوصله میخواد بازی چند سال پیش رو دوباره بازی کنه (گرچه یکی از بهترین ها بود)‌ . ماهی جون میشه داستانشو قرار بدی ما مورد رحمت قرار بگیریم ؟‌ :)

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
من نسخه DoW 2 : Chaos Rising و DoW 2 : Retribution رو دارم و میخوام بازی کنم برای فهمیدن داستان . اما نسخه Down of War یا همون شماره رو یک ندارم و کلا فکر هم نکنم علاقه ای به بازی کردنش در وجودم باشه آخه حوصله میخواد بازی چند سال پیش رو دوباره بازی کنه (گرچه یکی از بهترین ها بود)‌ . ماهی جون میشه داستانشو قرار بدی ما مورد رحمت قرار بگیریم ؟‌ :)

دوست عزیز من تمام نسخه های این بازی بزرگ را تجربه کرده ام ، نسخه ی اول بازی از 11 مرحله ی خیلی جذاب تشکیل شده ولی از اونجایی که برای یه گیمر امروزی از گرافیک پایینی برخورداره ( به نسبت بازی های امروز ) پیشنهاد می کنم همین نسخه هایی که تهیه کردید را به ترتیب، اول خود نسخه ی دوم ( که احتمالاً در همان سی دی CHAOS RISING هم هست )، سپس نسخه CHAOS RISING و در آخر RETRIBUTION را بازی کنید ؛
شما با بازی نکردن نسخه ی اول چیزی زیادی از داستان را از دست نمی دهید اصولاً بازیها در دنیای وارهامر اغلب داستان مستقلی دارند و نسخه ی اول بازی هم بیشتر به معرفی نژاد ها و اصل جنگ بین اونها و اتفاقات دنیای وارهامر می پردازه و به نظر من بدون بازی کردن نسخه ی اول هم می تونید کاملاً در جریان نسخه ی دوم قرار بگیرید . فقط این را فراموش نکنید که نسخه ی اول به همراه بسته های الحاقی آن ذاتاً سبک متفاوتی به نسبت نسخه ی دوم و بسته هایش دارد !

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
شطوری؟ :D

اتفاقا یه چیز جالب بهت بگم، که من حداقل داستان دو تا بازی از این سری رو می خواستم بذارم. یکی همین Space Marine که آخرین بازی بود و داستانش رو نوشتم، و یکی هم Dawn of War رو. موقعی که داستان Space Marine رو می خواستم بنویسم مردد بودم که کدومش رو اول بنویسم، که آخرش تصمیم گرفتم Space Marine رو که جدیدتره اول بنویسم. :)

در مورد Dawn of War، من خودم انقدری که داستان این بازی DoW رو دوست داشتم هیچ داستان دیگه ای رو تو کل بازی های وارهمر 40 هزار دوست نداشتم (هر چند همه شون واقعا داستان های سنگین و قشنگی دارند). یعنی قطعا جزو برنامه های آینده هستش، ولی خوب نمی دونم کی برسم این کار رو بکنم. باید یه موقعی باشه که وقت بشه و بشینم درست و حسابی انجامش بدم، چون می خوام کامل و تمیز باشه و نمی خوام مطلب سطحی و ضعیفی در بیاد.

اگه بنویسم حتما توی امضام لینکش رو می ذارم.
winking.gif

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
شطوری؟ :D

اتفاقا یه چیز جالب بهت بگم، که من حداقل داستان دو تا بازی از این سری رو می خواستم بذارم. یکی همین Space Marine که آخرین بازی بود و داستانش رو نوشتم، و یکی هم Dawn of War رو. موقعی که داستان Space Marine رو می خواستم بنویسم مردد بودم که کدومش رو اول بنویسم، که آخرش تصمیم گرفتم Space Marine رو که جدیدتره اول بنویسم. :)

در مورد Dawn of War، من خودم انقدری که داستان این بازی DoW رو دوست داشتم هیچ داستان دیگه ای رو تو کل بازی های وارهمر 40 هزار دوست نداشتم (هر چند همه شون واقعا داستان های سنگین و قشنگی دارند). یعنی قطعا جزو برنامه های آینده هستش، ولی خوب نمی دونم کی برسم این کار رو بکنم. باید یه موقعی باشه که وقت بشه و بشینم درست و حسابی انجامش بدم، چون می خوام کامل و تمیز باشه و نمی خوام مطلب سطحی و ضعیفی در بیاد.

اگه بنویسم حتما توی امضام لینکش رو می ذارم.
winking.gif
خب من تا اون موقع صبر میکنم . من تا داستان شماره 1 رو ندونم بازی نمیکنم :) ممنون و امیدوارم هر چی سریعتر داستان رو بزاری . >:d

---------- نوشته در 08:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:10 PM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز من تمام نسخه های این بازی بزرگ را تجربه کرده ام ، نسخه ی اول بازی از 11 مرحله ی خیلی جذاب تشکیل شده ولی از اونجایی که برای یه گیمر امروزی از گرافیک پایینی برخورداره ( به نسبت بازی های امروز ) پیشنهاد می کنم همین نسخه هایی که تهیه کردید را به ترتیب، اول خود نسخه ی دوم ( که احتمالاً در همان سی دی CHAOS RISING هم هست )، سپس نسخه CHAOS RISING و در آخر RETRIBUTION را بازی کنید ؛
شما با بازی نکردن نسخه ی اول چیزی زیادی از داستان را از دست نمی دهید اصولاً بازیها در دنیای وارهامر اغلب داستان مستقلی دارند و نسخه ی اول بازی هم بیشتر به معرفی نژاد ها و اصل جنگ بین اونها و اتفاقات دنیای وارهامر می پردازه و به نظر من بدون بازی کردن نسخه ی اول هم می تونید کاملاً در جریان نسخه ی دوم قرار بگیرید . فقط این را فراموش نکنید که نسخه ی اول به همراه بسته های الحاقی آن ذاتاً سبک متفاوتی به نسبت نسخه ی دوم و بسته هایش دارد !

من Dawn of War 2 رو خیلی وقت میخواستم بازی کنم ولی تا وسطاش رفتم (خیلی هم مرحله ها تکراری بودن باو . این سیاره رئ میرفتیم تسخیر میکردیم میرفتیم یه جا دیگه به اینجا حمله میکردن میرفتیم پس بگیریم دوباره به اونجا حمله کرده بودن :d کلا بی خیال شدم . :| اگر داستان Dawn of War 2 رو هم بزارن ما هیلی خیلی ممنون میشیم :d

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
خب من تا اون موقع صبر میکنم . من تا داستان شماره 1 رو ندونم بازی نمیکنم :) ممنون و امیدوارم هر چی سریعتر داستان رو بزاری .
نه، واقعا اگر بازی کنی چیزی از دست نمیدی به نظر من هم بازی کنش.
128fs318181.gif

کلا انقدرها داستان ها به همدیگه مرتبط نیستند. فقط داستان Retribution یه مختصری به داستان DoW اصلی (شماره یک) ارتباط پیدا می کنه.

من کلا طبق قولی که از همون اولش توی پست یک داده بودم هر چند وقت یک بار این تاپیک رو حتما آپدیت می کنم، ولی زمانش رو نمی تونم پیش بینی کنم و باید گرفتاری های دنیای واقعی اجازه بدن.
wacsmiley.gif

rouzbeh_ziafati

کاربر سایت
Nov 2, 2007
175
Warhammer 40,000: Dawn of War II - Chaos Rising
Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution (PC)
Warhammer 40,000: Dawn of War II (PC)

توی کدوم مدل از این بازی ها میشه منابغ جمع کرد و پاپگاه و نیرو ساخت؟

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
Warhammer 40,000: Dawn of War II - Chaos Rising
Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution (PC)
Warhammer 40,000: Dawn of War II (PC)

توی کدوم مدل از این بازی ها میشه منابغ جمع کرد و پاپگاه و نیرو ساخت؟

همونطور که در صفحه اول نوشته شده، سری DW II حالت داستانی و مرحله ای (Campaign) شون بیشتر Action RPG طبقه بندی میشه (البته شباهت هایی به استراتژی هم داره)، و حالت مولتی پلیر و Skirmish شون همونطوری که شما می خواید هست و می تونید نیرو بسازید (البیته بیس سازی به اون صورت نداره و نیروها از همون ساختمون بیس اصلی تون خارج میشن).

sinners_silent

کاربر سایت
Jul 26, 2009
25
سلام به همگی
از دوستان شاید کسی مثل من بخواد لن بزنه :d
اگرچه تو منو بازی همچین گزینه ای وجود داره اما من شخصا رو 3 سیستم چک کردم اصلا هاست نمیسازه
هر چی تلاش کردم هیچ راه حلی پیدا نکردم
به هر حال گفتم شاید کسی بخواد بدونه;;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر