گیم سرور های آسیاتک (چه بازی دوست داری آنلاین شه ؟)

سلام بچه ها
شرکت آسیاتک تصمیم گرفته که سرور بازی های آنلاین راه اندازی کنه ;;)
تا الان 2 تا از سرورهای اون راه اندازی شدن که اسم و آی پی شونو قرار میدم اگه دوست داشتین برین داخل سرور
1- کانتر استرایک 1.6 : 10.8.101.18:27015
2- کانتر استرایک سورس : 10.8.101.18:27000
- سرور بازی دنیای وارکرفت (World Of Warcraft) هم داره راه اندازی میشه و آی پی شو بعد از راه اندازی همینجا اعلام میکنم
هدف از ایجاد این تاپیک اینه که میخوام بدونم چه بازی دیگه ای دوست دارین سرور آنلاین داشته باشه تا بتونین با پینگ پایین و راحت با دوستای ایرانیتون بازی کنین b-)
فقط قبل از اینکه اسم بازی رو بگین حواستون باشه که اولا بازی جذاب باشه .دوما بازی رو بچه های ایرونی داشته باشن و یا اگه ندارن حجمش برای دانلود کم باشه
منتظر نظراتتون هستیم
...
ویرایش 1 :
1- برای نحوه بازی کردن در کانتر استرایک 1.6 به سایت پرشین گیم سر بزنید.
دانلود بازی - دانلود پچ نسخه 21 - دانلود آنتی چیت
{نکته : برای بازی آنلاین به هر 3 فایل بالا نیاز است}
2- برای دریافت بازی کانتر استرایک سورس اینجا کلیک کنید(نسخه کامل 64 - فایل تورنت [تست شده]) و یا برای دریافت پچ جدید (نسخه 64) کانتر استرایک سورس اینجا کلیک کنید.
{ نکته : در صورت مشاهده خطای "Some files could not be created" آن را رد کنید و پچ کامل نصب شده است . برای تغییر نام خود ,در داخل پوشه ی کانتر استرایک فایل rev.ini را باز کرده و خط PlayerName=aviara.ro را پیدا کرده و با تعییر aviara.ro نام خود را تغییر دهید. }

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SOLY

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دوستان سرور های بازی های اورجینال مانند بتل فیلد 3 به ایران تعلق نخواهند گرفت.
یکی از دوستانم به اسم علی که در هلند هست مذاکراتی رو انجام دادن که بی نتیجه بود.
EA به دوستم گفته بود سعی میکنن تا اواخر سال 2012 در کشور عراق سرور بزنن. اما ایران هرگز...
مسعود دیدی گفتم بین تمام کشورهای خاور میانه مخصوصا عربی هاش ما از همه بد بخت تریم :| ! به اون دوستاتم بگو که هی ساز مخالف میزدن ! :|

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
چرا ! ولی اگه بیشتر فکر کنی حرفه ای ترین ها هم نیستن ؟

معلومه که هستن، خارجی ها همشون نـــــــــوبن ، ولی چه کنیم که تو ایرانیم !!
چه گناهی کردیم به نظرتون!؟ :d:|

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661

شما تا زمانی که با حرفه ای های خارج بازی نکنی با شرایط مساوی نمیتونی بگی کدوما حرفه ای تر هستند . تجربه اونا به خاطر نبود محدودیت توی پینگ و انجام بازی با تیم های مختلف از 30-40 تا کشور مختلف باعث میشه سطحی تقریبا 3-4 برابر ما داشته باشند
البته این نظر مربوط به تیم های حرفه ای هست که برنامه دارند نه افرادی که گاهی توی public ها بازی میکنند

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
شما تا زمانی که با حرفه ای های خارج بازی نکنی با شرایط مساوی نمیتونی بگی کدوما حرفه ای تر هستند . تجربه اونا به خاطر نبود محدودیت توی پینگ و انجام بازی با تیم های مختلف از 30-40 تا کشور مختلف باعث میشه سطحی تقریبا 3-4 برابر ما داشته باشند
البته این نظر مربوط به تیم های حرفه ای هست که برنامه دارند نه افرادی که گاهی توی public ها بازی میکنند
لول ! ولی اگه یه ایرانی رو در شرایط مقابل بزاری رو مقابل یه خرجی ! ایرانی میبره ! چونکه ایرنی نوب ترینشم بیشتره وقتشو میزاره پای بازی و پیشرفت میکنه ! پس اونا رو قورت میده ! تو شرایط مساوی که این بود ! تو نامساوی هم همینه !

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
لول ! ولی اگه یه ایرانی رو در شرایط مقابل بزاری رو مقابل یه خرجی ! ایرانی میبره ! چونکه ایرنی نوب ترینشم بیشتره وقتشو میزاره پای بازی و پیشرفت میکنه ! پس اونا رو قورت میده ! تو شرایط مساوی که این بود ! تو نامساوی هم همینه !

اول اینکه من درست نفهمیدم چی دارید میگید .
من نمیدونم کدوم بازی رو شما منظورته اما چیزی که بعضا دیدیم و خودمونم بودیم ، همیشه ترکیدیم . دلیلشم امکانات هست ، ساپورت هست و هزار تا چیزه دیگه .

تا اونجایی هم که من میدونم هروقت از ایران تیمی رفته خارج برای مسابقات LAN ، از وسط نصف شده برگشته .(دقیق نمیدونم اما چیزی هست که شنیدم و چندین جا خوندم)

Garrett

کاربر سایت
Dec 20, 2010
208
نام
پوریا
میگم بدبخت ترین گیمر های جهان ، ایرانی ها نیستن !؟:|
معلومه که هستن، خارجی ها همشون نـــــــــوبن ، ولی چه کنیم که تو ایرانیم !!
چه گناهی کردیم به نظرتون!؟ :d:|
یه معیار خوب مثلا تو bad company 2 اینه که ببینی با همین پینگ الانت چه رتبه ای میاری آخر بازی بعد بدونی که مسلما اگه پینگت مثل بقیه خوب بود امتیازت به میزان قابل توجهی بیشتر هم میشد پس اگه مثلا همینجوری میتونی جزء نفرات دوم تا سوم بشی بدون جای واقعیت رتبه ی یک هستش;)، البته کلا وقتی داری زور میزنی با این پینگت جلوی بقیه وایستی مسلما نیاز به دقت بیشتری داری که بقیه ی مرفهین بی درد ندارن ،همین اجبار باعث میشه وقتی پینگت خوب شد دیگه پدر همه رو رد بیاری :d

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
یه معیار خوب مثلا تو bad company 2 اینه که ببینی با همین پینگ الانت چه رتبه ای میاری آخر بازی بعد بدونی که مسلما اگه پینگت مثل بقیه خوب بود امتیازت به میزان قابل توجهی بیشتر هم میشد پس اگه مثلا همینجوری میتونی جزء نفرات دوم تا سوم بشی بدون جای واقعیت رتبه ی یک هستش;)، البته کلا وقتی داری زور میزنی با این پینگت جلوی بقیه وایستی مسلما نیاز به دقت بیشتری داری که بقیه ی مرفهین بی درد ندارن ،همین اجبار باعث میشه وقتی پینگت خوب شد دیگه پدر همه رو رد بیاری :d
دقیقا ! زدی تو هدف ! مارکسمن هدشات +1000 ! :d !

علی گیم

کاربر سایت
Sep 25, 2009
395
نام
علی
Gameserver

من یه بار به گیم سرور گفتم در ایران سرور می زنی؟ من یه سرور برای اینکار از خودم دارم
فرمودند که ما کلا قصد توسعه سرورهامون رو نداریم
من گفتم با ایران مشکل داری؟
فرمودند خیر ما در هیچ کشوری فلا سرور نمی زنیم
گفتم مشکلت پوله بیا یکسال سرور مفتی بهت میدم
فرمودند از پیشنهادت تشکر میکنم ولی نه نمیخاهیم
من گفتم ما چیکار کنیم ؟
فرمودند .... . (نقطه چین یه جمله هست با قوانین سایت جور نیست)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر