داستان بازی crysis 2

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
ممنون خوب نوشتی
دمت گرم :)
خیلی عالی بود مرسی.

خسته نباشی کسری جان و دستت هم درد نکنه،عالی بود!

دستت درد نکنه.واقعا خسته نباشی!منتظر پارت اخر هستیم...

خیلی خیلی ممنون... عالی بود..

از همه دوستان ممنونم
مگه آخره بازی نانو سوت به کسه دیگه ای نرسید؟؟!!

نه دوست عزیز , آخر بازی از آلکاتراز پرسید خودتو معرفی کن و اون گفت : من پرافیت هستم.
این دلیل داره که این حرفو زد , نظر من اینه : 1 - تو جریان بازی پرافیت به آلکاتراز گفت من این شانس رو به تو دادم که کاری رو که من شروع کردم تو به پایان برسونی -2 یه جورایی پرافیت هم بخاطر ارتباطش با ناسوییت با آلکاتراز ارتباط برقرار میکرد یعنی دو روح در یک جسم واحد (البته اینا استنباط منه , چون هنوز کاملا روشن نشده )

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,022
نه دوست عزیز , آخر بازی از آلکاتراز پرسید خودتو معرفی کن و اون گفت : من پرافیت هستم.
این دلیل داره که این حرفو زد , نظر من اینه : 1 - تو جریان بازی پرافیت به آلکاتراز گفت من این شانس رو به تو دادم که کاری رو که من شروع کردم تو به پایان برسونی -2 یه جورایی پرافیت هم بخاطر ارتباطش با ناسوییت با آلکاتراز ارتباط برقرار میکرد یعنی دو روح در یک جسم واحد (البته اینا استنباط منه , چون هنوز کاملا روشن نشده )
وقتی داشت خودشو معرفی میکرد یه اسمه دیگه اٌورد از آلکاتراز حرفی نزد من فک کردم اینم مثله پرافته اصلی نانو سوتو کرده تنه یکی دیگه,پس اینجوری نیس!!؟

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
کی بشه 3 رو بازی کنیم ! /:)

---------- نوشته در 09:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:09 PM ارسال شده بود ----------

از همه دوستان ممنونم

بابا صذا که صدای الکاتراز نبود ! اصلا مگه الماتراز حرف میزد ؟ صدای پرافیت بود ! خود نا کسش بود ! فک کنم پریده بود تو بدن آلکاتراز ! هیچی معلوم نیست ! فعلا منتظر نسخه ی بعدی هستم اگه اکسپنشن پک نخوان روش بدن !

Kasra-M

کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
کی بشه 3 رو بازی کنیم ! /:)

---------- نوشته در 09:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:09 PM ارسال شده بود ----------

بابا صذا که صدای الکاتراز نبود ! اصلا مگه الماتراز حرف میزد ؟ صدای پرافیت بود ! خود نا کسش بود ! فک کنم پریده بود تو بدن آلکاتراز ! هیچی معلوم نیست ! فعلا منتظر نسخه ی بعدی هستم اگه اکسپنشن پک نخوان روش بدن !
آره صداش خیلی شبیه پرافیت بود ولی ما هم تا اون موقع صدای آلکاتراز رو نشنیده بودیم , تو فوروم های خارجی هم خیلی در این مورد بحث و تردید وجود داره.

• Like
Reactions: Breaking Rules

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
آقا مرسی بابت داستان...خیلی خوب بود...من ۷۰درصد داستان رو الان گرفتم...

فقط راجب آخرش که صدای آلکاتراز بود یا نبود من میگم نبود...چون آلکاتراز اصلا دوبلور نداشت...و این خیلی آزار دهنده بود در طول بازی...

ولی تو کرایسیس ۱ نومد صدای خیلی خوبی داشت...من خیلی باهاش حال میکردم...

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S

Vampire_Ari

کاربر سایت
Apr 26, 2010
5
خیلی عالی و کامل.
فقط یه سوال اینکه چرا هارگریوز انقدر اصرار داشت نانو سوتو از تن ما در بیاره؟ مگه می خواست با هاش چی کار کنه که لباس نباید تن آلکاتراز باشه؟ و جالب اینکه وقتی موفق نمی شه به راحتی آپگرید رو در اختیار آلکاتراز قرار می ده!

در مورد آخر بازی هم فکر کنم که ما دیگه آلکتراز نیستیم بلکه ترکیبی از آلکاتراز ، پرافیت ، نانو سوت و ceph هستیم و خودمونو پرافیت معرفی می کنیم.

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
یه سوال، Alcatraz لال بود ؟ خب اگه میتونست حرف بزنه که این همه مشکل پیش نمیومد :D
اونقدر بدم میاد از این بازی هایی که شخصیت اول بازی نمیتونه با کسی ارتباط برقرار کنه ...

آخرین ویرایش:

mrbahram

کاربر سایت
May 3, 2008
433
سلام دستت درد نکنه فوق العاده بود فقط ...
من فکر میکنم تو جای اشاره کردی که نانو سوییت با بدن شخص همسان سازی میشه پس چرا با بدن پرافیت همسان نشده بود و اگه اون صدا صدای پرافیت بوده باشه خیلی مسخره میشه دیگه اون مرده چه اصراریه که داستان تخیلی بشه ( ولی با توجه به اینکه پروفیت میگه "ما برمیگردیم " شاید همه اون خود کشی ها و اینا شاید یه سناریو بوده و میخواستن آلکاتراز ادامه بده!!!!!

Kasra-M

کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
یه سوال، Alcatraz لال بود ؟ خب اگه میتونست حرف بزنه که این همه مشکل پیش نمیومد :D
اونقدر بدم میاد از این بازی هایی که شخصیت اول بازی نمیتونه با کسی ارتباط برقرار کنه ...
این برای اینه که گیمر خودشو بجای شخصیت اصلی احساس کنه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر