ترسناک ترین بازی که کردید؟

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
بچه کو بودم خیلی سایلنت هیل 1 برام ترسناک بود . ولی الان نه کلا هیچ بازی اینطور نیست.
می دونستید که سایلنت هیل 1 اون موقع انقدر ترسناک بود که والدین امریکایی بخاطر این امر به کمپانی مربوطه شکایت کردن و همین باعث شد که سری های بعدیش اونقدر ترسناک نباشه

Kiddo_hunter

Lilith
کاربر سایت
Aug 23, 2011
303
ترسناک ترین بازی به نظر من سایلنت هیل 4 بود(وقتی شروع کردم بازیش کنم کوچولو بودم روم تاثیر گذاشت هنوزم که هنوزه تمومش نکردم!):-b

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
alan wake:d
alan-wake-pal-xbox-360-console-front-cover-578.jpg

PS1FOREVER

کاربر سایت
May 22, 2010
210
نام
بهنام محمدی
اگر قرار باشه از بازی بترسم نسخه سوم کلاک تاور (clock tower) هست:(
نه راهه فراری ! نه سلاحی که مقاومت بکنی !! نه امیدی که بلاخره از کابوسش بیرون میای یا نه!!!

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
یه پیشنهاد ! Suffering !
عجب بازی بود ...
هرکس به این سبک علاقه داره بازی کنه این شاهکارو ! بعضی وقتا واقعا ترس و اعصاب خوردی رو با هم تو مغز آدم میکوبید !

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
به نظر من هیچ بازی‌ای از لحاظ القای ترس به پای بازی siren new translation نمیرسه، حقیقتاً اگر کسی ظرفیت یک بازی سبک وحشت رو نداشته باشه، با این بازی کاملاً افسرده میشه! به نظر من طراحی محیط کارشده، موسیقی فوق زیبا با صداگذاری عالی باعث شد این بازی بتونه به عنوان ترسناک ترین بازی نسل هفتم تا به اینجا شناخته بشه.
8tnu01000000w6h7.jpg
8tnu01000000w6gg.jpg
8tnu01000000w6gs.jpg
8tnu01000000qozy.jpg

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
به نظر من هیچ بازی‌ای از لحاظ القای ترس به پای بازی siren new translation نمیرسه، حقیقتاً اگر کسی ظرفیت یک بازی سبک وحشت رو نداشته باشه، با این بازی کاملاً افسرده میشه! به نظر من طراحی محیط کارشده، موسیقی فوق زیبا با صداگذاری عالی باعث شد این بازی بتونه به عنوان ترسناک ترین بازی نسل هفتم تا به اینجا شناخته بشه.
كاگردان اين بازي همون كارگردان سايلنت هيل هست.خيلي دوست داشتم بازيش كنم ولي كنسول ندارم.
ولي شنيدم بينهايت محيط افسرده كننده اي داره وبينهايت ترسناكه.عكسا گوياي همه چيز هستن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر