Call Of Duty XP

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
این تاپیک ایجاد میشه تا تصاویر , ویدئوها و اخبار جدید COD که تو نمایشگاه اختصاصی این بازی رونمایی میشه رو قرار بدیم !
لطفا از بحث بی مورد مثل مقایسه ی بازی با بازیای دیگه جدا خودداری کنید .
---------------------------------------------------------------------------------------
COD XP داره برگزار میشه ! اطلاعات زیادی از MP و Spec ops داره داده میشه !

- باندل جدیدی xbox 360 slim - mw3 رو معرفی کردن !
1314996549.jpg

- جیپ مخصوصی که برای فنای بازی ساختن رو معرفی کردن و یه دونش رو هم قراره بدن به برنده ی مسابقه ی عکاسی تو نمایشگاه !
b2a970cbf1dition.jpg.jpg

- به تمام کسایی که تو نمایشگاه هستن روز 8 نوامبر پک hardened edition رو میدن .
1315000583.jpg

- 2 تا دموی جدید از MP نشون داده شد !

- اعلام شد که دیگه فقط کشتن افراد تو MP نیست که امتیاز میده بلکه بعد از کشتنشون باید kill confirm کنید به این صورت که باید برید پلاکای بازیکنی که کشتید (مثل crysis 2) بردارید تا kill confirm بگیرید ! (البته هنوز معلوم نیست برای همه ی مدها اینجوری باشه یا فقط مدهای خاص چون تو کنفرانس اشاره نشد) (یعنی هر لحظه ممکنه کسی بیاد و پلاک کسی که کشتید برداره و امتیاز مفت و مسلم رو صاحب بشه البته فقط امتیاز برداشتن پلاک رو نه کشتن ! موقع جمع کردن پلاک ها خیلی باید احتیاط کرد چون هر پلاک میتونه یه کمینگاه و تله باشه !)

- برای گرفتن kill streak حتما نباید فقط بکشید دشمنا رو بلکه assist و کار تیمی هم برای خودش امتیازی داره که البته هنوز معلوم نیست ! احتمالا 2 تا assist در حد یه kill توی kill streak تاثیر داره .

- مد جدیدی تو MP معرفی شد که team defender اسمش هست و هنوز اطلاعات دقیقی ازش داده نشده !

- بازی دارای 16 نقشه در DVD یا Blue-ray هست که هم در قسمت MP و هم Spec OPS قابل بازی هستن !

- برگزاری مسابقه ای بصورت مالتی پلیر بین 32 نفر از برترین COD بازای دنیا با حمایت مایکروسافت و اکتیویژن که جایزش باور نکردنیه ! 1 میلیون دلار !!!!!!!!

- Kanye West قراره یه اجرای زنده برای کسانی که تو مراسم حضور دارن داشته باشه و بعدشم گروه راک Dropkick Murphys یه کنسرت لایو رو برای حاضران اجرا کنن !

ویدئوی بخش مالتی پلیر بازی در نقشه ی Village :
http://www.g4tv.com/videos/55101/cod-modern-warfare-3-village-map-multiplayer-gameplay-video/
ویدئوی بخش مالتی پلیر بازی در نقشه ی Resistance :
http://www.g4tv.com/videos/55099/cod-modern-warfare-3-resistance-map-gameplay-multiplayer-video/
ویدئوی بخش مالتی پلیر بازی در نقشه ی Dome :
http://www.g4tv.com/videos/55098/cod-modern-warfare-3-dome-map-multiplayer-gameplay-video/
ویدئوی بخش مالتی پلیر بازی در نقشه ی Underground :
http://www.g4tv.com/videos/55100/cod-modern-warfare-3-underground-map-multiplayer-gameplay-video/
ویدئوی بخش مالتی پلیر بازی در نقشه ی Ahkaden :
http://www.g4tv.com/videos/55097/cod-modern-warfare-3-ahkaden-map-gameplay-multiplayer-video/

بدون شک این بزرگترین مراسمی هست که تا به حال به صورت انحصاری برای یه بازی برگزار شده و با استقبال خوبی هم رو به رو شده و تمام بلیت ها هم بفروش رفتن , باید ببینیم در روز دوم نمایشگاه Activision و Microsoft چی برای ما آماده کردن !
اینم جند تا عکس از محیط داخلی نمایشگاه و محیط نقشه ی Scrapyard در MW که عینا مثل خودش طراحی شده تا بازیکنا خاطراتشون زنده شه البته اینبار تیرها رنگی هستن !
1315003071.jpg
1315003121.jpg
1315003169.jpg
1315003208.jpg
1315003263.jpg
1315003320.jpg
1315003352.jpg
1315003367.jpg

اینم فیلم کوتاهی که فن های بازی ساختن به اسم Find Makarov : Operation Kingfish !
http://www.youtube.com/watch?v=afs8lcfBY7Q&feature=channel_video_title
یه ویدئوی دیگه از بخش مالتی پلیر :
http://www.youtube.com/watch?v=sE0sAsWBOK4
اینم یه ویدئو از مد Capture The Flag :
http://www.youtube.com/watch?v=1FmquQGnOh4

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
یا حسین عباس !
همینجوریش با این مارتیدام و کمپ اعصابمون به فنا می رفت ! این پلاک هم اضافه شد ! ملت به care package که Ammo میشه رحم نمی کنن چه برسه به پلاک این عمویی ها !
کمپ برای پلاک تا پیروزی !

• Like
Reactions: ALit214

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
یا حسین عباس !
همینجوریش با این مارتیدام و کمپ اعصابمون به فنا می رفت ! این پلاک هم اضافه شد ! ملت به care package که Ammo میشه رحم نمی کنن چه برسه به پلاک این عمویی ها !
کمپ برای پلاک تا پیروزی !

شما crysis 2 رو بازی کردی ؟ گزاشتن این پلاک ها بازی رو خیلی استاندارد تر میکنه و کمپ کردن فایده نداره چون اون در هر حالتی مال شماست و در کل باعث میشه ملت از کمپ بیان بیرون.

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
شما crysis 2 رو بازی کردی ؟ گزاشتن این پلاک ها بازی رو خیلی استاندارد تر میکنه و کمپ کردن فایده نداره چون اون در هر حالتی مال شماست و در کل باعث میشه ملت از کمپ بیان بیرون.
دقیقا این کار برای مبارزه با کمپ کردن بهترین کاره چون کسی که کمپ میکنه مسلما شانسش برای جمع کردن پلاک یا کیل یا اسیست گرفتن کم میشه ! من خودم 20 ساعت اولی که کرایسیس 2 رو بازی کردم همش کمپ میکردم و امتیازم پایین میشد ! :d
بعد که یکم شروع به بازیه مردوونه کردم امتیاز و dog tag بیشتر گرفتم !

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
نمایشگاه به مدت 2 روز تو LA برگزار میشه ! برای این مراسم کلی تدارک دیده شده و اسپانسر اصلیش هم مایکروسافت هست !
تو این نمایشگاه قراره بخش های مختلف بازی از MP گرفته تا Spec ops و ELITE رو حاضران تجربه کنن . البته چون ماکرو اسپانسر هست تمام قسمتها روی ایکس باکس به نمایش در میاد !
جالب اینجاست که 2 تا از نقشه های سری MW رو به طور کامل ساختن ! و قراره به شرکت کننده ها اجازه بدن اونجا Paintball بازی کنن !
یکی دیگه از کارایی که به مردم اجازه دادن انجام بدن , استفاده از zipline هست ! zipline رو تو مرحله ی launch تو BO دیده بودیم و حالا اجازه داده شده تا مردم هم مثل میسن این کارو بکنن که البته خطرناکم هست !
اما به نظر من مهمترین بخش کار جایی هست که قراره بهترین پلیرهای COD که 32 نفر هستن تو 8 تا گروه قرار بگیرن و با هم سر 1 میلیون دلار رقابت کنن ! بله 1 میلیون دلار !!!!
بعد میگن اکتی پول پرست ...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
نمایشگاه به مدت 2 روز تو LA برگزار میشه ! برای این مراسم کلی تدارک دیده شده و اسپانسر اصلیش هم مایکروسافت هست !
تو این نمایشگاه قراره بخش های مختلف بازی از MP گرفته تا Spec ops و ELITE رو حاضران تجربه کنن . البته چون ماکرو اسپانسر هست تمام قسمتها روی ایکس باکس به نمایش در میاد !
جالب اینجاست که 2 تا از نقشه های سری MW رو به طور کامل ساختن ! و قراره به شرکت کننده ها اجازه بدن اونجا Paintball بازی کنن !
یکی دیگه از کارایی که به مردم اجازه دادن انجام بدن , استفاده از zipline هست ! zipline رو تو مرحله ی launch تو BO دیده بودیم و حالا اجازه داده شده تا مردم هم مثل میسن این کارو بکنن که البته خطرناکم هست !
اما به نظر من مهمترین بخش کار جایی هست که قراره بهترین پلیرهای COD که 32 نفر هستن تو 8 تا گروه قرار بگیرن و با هم سر 1 میلیون دلار رقابت کنن ! بله 1 میلیون دلار !!!!
بعد میگن اکتی پول پرست ...

مادر جان..! DICE خود کشی نکنه شانس اوردیم..

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
ملت ! کی گفته اکتیویژن پول پرست نیست ؟ میدونی 1 میلیون دلار از کجا می اد ؟ از جیب اون بدبختایی که حق اشتراک COD : Elite میپردازن ! فقط هم اونا هستن که میتونن تو مسابفه شرکت کنن !

• Like
Reactions: Amin.J

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
ملت ! کی گفته اکتیویژن پول پرست نیست ؟ میدونی 1 میلیون دلار از کجا می اد ؟ از جیب اون بدبختایی که حق اشتراک COD : Elite میپردازن ! فقط هم اونا هستن که میتونن تو مسابفه شرکت کنن !
حرف شما درسته که پولو از جیب ملت در میارن اما انصافا 49 $ برای تمام مپ پکای بازی چیزی نیست ! پول کل DLC ها برای BO از 100 دلارم میگذره اگه کسی همه رو بخواد !
90 تا 95 % از امکانات ElitE مجانی هست و فقط چیزایی که شامل DLC ها و مپ پکها میشه پولی هست و انصافا نباید انتظار داشت که این امکانات مجانی باشن !
اما برای ساخت clan یا مقایسه ی چارت ها یا دیدن خیلی از ویدئوها نیازی به پرداخت پول نیست !
به هر حال 1 میلیون دلار پول کمی نیست ...

---------- نوشته در 03:14 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:15 AM ارسال شده بود ----------

پست اول ویرایش شد ...

---------- نوشته در 03:17 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:14 AM ارسال شده بود ----------

از E3 پر هزینه تر میشه فکر کنم ! واقعا داره کار بزرگی میکنه Activision و فکر کنم کاری میکنه تا MW3 از لحاظ فروش یه رکوردی جا بذاره که هیچ بازی حتی نزدیکشم نشه !

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
یادمه پارسال شایعه شده بود COD رو میخوان واسش حق اشتراک ماهیانه بزارن که رییس اکتیویزن گفت دروغه ! ما هیچ وقت این بازی رو پولی نخواهیم کرد ! ولی فکر کد دید باو خیلی میشه از توش پول در آورد ! بع دید ای خاک من که گفت هیچوقت پولیش نمیکنم ! فکر کرد دید COD : Elite ایده ی خوبیه واسه پول به جیب زدن ! ولی بگم من کلا عاشقه کاد هستم و فن BF3 هم هستم ! هیچگومه خصومتی با COD Series ندارم ! ولی نگاه کنید : BFBlog )Battlefield Blog ) پولی نیست ! کلا اکتیویزن میتونست انو هم کلا رایگان کنه به جز DLC ها که باید پول بدی ! البته EA کار بزرگی میکنه با پیش خرید کردن بازی DLC رایگان میده ولی میخوام بدونم Activision هم چیزی میده ؟ اون کار EA شاید واسه رقابت بوده با MW3 ولی دلیل نمیشه که وقتی MW3 فروشش تضمین شدست نخواد ابتکار به خرج بده مثل EA !

Breaking Rules

کاربر سایت
Feb 4, 2011
486
اون "یک میلیون دلار " را یه جوری با فونت بزرگ گذاشتی انگار شاهکار کرده همین هفته پیش بود که Valve تورنومنت نزدیک 1.5 میلیون دلار برگذارکرد واسه یه بازی که هنوز یه دلار هم ازش سود نکرده .
به تمام کسایی که تو نمایشگاه هستن روز 8 نوامبر پک hardened edition رو میدن .
چه جوری 8 نوامبر MW3 میدن به ملت ؟ کوپن میدن بهت؟

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
ولی دمش گرم همین COD : XP خیلی باحاله ! گلی خرج رفت تو پاچش ! 99 درصدشو مایکروسافت بدبخت تقبل کرده ! >:) ! بماند که این رو نمیشه با کار EA مقایسه کرد ! این کارو باید پارسال واسه MW2 میکرد ! باید عکس العمل EA رو دید چیکار میکنه ! /:)

---------- نوشته در 03:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:36 AM ارسال شده بود ----------

اگه اشتباه نکنم (پاتریک باخ چه میدنم این موقع صبح مغزم کار نمیکنه !:d) این روز ها با COD : XP خواب نداره از حرص ! باید دست به کار شه و پوز کتیویزن رو به خاک بمالونه ! من که خیلی خوشم اینا هی بیوفتن به جون هم از این کارا کنن ! سودش میره تو جیب ما ولی اگه این قضیه تو ایران بود دقیقا برعکسش اتفاق میافتاد ! به نظرتون یه وقت EA نمیزنه به کلش مپ Heavy Metal رو با اسلحه و جنگ افزار واقعی طراحی کنه بگه برین وسط ! هر کسی هم مسئول جون خودش ! :d ! من که M95 رو آماده کردم ! >:)

• Like
Reactions: Muse

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر