PSP Custom Firmware 6.60 PRO Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

ze|da

کاربر سایت
Mar 17, 2015
18
نام
مهدی
سلام با اساتید گل
1- من یک پسپی دارم که کپی خور دائمه و نمیدونم چه مدلی 1000 یا 2000 یا 3000 چجوری باید فهمید
2- سرعت پسپیم خیلی کنده انگار حرکت اهستاست تو xmb چجوری درست میشه
3- مخواستم ابدیتش کنم و رفتم تو این پست ابدیت 6.60 گرفتم ریختم توش طبق اموزش وقتی خواستم ابدیتش کنمد اررور داد گفت 6.90 بریز چکارش کنم که ابدیت شه
بینهایت ممنون میشم یکی جواب بده با تشکر

سلام ! روی جعبه نوشته که مدل چی هست
2- دکمه ی select رو چند ثاننیه نگه دارید بعد کلاک سی پی یو رو 333 تنظیم کنید
3-فریمور الانش چنده؟
سلام.یهpsp ورزن3.40 میخوام که به ورزن6.60 کپیخورش کنم اما ارور میده//ارورDADADADAمیده//ممنون میشم راهنمایی بفرماید.
فایل اپدیت مخصوص psp خودتون رو دانلود کنید و اون رو به psp/game/update بفرستید و اجرا کنید(دقت کنید اسمش EBOOT.PBP باشه)
دوستان اخبار رو خوندم sony ورژن رو6.61 داده.خواستم بدونم امکان هک هست؟
با همین روش میشه هک کرد (Update features (ver 6.61)-PSP, PlayStation Software system software)
سلام دوستان. من یه پی اس پی اسلیم دارم که 5.50 GEN-A نصبه روش (FULL). میخوام به این ورژن آپدیت کنم. راهنمایی کامل میکنید لطفا؟ کپی خور دائم میشه؟ اصلا به پی اس پی من میخوره؟
ممنون میشم کمک کنید. (آیا با این آپدیت اررور اجرا نشدن بازی ها یعنی 80020148 حل میشه؟)
طبق پست 1 عمل کنید بله ! چرا که نه ؟!
اقا من چند دقیقه قبل رفتم مغزه یکی که تا حدی مورد اعتماده.بهش گفتم میخوام فریمور psp ما از 4.01 به 6.20 ارتقا بدم و psp 2000 هست.اون گفت پی اس پیت fat هست و فقط با باطری پاندورا سخت افزاری ممکنه.بهش گفتم پی اس پیم 2000 نه 1000.گفت فته دیگه.اخه مگه psp 2000 فت محسوب میشه؟ بعدم بهش گفتم حالا اگه خودم بخوام ارتقا بدم و بعد کپی خورش کنم چیکار کنم که بریک شدن احتمالش خیلی کم شه که جواب داد:از طریق انلاین اپدیتش نکن.
حالا چکار کنم.اصلا امکان پذیره که به 6.20 اپدیتش کنم و بعدش از طریق اموزش اول همین تاپیک کپیخورش کنم؟کپیخور موقت کنم ( روش1) یا کپی خور داءم( روش2 )؟به چه ورژنی اپدیت کنم؟
در ضمن چه نکاتی را رعایت کنم تا احتمال بریک شدن به صفر برسه؟
خیر psp 2000 اسلیم محصوب میشه نمیدونم ایشون سر چه حسابی گفتن fatـه ؟!
طبق اموزش های داخل انجمن کار کنید مشکلی پیش نمیاد (معمولا پیش نیومده)
با سلام.
اقا دیروز طبق همین تاپیک عمل کردم و به راحتی دستگاهم کپی خور شد.چون ترس از بریک شدن داشتم فکر میکردم کار سختیه.ولی اگر طبق اموزش عمل کرد به راحتی میتونید کپی خور کرد.
فقط یه چندتا سوال:
1-از حداقل چه فریموری این روش کپی خور کردن جواب میده؟
2-میشه بعد کپی خور کردن به اینترنت وصل شد و سرچ کرد یا انلاین بازی کرد؟
3-ایا بعد کپی خور کردن میشه در psn عضو شد و از ان استفاده کرد؟

6.20به بعد
2-بله هیچ مشکلی واسه کارهای انلاین پیش نمیاد
3- بله ولی الان psnـی در کار نیست !

- - -ویرایش - - -

سلام با اساتید گل
1- من یک پسپی دارم که کپی خور دائمه و نمیدونم چه مدلی 1000 یا 2000 یا 3000 چجوری باید فهمید
2- سرعت پسپیم خیلی کنده انگار حرکت اهستاست تو xmb چجوری درست میشه
3- مخواستم ابدیتش کنم و رفتم تو این پست ابدیت 6.60 گرفتم ریختم توش طبق اموزش وقتی خواستم ابدیتش کنمد اررور داد گفت 6.90 بریز چکارش کنم که ابدیت شه
بینهایت ممنون میشم یکی جواب بده با تشکر

سلام ! روی جعبه نوشته که مدل چی هست
2- دکمه ی select رو چند ثاننیه نگه دارید بعد کلاک سی پی یو رو 333 تنظیم کنید
3-فریمور الانش چنده؟
سلام.یهpsp ورزن3.40 میخوام که به ورزن6.60 کپیخورش کنم اما ارور میده//ارورDADADADAمیده//ممنون میشم راهنمایی بفرماید.
فایل اپدیت مخصوص psp خودتون رو دانلود کنید و اون رو به psp/game/update بفرستید و اجرا کنید(دقت کنید اسمش EBOOT.PBP باشه)
دوستان اخبار رو خوندم sony ورژن رو6.61 داده.خواستم بدونم امکان هک هست؟
با همین روش میشه هک کرد (http://uk.playstation.com/psp/support/system-software/detail/item394701/Update-features-%28ver-6-60%29/)
سلام دوستان. من یه پی اس پی اسلیم دارم که 5.50 GEN-A نصبه روش (FULL). میخوام به این ورژن آپدیت کنم. راهنمایی کامل میکنید لطفا؟ کپی خور دائم میشه؟ اصلا به پی اس پی من میخوره؟
ممنون میشم کمک کنید. (آیا با این آپدیت اررور اجرا نشدن بازی ها یعنی 80020148 حل میشه؟)
طبق پست 1 عمل کنید بله ! چرا که نه ؟!
اقا من چند دقیقه قبل رفتم مغزه یکی که تا حدی مورد اعتماده.بهش گفتم میخوام فریمور psp ما از 4.01 به 6.20 ارتقا بدم و psp 2000 هست.اون گفت پی اس پیت fat هست و فقط با باطری پاندورا سخت افزاری ممکنه.بهش گفتم پی اس پیم 2000 نه 1000.گفت فته دیگه.اخه مگه psp 2000 فت محسوب میشه؟ بعدم بهش گفتم حالا اگه خودم بخوام ارتقا بدم و بعد کپی خورش کنم چیکار کنم که بریک شدن احتمالش خیلی کم شه که جواب داد:از طریق انلاین اپدیتش نکن.
حالا چکار کنم.اصلا امکان پذیره که به 6.20 اپدیتش کنم و بعدش از طریق اموزش اول همین تاپیک کپیخورش کنم؟کپیخور موقت کنم ( روش1) یا کپی خور داءم( روش2 )؟به چه ورژنی اپدیت کنم؟
در ضمن چه نکاتی را رعایت کنم تا احتمال بریک شدن به صفر برسه؟
خیر psp 2000 اسلیم محصوب میشه نمیدونم ایشون سر چه حسابی گفتن fatـه ؟!
طبق اموزش های داخل انجمن کار کنید مشکلی پیش نمیاد (معمولا پیش نیومده)
با سلام.
اقا دیروز طبق همین تاپیک عمل کردم و به راحتی دستگاهم کپی خور شد.چون ترس از بریک شدن داشتم فکر میکردم کار سختیه.ولی اگر طبق اموزش عمل کرد به راحتی میتونید کپی خور کرد.
فقط یه چندتا سوال:
1-از حداقل چه فریموری این روش کپی خور کردن جواب میده؟
2-میشه بعد کپی خور کردن به اینترنت وصل شد و سرچ کرد یا انلاین بازی کرد؟
3-ایا بعد کپی خور کردن میشه در psn عضو شد و از ان استفاده کرد؟

6.20به بعد
2-بله هیچ مشکلی واسه کارهای انلاین پیش نمیاد
3- بله ولی الان psnـی در کار نیست !

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
دوستان دستگاه من 3000 هست با فریمور 6.60 آیا این فریمور جدیده ( 6.61 ) واسه PSP مدل 3000 موجوده ؟؟؟ و آیا نیاز به آپدیت هست و چیزی اضافه میکنه ؟؟ در آخر واسه اجرای بازی های کپی مشکلی نداره ( چه هک موقت چه دائمی ) ؟

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
سلام....
PSP E-1008 هم با این روش کپی خور میشه؟ تازه گرفتمش از دوبی...ورژن فیمورش الان 6.60 هست...میخام کپی خورش کنم ....
ممنون میشم راهنمایی کنید

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
سلام....
PSP E-1008 هم با این روش کپی خور میشه؟ تازه گرفتمش از دوبی...ورژن فیمورش الان 6.60 هست...میخام کپی خورش کنم ....
ممنون میشم راهنمایی کنید
کسی نیست؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
  • Like
Reactions: se.phi.roth

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
سلام به همگی دو سه روزه psp چراغ مموریش هی میزنه و مموریشو نمیشناسه میدونید چش شده ممنون میشم کمکم کنید

دوست عزیز psp خاموش کن مموری در بیار اطلاعات بریز تو pc
بعد ببین مموری سالم اجرا میشه ؟ اگر سالم اجرا شد مموری فرمت کن اما نه فرمت سریع
وقتی تموم شد با برنامه ببین بدسکتور نشون میده یا نه

اگر درست نشد یا سوکت مموری خراب شده یا خود مموری
اما با فرمت دست باید بشه واسه خودم یه بار همچین مشکلی پیدا کرده بود

• Like
Reactions: se.phi.roth

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر