The Binding of Isaac | PC

developer: Team Meat
publisher: Team Meat
genre: Action RPG Shooter
platform: PC
release date: 28 September 2011

20799.JPG

با دیدن تصاویر این بازی به یاد کدوم بازی می افتید؟ بله درست حدس زدید, بازی معروف Super Meat Boy . شرکت سازنده ی آن بازی یعنی Team Meat با یک بازی جدید و انحصاریه PC بازگشته.

BoI یک بازی شوتر دوبعدیه که بر پایه ی دنیای سیاه چاله ای بازیه Zelda ساخته شده و دارای المان های RPG تصادفی همراه با تعداد زیادی آیتم گوناگون است.

البته در این بازی از سیستم لول گونه ی موجود در دیگر بازیهای RPG استفاده نشده و بجایش از سیستم آیتمی استفاده شده طوری که در هر مرحله تعدادی آیتم منحصربفرد در اتاقها و مغازه های های بازی وجود داره که با جمع آوری آنها می توان بر قدرت شخصیت بازی افزود.

در کل بیش از 70 مرحله ی متنوع شامل 6 سیاهچاله, 6 غولآخر, 36 دشمن و 4 شخصیت قابل بازی در انتظار شماست که ممکن است این تعداد تا زمان انتشار یازی بیشتر هم بشود.

بازی در همین ماه و احتمالا با قیمت 5 دلار در Steam بفروش میرسد.

وبسایت رسمی

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
من سؤالی برام ایجاد شده بس عجیب :d
چرا پایان های من رو 10 تا قفل شده ؟ :|
اون 10 تا پایان عادی که هیچی ، بعدش شیطون رو هم کشتم و پایانش رو دیدم(گرچه این پایان همراه با همون EVE برام پرید :d ) بعد پایان بعد از کشتن باس آخر DLC رو هم که دیدم :d الان حرف حسابش چیه این عددش گیر کرده و ثبت نمیشه ؟ :d البته مال شیطون رو بعد از اون واقعه دوباره هم دیدم! کلا دلش کتک میخواد :d

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
من سؤالی برام ایجاد شده بس عجیب :d
چرا پایان های من رو 10 تا قفل شده ؟ :|
اون 10 تا پایان عادی که هیچی ، بعدش شیطون رو هم کشتم و پایانش رو دیدم(گرچه این پایان همراه با همون EVE برام پرید :d ) بعد پایان بعد از کشتن باس آخر DLC رو هم که دیدم :d الان حرف حسابش چیه این عددش گیر کرده و ثبت نمیشه ؟ :d البته مال شیطون رو بعد از اون واقعه دوباره هم دیدم! کلا دلش کتک میخواد :d

واسه من روي پايان 11 قفله! :d پنجاه بار هم پايان 12 رو ديدم ولي ثبت نميشه !

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
امروز یک اتفاق جالب برام افتاد و 2 تا مرحله تو هم دیگه ادغام شد و شده بود یکی !
هر چی اتاق میرفتم تمومی نداشت ... تو این مرحله هم 2 تا غول زدم .. یکی معموئلی یکی هم خوده مامانه تا بعدش برم قلبش بزنم.
برای شما ها هم اینجوری شده بود ؟
به تعداد اتاقها نگاه کنید :
0ypr2aejb8qet05srb1g.png

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
برای شما ها هم اینجوری شده بود ؟
تا دلت بخواد :d
سرانجام با polaroid رفتم تا آخر بازي ولي :
به جاي اينكه با ؟؟؟ مواجه بشم با موجود ديگري مواجه شدم كه اسمش فكر كنم daddy long leg بود!بعد از زدنش هم ، همون پايان دوازدهم را ديدم!
اين هم عكسش :

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
سرانجام با polaroid رفتم تا آخر بازي ولي :
به جاي اينكه با ؟؟؟ مواجه بشم با موجود ديگري مواجه شدم كه اسمش فكر كنم daddy long leg بود!بعد از زدنش هم ، همون پايان دوازدهم را ديدم!
اين هم عكسش :
نه امین اینجا که همون Cathedral خودمونه! مرحله آخر بازی the chest هست که از Cathedral خیلی خفنتره! ... نمیدونم با اینکه the Polaroid همراته چرا جای ایزاک بابا لنگ دراز برات اومده!:-? اما اگه ایزاک رو اینجا با Polaroid بزنی میری مرحله بعد و پایان 13 رو میبینی..

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
یعنی این McMilen کاری کرده که نتونی از بازی بزنی بیرون:((وقتی ادم اشک های ایزاک رو میبینه که با FireRate یه MachineGun میاد بیرون و به اون مدفوع(:D)ها ضربه میزنه دلش 1000 تیکه میشه.نمیدونم قلب مامانه چطور تحمل میکنه:((وقتی از بازی میخوای بیای بیرون و ایزاک بهت میگه: "میخوای من بمیرم؟" یه احساسی بهت دست میده که میری داخل بازی دوباره و مدفوع(:D)ها رو لت و پار می کنی.یه نصف جون بیشتر نداری که یه مدفوع(:D)گوگولی مگولی میبینی که یه چیز هایی هم توش هست.اونم میزنی و پشه اطرافش که ظاهرا بی آزاره میاد می کشتت:((قول اخر ها رو هم که نگو!قلبت میاد تو دهنت انقدر سریعن!
شما چطور این قدر قوی میشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد؟)x:((
الان تنها چیزی که میتونم بگم اینه که: اشک تو چشام جمع شده.یه راهکاری سراغ ندارید بتونم بازی رو تموم کنم؟

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
این ایتم های سمت چپ میاد کدومش از همه بهتره ؟ در کل نمیدونم اصلا چی کار میکنند !
تنها ایتمی که فهمیدم خاصیتش چیه چنگال ایزاک هست که وقتی میکشی بهت خون میده که عالیه
بعد این قسمت Challenge جریانش چیه ؟ من با یکی رفتم ( spider ) بهم اولش قدرت داده بود راحت تا قلب مامی رفتم دوباره زدمش
البته 9 از 10 تا برام باز هست ....
تا غول ها هم از lokii بیشتر از بقیه خوشم میاد :D ... زمانی که تیر میزنه هم صداش قشنگی داره هم حرکات جالبی میکنه

---------- نوشته در 02:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:19 PM ارسال شده بود ----------

یعنی این McMilen کاری کرده که نتونی از بازی بزنی بیرون:((وقتی ادم اشک های ایزاک رو میبینه که با FireRate یه MachineGun میاد بیرون و به اون مدفوع(:D)ها ضربه میزنه دلش 1000 تیکه میشه.نمیدونم قلب مامانه چطور تحمل میکنه:((وقتی از بازی میخوای بیای بیرون و ایزاک بهت میگه: "میخوای من بمیرم؟" یه احساسی بهت دست میده که میری داخل بازی دوباره و مدفوع(:D)ها رو لت و پار می کنی.یه نصف جون بیشتر نداری که یه مدفوع(:D)گوگولی مگولی میبینی که یه چیز هایی هم توش هست.اونم میزنی و پشه اطرافش که ظاهرا بی آزاره میاد می کشتت:((قول اخر ها رو هم که نگو!قلبت میاد تو دهنت انقدر سریعن!
شما چطور این قدر قوی میشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد؟)x:((
الان تنها چیزی که میتونم بگم اینه که: اشک تو چشام جمع شده.یه راهکاری سراغ ندارید بتونم بازی رو تموم کنم؟
شانس + کسب تجربه

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
این ایتم های سمت چپ میاد کدومش از همه بهتره ؟

هر کدوم یه خاصیت دارن. برو به سایت زیر, درمورد هر کدوم توضیح داده:
The Binding of Isaac: Wrath of the Lamb/Items - The Binding of Isaac Wiki

این قسمت Challenge جریانش چیه ؟

هر کدوم از Challenge ها رو که تموم کنی, یه آیتم آزاد میشه. پیشنهاد میکنم اول همشو بری تا آیتمهاش آزاد بشه که میتونن کمکت بکنن

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
من همش دارم قلب مامان میزنم .. میگم شما این باس های دیگه از کجا پیدا میکنید میکشید ؟
مثلا یکی میگفت باب ایزاک هست یا همین Polaroid از کجا گیر بیارم.

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
این اتاق برای چی هست ؟:-/
هر بار که از روی خارهای وسط رد شی یه قلب کامل ازت کم میشه ولی یه درصد کمی وجود داره که در ازاش یه صندوقچه یا صندوق طلایی برات ظاهر شه . اگه تعداد قلب هات زیاد بود توصیه میشه از روش رد شی!:d
من همش دارم قلب مامان میزنم .. میگم شما این باس های دیگه از کجا پیدا میکنید میکشید ؟
مثلا یکی میگفت باب ایزاک هست یا همین Polaroid از کجا گیر بیارم.
من الآن قلب مامان رو میزنم دو تا راه نشونم میده یکی میره به Seol و مبارزه با شیطون ، دومی یه هاله نوره اگه بپری توش میری Cathedral
این آیتمه Polaroid عکس خانوادگیشون کم پیدا میشه . اگه از این دستگاه ها Trinket میندازن پیدا کردی همه سکه هاتو خرجش کن . اینقدر سکه بنداز تا شاید بالاخره Polaroid گیرت بیاد. من هر سری همینجوری میگیرمش! فقط حواست باشه یه Trinket به اسم Tick نگیری که اگه اینو گرفتی دیگه نمیتونی با Trinket دیگه عوضش کنی!..
باس The Cathedral رو اگه بتونی با Polaroid بزنی میتونی بری مرحله آخر ...

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
>:)>:)>:)>:)
بله بله! منم مرحله آخر رو تموم کردم :d حیف برای مرحله آخر 2تا کلید در کل بیشتر نداشتم! یک دونه هم وسط راه گرفتم که البته حواسم نبود و باهاش یک جعبه باز کردم! (مهم نیست! مهم اینه جعبه بود :d )
این دفعه میخواستم با Cain برم شیطون رو بزنم که قبلا نزده بودمش ولی خوب عکس رو گیرم اومد و رفتم برای مرحله ی آخر :d
یکی از آیتم هایی که مرحله آخر گرفتم عالی بود! اون چشم مامان که باعث فریز دشمن میشه! کاری کرد که زیاد اذیت نشم مرحله آخر! :d
البته وقتی رفتم سراغ غول آخر یک نصفه جون! + یک جون شیشه ای بیشتر نداشتم! :d البته همونم چیزی کم نشد! :d
البته به کمک همین چشم مامان + MOMS PAD + کارت شیطون!
بسی حال داد در کل :d

راستی تا حالا شماره 2 به رنگ طلایی دیدید ؟ :d (خود شماره 2 رو منظورمه نه آیتمی چیزی :-" :d ) دیروز دیدم ازش عکس هم گرفتم ولی یادم رفت ذخیره ـش کنم! :| در کل عجیب بود برام! :d تا حالا عادی و اونایی که پشه دورش میگردن رو دیده بودم ولی طلایی؟؟؟!!!؟؟؟
دیگه امروز به در اتاق فرشته رسیدم! فکر کنم با این آپدیت به جای اینکه درش مثل اتاق شیطون باشه،بالاش صلیب اومده ! اینم عجیب بود برام! :d

هیچی دیگه! الان انرژی گرفتم شدید! :d برم با Cain حال شیطونم بگیرم کارمون با این شخصیت دوست داشتنی تموم بشه! (البته ناگفته نماند 200 بار اون 2-3 مرحله اول ترکیدم :d )

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
برای هر کدوم باید یک سری کار انجام بدی تا باز بشن!
Magdalene : تو یک دور هفت تا یا بیشتر قلب قرمز داشته باشی!
Cain : تو یکدور 55تا سکه جمع کنی!
Judas : قلب مامان رو بترکونی!
؟؟؟ : it Lives رو شکست بدی!
Eve : با شیطون توی یک دور ، دوبار معامله کن! (درسته نوشته 2بار ولی در اصل 3بار باید معالمه کنی! یعنی برای من 3بار بوده :-" :d )
Samson : این کاراکتر با این DLC آخریه اضافه شدش و برای باز کردنش باید 2 تا از اتاق های گنج رو بی خیال بشی و باز نکنی! (توی یک دور بازی کردن :d )

----
روم کم شد :-" آیتم درست حسابی هم نداد حال شیطون رو بگیریم! بی خیالش شدم :d فردا ولی حالش رو میگیرم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر