ترسناک ترین بازی که کردید؟

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
Siren

ترسناکترین بازی عمرم بود واقعا بعد از اون از هیچ بازی ای نترسیدم هنوز یاد دموی اولش میفتم فشارم میاد پایین!!!!!!!!!!! :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
آقا این Siren : new translation خیلی چیز فجیع ـیه :D تا بازی نکرده بودم درک نمیکردم :D خیلی بده خیلی :D بعضی جاها می خوای دسته رو بذاری زمین و در بری :D

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
آقا این Siren : new translation خیلی چیز فجیع ـیه :D تا بازی نکرده بودم درک نمیکردم :D خیلی بده خیلی :D بعضی جاها می خوای دسته رو بذاری زمین و در بری :D

احسان جان ترسناک ترین بازی عمرمه:d از اونجا که کلاً مبتلا به مازوخیسمم، این بازی رو ساعت 1 شب به بعد انجام میدادم:d واقعاً لذت داره، یعنی دیگه چیزی برام نمی‌موند:d(این کار رو یک بار بکن اونوقت Dead Space رو چشم بسته میری). موسیقی و صداگذاریش هم وحشتناک بود، یعنی دیوانه کرده بود من رو. صدای ناله Shibitoها هم خیلی رو عصاب بود. من از اون Shibito Brainها خیلی میترسیدم، هر موقع حمله میکردند چشمام رو میبستم بسمه ا... میگفتم:d.

بازی کردنش در طولانی مدت آدم رو افسرده می‌کنه، دلم لک زده برای یه J Horror اینجوری.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان جان ترسناک ترین بازی عمرمه:d از اونجا که کلاً مبتلا به مازوخیسمم، این بازی رو ساعت 1 شب به بعد انجام میدادم:d واقعاً لذت داره، یعنی دیگه چیزی برام نمی‌موند:d(این کار رو یک بار بکن اونوقت Dead Space رو چشم بسته میری). موسیقی و صداگذاریش هم وحشتناک بود، یعنی دیوانه کرده بود من رو. صدای ناله Shibitoها هم خیلی رو عصاب بود. من از اون Shibito Brainها خیلی میترسیدم، هر موقع حمله میکردند چشمام رو میبستم بسمه ا... میگفتم:d.

بازی کردنش در طولانی مدت آدم رو افسرده می‌کنه، دلم لک زده برای یه J Horror اینجوری.
تازه خریدمش علی وسطاشم :D همون اولاش رو که رفتم دیدم خیلی خفنه گذاشتم از 7-8 شب به بعد که هوا تاریک میشه بازی کنم که حالش از بین نره :D دیگه وجودش رو ندارم بذارم نصفه شب :D خیلی بده یعنی اگه رعایت حقوق انسانی و این حرفها نبود باور کن اینا تا سلاخی کردن یه بچه 6 ساله هم میرفتن :D اپیزودیک هم هست مثل سریال آدم حال میکنه :D خلاصه ی حرفم اینکه منم باهات موافقم تا حالا همچین تجربه ی ترسی توی بازیا نداشتم :D

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
residentevil 3
silent hill 2
man hunt
البت شرایط زمانی و مکانیش هم مهم بود! ( برا خیلی وقت پیش هست ;))
الان برا بیشتر ترسیدن و لذت بردن سعی میکنم ساعت 1 یا 2 نصفه شب بازی ترسناک کنم! :d
ولی دیگه مثل اونوقتا نمیترسم:(

Silent Dream

In madness you dwell
کاربر سایت
Jan 3, 2010
1,831
ترسناک ترین بازی که من انجام دادم Siren بود.
ولی تنها بازی که بعد از انجام اون خیلی افسرده میشدم سری سایلنت هیل بود,نمیدونم چرا...:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر