گیم سرور های آسیاتک (چه بازی دوست داری آنلاین شه ؟)

سلام بچه ها
شرکت آسیاتک تصمیم گرفته که سرور بازی های آنلاین راه اندازی کنه ;;)
تا الان 2 تا از سرورهای اون راه اندازی شدن که اسم و آی پی شونو قرار میدم اگه دوست داشتین برین داخل سرور
1- کانتر استرایک 1.6 : 10.8.101.18:27015
2- کانتر استرایک سورس : 10.8.101.18:27000
- سرور بازی دنیای وارکرفت (World Of Warcraft) هم داره راه اندازی میشه و آی پی شو بعد از راه اندازی همینجا اعلام میکنم
هدف از ایجاد این تاپیک اینه که میخوام بدونم چه بازی دیگه ای دوست دارین سرور آنلاین داشته باشه تا بتونین با پینگ پایین و راحت با دوستای ایرانیتون بازی کنین b-)
فقط قبل از اینکه اسم بازی رو بگین حواستون باشه که اولا بازی جذاب باشه .دوما بازی رو بچه های ایرونی داشته باشن و یا اگه ندارن حجمش برای دانلود کم باشه
منتظر نظراتتون هستیم
...
ویرایش 1 :
1- برای نحوه بازی کردن در کانتر استرایک 1.6 به سایت پرشین گیم سر بزنید.
دانلود بازی - دانلود پچ نسخه 21 - دانلود آنتی چیت
{نکته : برای بازی آنلاین به هر 3 فایل بالا نیاز است}
2- برای دریافت بازی کانتر استرایک سورس اینجا کلیک کنید(نسخه کامل 64 - فایل تورنت [تست شده]) و یا برای دریافت پچ جدید (نسخه 64) کانتر استرایک سورس اینجا کلیک کنید.
{ نکته : در صورت مشاهده خطای "Some files could not be created" آن را رد کنید و پچ کامل نصب شده است . برای تغییر نام خود ,در داخل پوشه ی کانتر استرایک فایل rev.ini را باز کرده و خط PlayerName=aviara.ro را پیدا کرده و با تعییر aviara.ro نام خود را تغییر دهید. }

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SOLY

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
اگه شما میخواین به گیمرها کمک کیند یه کاری کنید من از شرکت شما سرویس میگیرم یکمی این PING TIME لعنتی رو درست کنید یکی هم موقعی TIME OUT دارید مثل آدمیزاد بگید داریم وقتی زنگ میزنیم آدم رو تحقر نکنید بگید شماها هیچی نمیفهمید یا لاقل یکم شعور به کارمنداتون اضافه کنید

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
در مورد پشتیبانی پارس آنلاین بگم اینقد بیشعور بودن که تلفن رو قطع میکردن وقتی میدیدن نمیتونن جواب بدن

Garrett

کاربر سایت
Dec 20, 2010
208
نام
پوریا
آقا خودمونیم، بحث منحرف شد به مقدار زیاد، از اول بحث original server نبود منم فقط پیشنهادشو دادم ولی یه عده میان شروع میکنن به جوسازی بی مورد شیر تو شیر میکنن بحث رو :-?

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
دوست عزیز آسیا تک کلا تاپیک رو ول کردن ... اگه قراره اینجوری رفتار کنید چرا الکی بچه ها رو امیدوار میکنید؟!

AsiaTech

کاربر سایت
Sep 8, 2011
15
نام
آسیاتک
متسفانه فعلا بعد از راه اندازی سرور کانتر مشکلاتی پیش اومده که حتی کل شبکه آسیاتک رو هم در بر گرفته
برای همین فعلا ممکن است سرور رو گاهی بدون پینگ ببینین
درخواست من اینه که بعد از حل شدن مشکل فنی به بحث ادامه داده بشه
ممنون

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
دوستان سرور های بازی های اورجینال مانند بتل فیلد 3 به ایران تعلق نخواهند گرفت.
یکی از دوستانم به اسم علی که در هلند هست مذاکراتی رو انجام دادن که بی نتیجه بود.
EA به دوستم گفته بود سعی میکنن تا اواخر سال 2012 در کشور عراق سرور بزنن. اما ایران هرگز...

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
سلام اسیاتک بیشتر سر بزن به اینجا ! داداش چی شد ؟ هنوز میخواین سرور های کرک یل بازی های فری بزنید ؟ یه فکری هم به حال ما ارجینال جماعت کنید ! توهین نباشه به بقیه دوستان ! من خودم بیشتر از شما از این بازی های کرک بازی کردم ولی بعضی هاش که کرک نیست ارجینال میخرم ! :d

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
متسفانه فعلا بعد از راه اندازی سرور کانتر مشکلاتی پیش اومده که حتی کل شبکه آسیاتک رو هم در بر گرفته
برای همین فعلا ممکن است سرور رو گاهی بدون پینگ ببینین
درخواست من اینه که بعد از حل شدن مشکل فنی به بحث ادامه داده بشه
ممنون
بنده توی پستم اخطار داده بودم :) ، وقتی این کاره نیستین ، با این جو آشنا نیستین و وارد این حیطه میشین و از چهار نفر سوال نمیکنین ، بایدم تمام پهنای باندتون بره زیر اتک . سرور های کانتر تماما باید روی آی‌پی های اینترانتی ران بشه تا اکسس IP های خارج از کشور بهش بسته بشه و با VPS های 3 - 4 دلاری نشه بهش Attack داد . اون رفیقمونم که هی IP Invalid ، IP Invalid کرده ، لطفا اطلاعاتشو بیشتر کنه . تا به چندتا بچه گیمر بخواد نشون بده مبانی شبکه بلده :)) .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر