PSP Custom Firmware 6.60 PRO Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

bogati

کاربر سایت
Jun 28, 2014
1
سلام دوستان
یه مشکلی برای psp-e1004 پیش اومده امیدوارم کسی باشه که کمک کنه ،
psp رو با کابل usb به کامپیوتر وصل کرده بودم که اتفاقی تمام فایلهای سیستم عامل رو پاک کردم و psp دیگه روشن نمیشه یعنی چراغ سبزش 6 ثانیه روشن میمونه و خاموش میشه و صفحه lcd اصلا نمیاد
لطفا راهنمایی کنید چکارش کنم
با تشکر

benyamin85

کاربر سایت
Jul 23, 2014
3
دوستان من با روش پست اول میخواستم آپدیت کنم فایلو گرفتم و به psp منتقل کردم ولی وقتی اوکی میکنم با اررور THE GAME COULD NOT BE STARTED مواجه میشم ممنون میشم راهنماییم کنید

مدل 1004
ورژن 3.52 )M33(

shadoman

کاربر سایت
Sep 27, 2012
332
نام
رحیم
سلام با اساتید گل
1- من یک پسپی دارم که کپی خور دائمه و نمیدونم چه مدلی 1000 یا 2000 یا 3000 چجوری باید فهمید
2- سرعت پسپیم خیلی کنده انگار حرکت اهستاست تو xmb چجوری درست میشه
3- مخواستم ابدیتش کنم و رفتم تو این پست ابدیت 6.60 گرفتم ریختم توش طبق اموزش وقتی خواستم ابدیتش کنمد اررور داد گفت 6.90 بریز چکارش کنم که ابدیت شه
بینهایت ممنون میشم یکی جواب بده با تشکر

sirwan

کاربر سایت
Apr 4, 2010
223
نام
ssss
سلام.یهpsp ورزن3.40 میخوام که به ورزن6.60 کپیخورش کنم اما ارور میده//ارورDADADADAمیده//ممنون میشم راهنمایی بفرماید.

آخرین ویرایش:

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
دوستان PSP 3000 با OFW 6.60 قابلیت کپی خورد شدن رو داره به صورت موقت؟ یا میشه داءمی هم هک بشه؟
در ضمن از طریق پست اول انجام میدم ولی بازیهایی که دانلود میکنم با فرمت ISO رو تو مموری کارت داخل پوشه PSP و بعد Game قرار میدهم ولی توی منوی کنسول تو مموری کارت هیچ بازییی نیست!؟!؟
باید کار خاصر انجام بدم؟
با سپاس

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
دوستان PSP 3000 با OFW 6.60 قابلیت کپی خورد شدن رو داره به صورت موقت؟ یا میشه داءمی هم هک بشه؟
در ضمن از طریق پست اول انجام میدم ولی بازیهایی که دانلود میکنم با فرمت ISO رو تو مموری کارت داخل پوشه PSP و بعد Game قرار میدهم ولی توی منوی کنسول تو مموری کارت هیچ بازییی نیست!؟!؟
باید کار خاصر انجام بدم؟
با سپاس
نه امکان کپیحورکردن دائم روی 6.60 وجود نداره.
بازی ها رو باید توی مموری کارت و فولدر ISO کپی کنید (توی روت مموری اگه این فولدر نیست خودتون درستش کنید)

soroush_sa67

کاربر سایت
Oct 23, 2008
7
سلام دوستان. من یه پی اس پی اسلیم دارم که 5.50 GEN-A نصبه روش (FULL). میخوام به این ورژن آپدیت کنم. راهنمایی کامل میکنید لطفا؟ کپی خور دائم میشه؟ اصلا به پی اس پی من میخوره؟
ممنون میشم کمک کنید. (آیا با این آپدیت اررور اجرا نشدن بازی ها یعنی 80020148 حل میشه؟)

omidmagic

کاربر سایت
Mar 13, 2015
20
نام
امید
سلام.
اقا من یه psp2000 دارم( البته رو جعله نوشته psp 2004).فریمور دستگاه 4.01 m33-2 هست.به تازگی یه umd بازی invizimals و از این دوربین های سیاه رنگ psp که بدنه پلاستیکی داره گرفتم.وقتی دوربینو وصل میکنم و روی camera کلیک میکنم تصویر نمایش نمیده و وقتی که umd را میزارم و میخوام اجرا کنم میگه باید سیستمو به فریمور 6.20 اپدیت کنی.
حالا به نظرتون چیکار کنم؟ ایا اگر دستگاهو به 6.60 اپدیت و بعد کپیخور داءم کنم این مشکلات حل میشه و pspم دچار مشکل نمیشه؟
در ضمن بعضی از بازی هارو که رو رم میریزم و میخوام اجرا کنم لوگو psp میاد و بعدش ارور کد 80020148 میاد.با اپدیت این یکی مشکلم حل میشه؟
متشکر میشم اگر هر چه زودتر جواب بدین.

omidmagic

کاربر سایت
Mar 13, 2015
20
نام
امید
سلام.
اقا من یه psp2000 دارم( البته رو جعبه نوشته psp 2004).فریمور دستگاه 4.01 m33-2 هست.به تازگی یه umd بازی invizimals و از این دوربین های سیاه رنگ psp که بدنه پلاستیکی داره گرفتم.وقتی دوربینو وصل میکنم و روی camera کلیک میکنم تصویر نمایش نمیده و وقتی که umd را میزارم و میخوام اجرا کنم میگه باید سیستمو به فریمور 6.20 اپدیت کنی.
حالا به نظرتون چیکار کنم؟ ایا اگر دستگاهو به 6.60 اپدیت و بعد کپیخور داءم کنم این مشکلات حل میشه و pspم دچار مشکل نمیشه؟
در ضمن بعضی از بازی هارو که رو رم میریزم و میخوام اجرا کنم لوگو psp میاد و بعدش ارور کد 80020148 میاد.با اپدیت این یکی مشکلم حل میشه؟
اقا یکی نیست کمک کنه؟

omidmagic

کاربر سایت
Mar 13, 2015
20
نام
امید
سلام.
اقا من یه psp2000 دارم( البته رو جعله نوشته psp 2004).فریمور دستگاه 4.01 m33-2 هست.به تازگی یه umd بازی invizimals و از این دوربین های سیاه رنگ psp که بدنه پلاستیکی داره گرفتم.وقتی دوربینو وصل میکنم و روی camera کلیک میکنم تصویر نمایش نمیده و وقتی که umd را میزارم و میخوام اجرا کنم میگه باید سیستمو به فریمور 6.20 اپدیت کنی.
اقا من چند دقیقه قبل رفتم مغزه یکی که تا حدی مورد اعتماده.بهش گفتم میخوام فریمور psp ما از 4.01 به 6.20 ارتقا بدم و psp 2000 هست.اون گفت پی اس پیت fat هست و فقط با باطری پاندورا سخت افزاری ممکنه.بهش گفتم پی اس پیم 2000 نه 1000.گفت فته دیگه.اخه مگه psp 2000 فت محسوب میشه؟ بعدم بهش گفتم حالا اگه خودم بخوام ارتقا بدم و بعد کپی خورش کنم چیکار کنم که بریک شدن احتمالش خیلی کم شه که جواب داد:از طریق انلاین اپدیتش نکن.
حالا چکار کنم.اصلا امکان پذیره که به 6.20 اپدیتش کنم و بعدش از طریق اموزش اول همین تاپیک کپیخورش کنم؟کپیخور موقت کنم ( روش1) یا کپی خور داءم( روش2 )؟به چه ورژنی اپدیت کنم؟
در ضمن چه نکاتی را رعایت کنم تا احتمال بریک شدن به صفر برسه؟

omidmagic

کاربر سایت
Mar 13, 2015
20
نام
امید
با سلام.
اقا دیروز طبق همین تاپیک عمل کردم و به راحتی دستگاهم کپی خور شد.چون ترس از بریک شدن داشتم فکر میکردم کار سختیه.ولی اگر طبق اموزش عمل کرد به راحتی میتونید کپی خور کرد.
فقط یه چندتا سوال:
1-از حداقل چه فریموری این روش کپی خور کردن جواب میده؟
2-میشه بعد کپی خور کردن به اینترنت وصل شد و سرچ کرد یا انلاین بازی کرد؟
3-ایا بعد کپی خور کردن میشه در psn عضو شد و از ان استفاده کرد؟

soroush_sa67

کاربر سایت
Oct 23, 2008
7
سلام دوستان. من یه پی اس پی اسلیم دارم که 5.50 GEN-A نصبه روش (FULL). میخوام به این ورژن آپدیت کنم. راهنمایی کامل میکنید لطفا؟ کپی خور دائم میشه؟ اصلا به پی اس پی من میخوره؟
ممنون میشم کمک کنید. (آیا با این آپدیت اررور اجرا نشدن بازی ها یعنی 80020148 حل میشه؟)
دوستان ممنون میشم کمک کنید. عملا استفاده ای نمیتونم بکنم الانم
هرچی هم عکس و فیلم توش میریزم بهد از چند روز میگه هیچی توی مموری نیست

Petite

کاربر سایت
Jan 11, 2010
62
دوستان ممنون میشم کمک کنید. عملا استفاده ای نمیتونم بکنم الانم
هرچی هم عکس و فیلم توش میریزم بهد از چند روز میگه هیچی توی مموری نیست
سلام
دوست من شما به قسمت System Settings رفته و گزینه Restore Default Settings رو بزنید و یکبار مموری استیکتون رو فرمت کنید ، احتمالا مشکل برطرف میشه ، اما اگه نشد به احتمال بسیار زیاد مموریتون معیوبه! بایک مموری استیک سالم دیگه امتحان کنید و قبل از استفاده با خود pspفرمت کنید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر