فراخوان عضویت در تیم بازی سازی "SG"

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
سلام.
این تاپیک چند وقت پیش توسط یکی از اعضای تیم زده شده بود ولی نقص های زیادی داشت بنابراین با هماهنگی مدیرت تاپیک پاک شد و شخص بنده(کارگردان تیم) این تاپیک رو زدم;)

تیم بازی سازی ما درحال ساخت اولین بازی خودش هست.

ما به افرادی برای کارهای زیر نیاز مندیم:

-برنامه نویس Unity (کد نویسی سی شارپ - #C،جاوا اسکریپ،بوو)
-برنامه نویس جهت نوشتن هوش مصنوعی
-طراح دو بعدی(برای طراحی پس زمینه های بازی و...)
-طراح کانسپت های بازی
-آهنگ ساز(و طراحی صداهای بازی مثل: باران،قدم زدن و...)

دوستان در صورت ارائه ی نمونه ی کار در اولویت خواهند بود.
-کار به صورت اینترنتی انجام میشه!
علاقه مندان یا به من PM بدند یا اینجا پست بدند تا من بهشون PM بدم و باهم راجب شرایطش صحبت کنیم;)
این فروم تیم هست ( صفحه ی اصلی هم به زودی راه اندازی میشه)
این تاپیک همین فراخوان در سایت تیم هست
عزیزانی که الان عضو تیم هستند در این کلوب عضو شوند!

این پست در صورت لزوم به روز خواهد شد.

آخرین ویرایش:

azaz

کاربر سایت
Aug 25, 2011
34
نام
شهاب
سلام.
آقا در چه سطحی هستین ؟
منظورم اینه که اگه میخواین یه گروه آماده جمع کنید ما رفع زحمت کنیم ، اما اگه قصدتون یادگیری و وارد شدن به سطوح بالا تر است مزاحمتون بشیم >:d

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
من از اعضای تیمم. قصد ما تشکیل یک تیم بازی سازی و ساخت یک بازی هست . منظورتون اصلا مفهوم نیست!

---------- نوشته در 12:24 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:15 AM ارسال شده بود ----------

ما با Unity کار می کنیم.

linkin-soldier

کاربر سایت
May 12, 2011
24
نام
Ali LP
بازی red dead رو فکر میکنی کی ساخته؟
اینجانب که داره با شما حررف میزنه
یک بازی میسازیم که از 10 نمره 20 بگیره
open world خوبه؟

________
منظور بنده در پست پیشین واضح بود این پست هم شوخی بود

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
ما درمورد شما شکی نداریم ولی من گفتم که برنامه نویس Unity نیاز داریم. قصد دیگه ای نداشتم!

اگه کار با Unity رو بلدید تا با کارگردان حرف بزنم. البته بازم باید بپرسم که حتما می خوان با Unity کار کنن یا موتور دیگه هم می پذیرند.

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
سلام.
آقا در چه سطحی هستین ؟
منظورم اینه که اگه میخواین یه گروه آماده جمع کنید ما رفع زحمت کنیم ، اما اگه قصدتون یادگیری و وارد شدن به سطوح بالا تر است مزاحمتون بشیم
بستگی داره در چه زمینه ای بخواید عضو بشید! مثلا بخش گرافیکی کاملا حرفه ای هست ولی فلان بخش برای این بازی نیازی نیست خیلی حرفه ای باشه! شما باید بگی در کدوم بخش می خوای باشی.;)
من با 3d game studio و 3dmax و fl Studiio کار میکنم
در صورت نیاز خبرم کنید
تیم طراحی سه بعدی تکمیله و دیگه عضو نمی گیره! ممنون از شما.

gigily

کاربر سایت
Aug 6, 2011
7
نام
gigily
سلام اگه به یه ایده پرداز،داستان نویس،شخصیت پرداز،طراح گیم پلی و مراحل،معماو......... چه ژانر جدی چه کمدی نیاز داشتین یه ندا هم به ما بدین.
من حدود 3 ساله وارد این کار شدم،البته محصولی در خروجی نبوده.علتش هم اینه که نصفشو با دوستام تو دانشگاه رو چند تا پروژه کار کردم و وقتی می خواستیم اسپانسر بگیریم، خودمون جذب شرکت اسپانسر کننده شدیم و پروژه خودمون تعطیل شد.تو اون شرکته هم 1 سال واسشون فقط ایده گیم چه کامپیوتری و چه واقعی زدم اما وقتی دیدم ازشون بخاری بلند نمیشه و هیچ خروجی نمیدن،ازشون جدا شدم.خلاصه سرتونو درد نیارم.فقط بگم که شدیدا به کار گیم علاقه دارم و کلمم هم پر از ایده هست،فقط یه جا میخوام که بتونم بترکونم.امید زیادی هم به ایران ندارم چون شرکت های بازی ساز معمولا دنبال یه کدنویس هستند که همه کار بتونه بکنه و کاری که مورد علاقه منه واسشون تو پایین ترین سطح اهمیت از یک بازی قرار داره.واسه همین دنبال رفتنم تا بتونم تو رشته طراحی بازی ادامه تحصیل بدم،ولی اگه یه کورسویی واسه پیشرفت تو ایران باشه شاید موندم.
خلاصه لپ کلام،کمک خواستین من هستم.اینم ایمیلم: gigily_007@yahoo.com

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
سلام،ببخشید من کجا اد شدم؟:) حالا چجوری باید بیام اونجا ؟:p

شما در یاهو مسنجر اد شدید. حال شما هم باید آیدی ایشون رو به لیست دوستان خود اضافه کنید ( که همون اد می گن ) و هر وقت خواستید فیس تو فیس با ایشون گفتگو کنید!;)

ahora2000

کاربر سایت
Apr 29, 2012
1
نام
mehdi
سلام خسته نباشید و امیدوارم موفق باشید من تقریبا هر چی از یونیتی بلد بودم روی این بازی پیاده کردم به هر حال اگر خوب بود بهم خبر بدین ممنون!!
Download File : shooter.rar
G:در مرحله دوم بعد از گرفتن جعبه نارنجک =پرتاپ نارنجک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر