راهنمای کــــــــــــامل و قـــــــــــــدم به قــــــــــــدم بازی ها

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
نام
پارسا
سلام
من یه جای gta ivگیر کردم کسی میتونه کمک کنه
از بچه ها شنیدم که اینجا مثل این که مرحله آخر هست
من اون جایی گیر کردم که موبایلش زنگ میخوره میره پیش یارو بعد با اون یه ماشین شاسی بلند رو دنبال میکنن و میرسن به یه جایی همه رو میکشی میره رو پشتبوم یه هلیکوپتر داره میپره میدوه میره آویزون نرده های هلیگوپتر میشه یاره دستش رو لگد میکنه میندازتد تو در یا بعد با قایق دنبالش میکنی رفیقت میاد باید برسی به هلیکوپتر رفیقت اما هر کاری کمیکنم نمیرسه.

rock star3

کاربر سایت
Aug 15, 2012
6
نام
مارشال
اقا دمتون گرم اگه میشه یعنی حتما راهنمای فارسی بازی red dead redemption undead nightmare را هم بزار خیلی لازمه

---------- نوشته در 02:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:47 PM ارسال شده بود ----------

اقا حتما راهنمای بازی RED DEAD REDEMPTION UNDEAD NIGHT MARE رابه زبان فارسی بزار

---------- نوشته در 02:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:33 PM ارسال شده بود ----------

راهنمای زبان فارسی RDR UNDEAD NIGHTMARE

---------- نوشته در 02:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:34 PM ارسال شده بود ----------

اقا راهنمای به زبان فارسی RDR UNDEAD NIGHTMARE

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
اقا دمتون گرم اگه میشه یعنی حتما راهنمای فارسی بازی red dead redemption undead nightmare را هم بزار خیلی لازمه

---------- نوشته در 02:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:47 PM ارسال شده بود ----------

اقا حتما راهنمای بازی RED DEAD REDEMPTION UNDEAD NIGHT MARE رابه زبان فارسی بزار

---------- نوشته در 02:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:33 PM ارسال شده بود ----------

راهنمای زبان فارسی RDR UNDEAD NIGHTMARE

---------- نوشته در 02:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:34 PM ارسال شده بود ----------

اقا راهنمای به زبان فارسی RDR UNDEAD NIGHTMARE

ما که زحمت این همه راهنمای رو میکشیم . شما هم به خودت زحمت بده ، بخون راهنما ها رو تا پیداشون کنی .

هم راهنما ها موجود هست . فقط باید به خودت زحمت خوندنشون رو بدی !

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین

راهنما بــــــــــــــــه روز شــــــــــــــــــــــــــــــد

MOEINCREED

کاربر سایت
Aug 11, 2012
228
نام
معین
سلام راهنمای فارسی dues ex human revolution رو کسی داره؟;;)

---------- نوشته در 06:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:23 PM ارسال شده بود ----------

سلام لطفا میشه راهنمای بازی darksiders 2 رو برام بزارین

ممنون
سلام یه سایت هست که راهنما رو داره باعکس های زیاد شاید کمکت کنه اینم لینکش:Darksiders II Walkthrough

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
سلام راهنمای فارسی dues ex human revolution رو کسی داره؟;;)

---------- نوشته در 06:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:23 PM ارسال شده بود ----------

سلام یه سایت هست که راهنما رو داره باعکس های زیاد شاید کمکت کنه اینم لینکش:Darksiders II Walkthrough

تو راهنما ها هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر