psvita vs smart phone

اگه قصد خرید گجت رو داشته باشید کدام را انتخاب میکنید؟

• PSVITA

رای‌ها: 101 62.7%
  • smart phone

رای‌ها: 25 15.5%
  • هر دو را میخرم

رای‌ها: 33 20.5%
  • هیچکدوم رو نمیخرم

رای‌ها: 2 1.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    161

etio0098

کاربر سایت
Jul 5, 2011
177
بچه ها خوب لپ تاپ مولتی تاچ هم قابلیت هاش با ویتا یکیه حالا با هم مقایسه میشن نه
من خودم یه لپ تاپ دارم
یه پی سی دارم
یه گالکسی اس 2
یه ایکس باکس
یه پی اس پی
اینا رو اپگرید میکنم نه تعویض مثلا یه اسمارت فون دیگه میخرم یا پی اس پیم رو با ویتاعوض میکنم یا ....
پس اینا همرو باید باهم داشت
فقط تبلت ها یکم بیخود هستند که اونم اگه بودجه باشه به صورت جدا میخرم

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
اگر بازی های اورجینالش ارزان تر از بازی های ps 3باشد میصرفه چون بیشتره امکاناتش برای قسمته آنلاینش هست .

M.R.P

کاربر سایت
Sep 12, 2010
69
نام
Mohammadreza
!

دوستان بنظر من از شانس بد کنسول های دستی سامسونگ و دیگر شرکت ها دارن گوشی های 4 هسته ای خود را با صفحه نمایش های واقعا عالی همزمان یا حتی زودتر از psvita ب بازار میارن و واقعا انتخاب خیلی سخت میشه!باید اینرو هم مد نظر قرار بدیم ک کنسول دستی سونی حداقل باید 5سال تا معرفی مدل بعدی دوام بیاره!اما هنوز ک نیامده،گوشیها دارن بش میرسن و ج برسه ب 1سال بعد از آمدنش!باید قبول کرد ک اسمارت فون ها با وجود امکانات بسیار بیشتری ک دارند،گزینه های بهتری هستند.مخصوصا ک هر سال آپدیت سخت افزاری میشوند و مدل قدرتمندتری نسبت ب سال قبل ب بازار میاد.ب احتمال زیاد از سال بعد مدل های 3بعدی بیشتری از اسمارت فون ها با امکانات بسیار بیشتری نسبت ب مدل های فعلی و همینطور 3ds ب بازار میاد و رسما فاتحه کنسول ها خوندس مگر اینکه شرکتهایی مثل سونی و نینتندو 1فکر اساسی بکنند و 1برگ برنده رو کنند.

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
من ویتا رو انتخاب میکنم
ببینید galaxy s 2 چندین برابر psp قدرت داره . اما ایا بازی هاش گرافیک بیشتری نسبت به psp داره ؟ نه ! شما god of war ghost of sparta رو ببینید modern combat 2 رو هم ببینید.
گرافیک کدوم بیشتره ؟
من که میگم god of war ghost of sparta
شما چی میگین ؟

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad
من ویتا رو انتخاب میکنم
ببینید galaxy s 2 چندین برابر psp قدرت داره . اما ایا بازی هاش گرافیک بیشتری نسبت به psp داره ؟ نه ! شما god of war ghost of sparta رو ببینید modern combat 2 رو هم ببینید.
گرافیک کدوم بیشتره ؟
من که میگم god of war ghost of sparta
شما چی میگین ؟

من هم فکر می کنم گرافیک god of war ghost of sparta بیشتره!!!

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
سه صفحه همه نظراتشون رو گفتن ولی دليل اينكه به چه دليل از لحاظ مالی (خصوصا تو ايران) PS Vita برای بازی به صرفه تره رو كسی نگفت:
تمام بازی های اسمارت فون ها ظرف مدت كوتاهی با امولاتور روی PC قابل بازی می شن،آدم عاقل وقتی بتونه يه بازی رو روی يه سيستم معمولی (كيس زير 200 تومن) اجرا كنه هيچ وقت نزديك يه ميليون پول نمی ده مگه اينكه واقعا پول خرج كردن براش اهميتی نداشته باشه.
ولی بازی های Vita با امولاتور قابل بازی نيستن و در ضمن واقعا ارزش بازی دارن،به خاطر همين برای بازی كردنشون چاره ای جز خريد Vita نيست.

• Like
Reactions: ARN31

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
محصولی که تمرکزش بیشتر روی بازیه معلومه که بهتره
باید مشخص کرد که چه انتظاراتی از اسمارت فون داریم ؟؟

dk 313

کاربر سایت
May 30, 2010
339
سه صفحه همه نظراتشون رو گفتن ولی دليل اينكه به چه دليل از لحاظ مالی (خصوصا تو ايران) PS Vita برای بازی به صرفه تره رو كسی نگفت:
تمام بازی های اسمارت فون ها ظرف مدت كوتاهی با امولاتور روی PC قابل بازی می شن،آدم عاقل وقتی بتونه يه بازی رو روی يه سيستم معمولی (كيس زير 200 تومن) اجرا كنه هيچ وقت نزديك يه ميليون پول نمی ده مگه اينكه واقعا پول خرج كردن براش اهميتی نداشته باشه.
ولی بازی های Vita با امولاتور قابل بازی نيستن و در ضمن واقعا ارزش بازی دارن،به خاطر همين برای بازی كردنشون چاره ای جز خريد Vita نيست.
یعنی الان میشه بازیهی ایفون رو روی پی سی اجرا کرد؟نه
هر دستگاهی مزیتهای خودشه رو داره.
بعد یک نکته ویتا مدل 3 جی باید سیمکارت بخوره درسته؟اگه اینطوری باشه اگه دستگاه هک شه و بشه از تمام قابلیتهای سیمکارت استفاده کرد(مثل برقراری تماس و فرستادن اس ام اس)مطمئنن از ایفون5 هم بیشتر میفروشه :d
به امید هک شدن ویتا

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad
یعنی الان میشه بازیهی ایفون رو روی پی سی اجرا کرد؟نه
هر دستگاهی مزیتهای خودشه رو داره.
بعد یک نکته ویتا مدل 3 جی باید سیمکارت بخوره درسته؟اگه اینطوری باشه اگه دستگاه هک شه و بشه از تمام قابلیتهای سیمکارت استفاده کرد(مثل برقراری تماس و فرستادن اس ام اس)مطمئنن از ایفون5 هم بیشتر میفروشه :d
به امید هک شدن ویتا

بازی های ایفون رو با شبیه ساز میشه تو PC هم بازی کرد :d

• Like
Reactions: Zack_Fair

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر