|Deus Ex : Trivia| پست اول را بخوانید ( خطر اسپویل )

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خب دوستان خبر خوش اینه که بنده ظرف 1 ماه آینده قراره HR رو دوباره برم، شاید نسخه اول رو هم دوباره رفتم نمی دونم:D از باقی دوستان هم درخواست کمک دارم کامل ریز و بم یونیورس این بازی رو بکشیم بیرون قشنگ اینجا رو آباد کنیم:D
پایتم شدید:d اتفاقا همین یه ماه پیش از هامبل باندل خریدمش تا نصبش کنم برم. حالا که قراره اینجوری بشه، منتظر میمونم با هم شروع کنیم:d

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
داشتم پست های صفحه اول رو می خوندم، یادم نبود تولد JC Denton 2029 بوده!:D به به!:D DX:MD هم توی 2029 روایت میشه.:D عجب سالی بشود آن سال!:D می تونیم JC کوچولو رو ببینیم مثلاً؟:D وای خدا دیوانه شدم:D

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
منم مدت زیادیه که میخواستم این بازی رو شروع کنم ، حالا هم که قسمت جدید در راهه و دوستان هم میخوان بازی رو با هم استارت بزنن ، منم بازی رو شروع میکنم .
فقط هر موقع خواستین شروع کنید یه ندا بدید که منم بیام :d

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
برادرا منم دارم از نسخه ی اول دوباره بازی میکنم هرکی هر نکته ی جالبی دید تو بازی بذاره بعدا جمع بندی کنید تو پست اول همه مطالبو :d
آقایون ورژن بازی بنده ورژن ابتدایی هست
biggrin1.gif
یادمه لودینگ های بازی زجر آور بود
yahoo_22.gif
اون اپدیت که برای رفع مشکل لودینگ رو دادن اگه لینکش رو برسونید میگم براتون ادام جنسن دکلمه بخونه
biggrin1.gif

-------------- @Muse;

اون امضا کپی رایت داره برادر
yahoo_22.gif

بیا خیالت راحت شد؟ :punish: :biggrin1:

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
آقایون ورژن بازی بنده ورژن ابتدایی هست :D یادمه لودینگ های بازی زجر آور بود :| اون اپدیت که برای رفع مشکل لودینگ رو دادن اگه لینکش رو برسونید میگم براتون ادام جنسن دکلمه بخونه :D

-------------- [MENTION=24279]Muse[/MENTION];

اون امضا کپی رایت داره برادر :|

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
شرمنده دوستان من از دیروز بازی رو شروع کردم و قصد Pause هم ندارم :-" (اگه بزارم دو هفته دیگه امتحان میان ترم و بدبختی های دیگه شروع میشه و ممکنه اون موقع نتونم بازیش کنم :(:D )

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
شرمنده دوستان من از دیروز بازی رو شروع کردم و قصد Pause هم ندارم :-" (اگه بزارم دو هفته دیگه امتحان میان ترم و بدبختی های دیگه شروع میشه و ممکنه اون موقع نتونم بازیش کنم :(:D )
پس دو دسته میشیم یه عده یه چند وقت دیگه یه عده الان:D
اگر مطلبی چیزی هم نوشتید خواستید بزارید پست اول اینا، فقط ندا بدید:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر