دانشنامۀ دنیای Warhammer 40,000 و معرفی تمامی بازی های آن

myFreedom

کاربر سایت
Nov 20, 2009
121
نام
Achilles
درود . گفتم شاید دوستان تمایل به خرید سری بازیهای warhammer داشته باشند بنابراین یک لیست از قیمتی که در استیم هست را تهیه کردم .

Warhammer® 40,000®: Space Marine® *** 09/06/2011 *** $49.99
Warhammer® 40,000®: Dawn of War II® - Retribution™ *** 03/03/2011*** $29.99
Warhammer® 40,000®: Dawn of War II® - Retribution™ Collector's Edition *** --/03/2011*** $39.99
Warhammer 40,000: Dawn of War II: Retribution: Dark Angels Pack *** 04/07/2011*** $7.49
Dawn of War II: Retribution – The Last Standalone *** 04/20/2011*** $9.49
Warhammer 40,000: Dawn of War II: Retribution - Chaos Sorcerer DLC *** 05/26/2011*** $2.99
Warhammer 40,000: Dawn of War II: Retribution - Hive Tyrant Wargear DLC *** 05/26/2011 *** $2.99
Warhammer 40,000: Dawn of War II: Retribution - Lord General Wargear DLC *** 05/26/2011*** $2.99
Warhammer 40,000: Dawn of War II: Retribution - Mekboy Wargear DLC *** 05/26/2011 *** $2.99
Warhammer 40,000: Dawn of War II Ultramarines Pack *** 08/26/2011*** $7.49
Warhammer 40,000: Dawn of War II: Retribution - Farseer Wargear DLC *** 05/26/2011*** $2.99
Warhammer 40,000: Dawn of War II: Retribution - Captain Wargear DLC *** 05/26/2011*** $2.99
Warhammer 40,000: Dawn of War II: Retribution - Ulthwe Wargear DLC *** 07/19/2011*** $7.49
Warhammer® 40,000: Dawn of War® II Gold Edition *** 03/11/2010*** $29.99 include Dawn of War II , Dawn of War II- Chaos Rising
Warhammer® 40,000®: Dawn of War II® - Chaos Rising™ *** 03/11/2010 *** $19.99
Warhammer® 40,000®: Dawn of War® II *** 02/19/2009 *** $19.99
Warhammer® 40,000®: Dawn of War® - Soulstorm™ *** 03/04/2008 *** $19.99
Warhammer® 40,000®: Dawn of War® - Platinum Edition *** 05/22/2007 **** $29.99 include Dark Crusade,Year Edition,Winter Assault
Warhammer® 40,000®: Dawn of War® - Dark Crusade™ ***11/03/2006 *** $19.99
Warhammer® 40,000®: Dawn of War® - Gold Edition *** 09/23/2005 *** $19.99 include Year Edition,Winter Assault
Warhammer® 40,000®: Dawn of War® - Winter Assault *** 09/23/2005 *** $19.99
Warhammer® 40,000®: Dawn of War® - Game of the Year Edition *** 09/23/2005 *** $19.99
Warhammer® 40,000®: Dawn of War® *** 09/20/2004 *** $19.99

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hosein_fisher

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
آقا دمت گرم , عالی بود
well done . حیرت اور بود یک فن اعظم:d
ممنون بچه ها، لطف دارید.
thank_you2.gif

به مرور مطالب اضافه هم میشه و لینک مطالب جدید رو تو امضام می ذارم. ;)
باهات موافقم، مخصوصا حالا که دیگه بلیزارد بیشتر تمرکزشو روی mmo هاش گذاشته و رلیک امید اول استراتژی بازهاست. ( البته اگه اینا هم زیادی سمت fps نرن! :d )
بله درسته.

البته بلیزاد هنوز هم به استراتژی خیانت نکرده و در مورد رلیک هم امیدوارم این طور نشه، ولی کلا استراتژی تعداد بازی هاش کم شده و واقعا توی همین E3 2011 هم خیلی کم فروغ بود سبک استراتژی. علتش هم فروش کمتر بازی های PC نسبت به کنسوله و این که استراتژی روی کنسول خوب در نمیاد. البته احتمالش هست با پیشرفت روش های کنترل بازی در کنسول های نسل جدید استراتژی ها قابل بازی کردن روی کنسول هم باشند، چون واقعا یه کنترلری مثل کنترلر Wii U (معروف به سینی) می تونه به خوبی جوابگوی یه بازی استراتژی باشه. :D
فعلا 2 تا استار کرفت دیگه داریم ولی من میترسم رلیک دیگه استراتژِی نزنه :d
نگران نباش Dawn of War III توی راهه. اواخر 2012 یا اوایل 2013 میاد. :D
درود . گفتم شاید دوستان تمایل به خرید سری بازیهای warhammer داشته باشند بنابراین یک لیست از قیمتی که در استیم هست را تهیه کردم .
دست تون درد نکنه. نکته جالب اینه که برای کسایی که این فرانشیز رو می شناسن انقدر هنوز متقاضی داره که حتی بازی های قدیمیش هم 20 دلار قیمت شونه.

ویلی

کاربر سایت
Mar 17, 2011
266
آقا دمت گرم خیلی زیبا بود
من همیشه فکر میکردم که سازنده های این بازی از وارکرفت تغلید کردن .
گرئه مورد علاقه من نکرون ها بودن . خیلی قوی و جالب بودن . در مورد اون هیروی نکرون ها اطلاعی ندارید .؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
گرئه مورد علاقه من نکرون ها بودن . خیلی قوی و جالب بودن . در مورد اون هیروی نکرون ها اطلاعی ندارید .؟
به عبارتی سازنده‌های اون بازی از این تقلید کردن (توهین نبود ها:d)

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
سلام. ممنون؛ خوشحالم مفید بود. :)

Hero نکرون ها منظورتون کدوم شونه و چه جور اطلاعاتی دوست دارید راجع بهش بنویسم؟
:D

ویلی

کاربر سایت
Mar 17, 2011
266
یه هیرو نکرون ها داشتن که وقتی نبروی تیم نکرون ها زیاد میشد میتونستی تبدیل به یه چیز بی شاخ و دم بکنیش که یه داس هم دستش بود یه داس مرگ . ازنایی که تو فیلم های ترسناک هستش.

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
دمت گرم تحت تاثیر قرارگرفتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه هیرو نکرون ها داشتن که وقتی نبروی تیم نکرون ها زیاد میشد میتونستی تبدیل به یه چیز بی شاخ و دم بکنیش که یه داس هم دستش بود یه داس مرگ . ازنایی که تو فیلم های ترسناک هستش.
اون موجود یکی از Superunit های گروه نکرون هائه و اسمش Night Bringer (آورنده تاریکی) هستش. Night Bringer در واقع یکی از خدایان ستاره ای گروه نکرون ها بوده که از همه خدایان دیگه هم قدرت مندتر و شریرتر بوده و تشنگی شدیدی به نابود کردن موجودات زنده و ضیافت گرفتن از روح اونها داشته. در دوران های بسیار کهن که نکرون ها تقریبا تمام کهکشان رو از موجود زنده خالی می کنند و سپس به اعماق سیاره ها میرن، Night Bringer هم در اعماق یک غار در سیاره ای مدفون میشه، تا این که در دنیای وارهمر 40,000 بر اثر اشتباهی که خود انسان ها مرتکب میشن مجددا بیدار میشه و عامل فاجعه های زیادی میشه.

فرمانده نکرون ها در صورتی که به بالاترین درجات خودش برسه می تونه Night Bringer رو احضار کنه و برای لحظاتی به تجسمی از اون تبدیل بشه، که نتیجه اش رو توی میدون نبرد در بازی Dark Crusade و Soulstorm خودتون دیدین.
4fvgdaq_th.gif

یه نکته جالب هم در مورد Night Bringer اینه که داسی که در دستشه کاملا نمایشیه و Night Bringer با تمام وجود و تمام بدنش و هر انرژی که داره وارد نبرد میشه، و در کهکشان کمتر موجودی پیدا میشه که گروه ها و نژادهای دیگه به اندازه Night Bringer ازش وحشت داشته باشند.

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow

اون موجود یکی از Superunit های گروه نکرون هائه و اسمش Night Bringer (آورنده تاریکی) هستش. Night Bringer در واقع یکی از خدایان ستاره ای گروه نکرون ها بوده که از همه خدایان دیگه هم قدرت مندتر و شریرتر بوده و تشنگی شدیدی به نابود کردن موجودات زنده و ضیافت گرفتن از روح اونها داشته. در دوران های بسیار کهن که نکرون ها تقریبا تمام کهکشان رو از موجود زنده خالی می کنند و سپس به اعماق سیاره ها میرن، Night Bringer هم در اعماق یک غار در سیاره ای مدفون میشه، تا این که در دنیای وارهمر 40,000 بر اثر اشتباهی که خود انسان ها مرتکب میشن مجددا بیدار میشه و عامل فاجعه های زیادی میشه.

فرمانده نکرون ها در صورتی که به بالاترین درجات خودش برسه می تونه Night Bringer رو احضار کنه و برای لحظاتی به تجسمی از اون تبدیل بشه، که نتیجه اش رو توی میدون نبرد در بازی Dark Crusade و Soulstorm خودتون دیدین.
4fvgdaq_th.gif

یه نکته جالب هم در مورد Night Bringer اینه که داسی که در دستشه کاملا نمایشیه و Night Bringer با تمام وجود و تمام بدنش و هر انرژی که داره وارد نبرد میشه، و در کهکشان کمتر موجودی پیدا میشه که گروه ها و نژادهای دیگه به اندازه Night Bringer ازش وحشت داشته باشند.
اصلا خدا خوب پیدا می‌شه؟ تا حالا خدایی ندیدم به نفع آدم خوبا کار کنه کار همشون بکش بکش هست:biggrin1:

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
محمود عزیز ممنون بابت مقاله ی کامل.فقط یه سوال: یعنی Ork های Warcraft از warhammer 40k تقلید شدن؟ :d
ممنون، لطف دارید. :)

ببینید روی همین کلمه تقلید کلی بحث هست و به کار بردن این لغت همیشه باعث بحث های داغ بین طرفداران دو بازی با همدیگه شده، ولی دو چیز رو به طور قطع میشه گفت:

1. دنیای Warhammer 40K مدت ها قبل از استارکرفت و وارکرفت وجود داشته.

2. شباهت انکار ناپذیری بین Race های موجودات استارکرفت و وارهمر 40 هزار وجود داره.

حالا یه عده ای از طرفدارهای وارهمر 40000 بلیزاد رو متهم می کنند که استارکرفت رو از روی Warhammer 40K تقلید کرده، ولی یه عده هم میگن که این دو IP هر دوشون از چیزهای مشترکی الهام گرفتند (مثلا فیلم ها یا رمان های علمی - تخیلی) و برای همین هم شبیه هم هستند.

حالا دیگه شما باید بین این دو اعتقاد، عقیده خودتون رو انتخاب کنید! :D

در انتها این هم لازمه بگیم که ارک های وارهمر 40 هزار یه خورده با ارک های بلیزارد فرق می کنند و ارک های وارهمر 40 هزار خشن تر و بی کله تر هستند و با حرف K نوشته میشن، ولی ارک های بلیزاد با C هستند (Orc) و یه خورده منطقی ترند. :D
اصلا خدا خوب پیدا می‌شه؟ تا حالا خدایی ندیدم به نفع آدم خوبا کار کنه کار همشون بکش بکش هست:biggrin1:
چرا خدای خوب هم هست که! یکیش همون امپراتور! :D

البته امپراتور هم با این که محافظ بشریت هستش، به عنوان یه موجود خداوار خودش کلی نکته های عجیب غریب داره که فعلا از ذکر اونها صرف نظر می کنیم! :D

آخرین ویرایش:

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469

نه دیگه نشد چنین حرفی، اون آلمان های گیم پلی که استارکرفت برای اولین بار ابداع کرد سرتاسر Dawn of War رو گرفته بود!! همینطور استارکرفت که اصلا Ork نداره و شما معادل نژادهای Zerg و Protos رو نمی تونید در وارهمر پیدا کنید. و Orc های وارکرافت هم که از رمان تالکین که خیلی قدیمی تر از وارهمر هست گرفته شدن.
من یادمه وقتی Warhammer 40k: Dawn of War عرضه شد، عده ای ازش به عنوان Warcraft با سلاح های دوربرد یاد می کردند!... به هر حال.
البته لازم نیست که بگم من منظورم سری Dawn of War و اون چیزی هست که رلیک از 2004 بعد دار عرضه می کنه و با محصولات دیگه WH 40K کاری ندارم!

در کل نظر من به این دوستمون نزدیک تره:

یه عده هم میگن که این دو IP هر دوشون از چیزهای مشترکی الهام گرفتند (مثلا فیلم ها یا رمان های علمی - تخیلی) و برای همین هم شبیه هم هستند.

سری StarWars رو که همه می شناسید. :d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow

نه دیگه نشد چنین حرفی، اون آلمان های گیم پلی که استارکرفت برای اولین بار ابداع کرد سرتاسر Dawn of War رو گرفته بود!! همینطور استارکرفت که اصلا Ork نداره و شما معادل نژادهای Zerg و Protos رو نمی تونید در وارهمر پیدا کنید. و Orc های وارکرافت هم که از رمان تالکین که خیلی قدیمی تر از وارهمر هست گرفته شدن.
من یادمه وقتی Warhammer 40k: Dawn of War عرضه شد، عده ای ازش به عنوان Warcraft با سلاح های دوربرد یاد می کردند!... به هر حال.
البته لازم نیست که بگم من منظورم سری Dawn of War و اون چیزی هست که رلیک از 2004 بعد دار عرضه می کنه و با محصولات دیگه WH 40K کاری ندارم!

در کل نظر من به این دوستمون نزدیک تره:

سری StarWars رو که همه می شناسید. :d
Protoss : Eldar
Zerg : Tyranid
البته نمیگم این از اون یا اون از این کپی‌ کردن. ولی‌ شباهت‌هایی‌ دارن. خلاصه هر دو درباره آینده‌ای دور هستن و نژاد‌های مختلف.:d در کلّ الهام برداری‌هایی‌ شده.

در ضمن در اینکه گیم پلی Sc تک هست حرفی‌ نیست منظورم عناصر داستانی بود.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر