راهنمای کــــــــــــامل و قـــــــــــــدم به قــــــــــــدم بازی ها

Armia

کاربر سایت
Jul 14, 2006
17
دوستان این بازی dark souls 1 رو کسی بازی کرده بتونه کمکم کنه ؟ من تازه ذیروز نصب کردم اما هیچی سر در نمیارم . به یه غول رسیدم ک کاملا دست خالی ام و به هیچ عنوان نمیشه کشتش
راهنمائی کاملی تو نت پیدا نکردم در بازه این بازی

• Like
Reactions: bazicon

m1987

کاربر سایت
Dec 2, 2012
108
نام
محمدرضا
درود تو بازی call of به یه جایی رسیدم که باید به همراه دوستم یه موشک رو که موتورهاش روشنه هدف قرار بدیم هر کاری میکنم ولی بازم موشک پرتاب بشه میشه بگید روش درست از کار انداختن موشک چیه ؟؟

س تو اون قسمت باید یه میله که وسط موشک هست شلینک کنی

من تو قسمت اخر گیر کردم جایی که دنبال یارو ایرون میدوه بعد از گذشتن از در یه سرباز از بالا میپره میگه کلید E رو بزنم ومنمیزنم وسرباز رو میندازه پایین و چاقوشو درمیاره ودیگه نمیره وگیم اوور میشم(دکمه W به همراه شیفت رو گرفتم)

• Like

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
دوستان این بازی dark souls 1 رو کسی بازی کرده بتونه کمکم کنه ؟ من تازه ذیروز نصب کردم اما هیچی سر در نمیارم . به یه غول رسیدم ک کاملا دست خالی ام و به هیچ عنوان نمیشه کشتش

داداش من که با pc بازی میکنم دکمه insert بود فکر کنم اونو میزدی کل زره جدید شمشیر جدید و اینا رو میگرفتی و خوب میجنگیدی خدایی خیلی سرکاریه جنبه های جالبی هم داره من باهاش حال نکردم شاید واس بعضی ها جالب باشه به هر حال کجا مشکلی داشتی بگو میگم چیکار کنی

- - -ویرایش - - -

س تو اون قسمت باید یه میله که وسط موشک هست شلینک کنی

من تو قسمت اخر گیر کردم جایی که دنبال یارو ایرون میدوه بعد از گذشتن از در یه سرباز از بالا میپره میگه کلید E رو بزنم ومنمیزنم وسرباز رو میندازه پایین و چاقوشو درمیاره ودیگه نمیره وگیم اوور میشم(دکمه W به همراه شیفت رو گرفتم)
تو هم تو قسمت جایی که ایرون میاد درو میبنده تو باید خیلی سریع از زیرش در بری نیباید فاصله ت باهاش زیاد باشه چون تا تو سرباز رو بزنی اون خیلی دور شده باید خیلی نزدیک باشی وقتی سربزا میپره رو اون هم تاثیر میزاره و هول میشه دیگه میتونی بگیریش

• Like

A m o o

کاربر سایت
Feb 25, 2012
13
سلام دوستان.
همونطور که تو فیفا 14 یادتونه تو قسمت Team Management>Tactics>custom tactics که میرفتیم یه سری آپشن داشت از قبیل ...
1- Build-Up Play
2- Chance Creation
3- Chance Creation

که وقتی اینا رو تغییر میدادیم موقع خارج شدن از بخش custom tactic یه پیام میومد که سه تا گزینه داشت ...
1- save the tactic
2- dont save & exit
3- cancel

که اگه گزینه یک رو انتخاب میکردیم برامون ذخیره اش میکرد.
اگه یادتون باشه میشد 10-20 تا custom tactic ذخیره کرد بدون اینکه قبلیاش پاک بشه.
و بعد تو همون منوی اصلی tactics چندتا تاکتیک پیشفرض وجود داشت از قبیل ...
1- possession
2- counter attack
3- long ball
4- high pressure
5- default

6- custom tacics ی بود که از قبل ذخیره کرده بودیم

که روی D-PAD ذخیره شده بود و وسط بازی میتونستی با فشار دادن دکمه جهت پایین D-PAD چهارتا از این 6 مورد بالا رو انتخاب کنی.مثلا پایین راست میشد تاکتیک possession.

امیدوارم مقدمه خسته تون نکرده باشه.
5.gif

اصل مطلب
1- من توی فیفا 15 نمیتونم چندتا custom tactics رو برای یه تیم درست کنم و یه جا ذخیره اش کنم.یعنی فقط میشه یه دونه رو درست کرد
2- من توی فیفا 15 نمیتونم تاکتیکهایی رو که درست کردم رو تو قسمت D-PAD تعریف کنم.منظورمو گرفتین؟یعنی وقتی یه custom tactic میسازم نمیتونم وسط بازی با D -PAD انتخابش کنم یا غیر فعالش کنم.یعنی وقتی وسط بازی دکمه پایین D-PAD رو میزنم فقط چهارتا تاکتیک پیشفرض possession - counter attack - long ball - high pressure موجود هس نه default توشه نه custom tactic.

حالا سوال اینجاست...
چطور میشه مشکلات بالا رو رفع کرد؟ اصلا میشه!؟

• Like

scorpion2000

کاربر سایت
Jun 7, 2006
15
نام
ali varahrami
با عرض سلام و خسته نباشید

لطفا اگه میشه راهنمای Injustice Gods Among Us نسخه کامل انگلیسیشو با لینک مستقیم بذارید؟منظورم نسخه prima یا اگه نشد نسخه gamepressure هست.لینک صفحه اول از کار افتاده.

خیلی خیلی لازم دارم.با تشکر

Xristus

کاربر سایت
Mar 8, 2013
21

اگه عکس یا اسمی از اون غول داری بزار ... متاسفانه من خیلی وقت پیش تمومش کردم و خط داستان کاملا یادم نمیاد اما فقط بهت بگم سعی کن در همون ابتدای بازی یه تیرکمون جور کنی و خودت رو برسونی به پل, اگر بتونی شمشیر "دریک" رو بدست بیاری تقریبا تا اواخر بازی راحتی

• Like

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
سلام دوستان خدایی راهنمایی کنید ... من شادو موردر بازی میکنم رفتم به مپ دوم بازی و بعد از اینکه اون پیرزنه جوون شد و ... بم گفت که 5 تا warchief رو brand کن همون که وقتی روی کنسول دایره میگیری
طرف دیگه میاد با دشمنات میجنگه نه با خودت خلاصه ما همشونو برند کردیم که mission جدید بیاد طبق معمول اما هیچ اتفاقی نیفتاد خواستم ببینم شما اونجا چیکار کردین پس ؟یا اگه کسی راهنمای بازیو سراغ داره ادرس بده ببینیم .
مرسی

• Like

germany

کاربر سایت
Jun 22, 2011
19
سلام دوستان من cll of duty ghosts رو تازه شرو کردم و الان روی این قسمت موندمتو ساختمون شیشه ای بعد از آپلود کردن ویروس وقتی از ساختمون شیشه ای میان پایین و باید با دکمه ی e یه دشمن با چاقو کشته بشه بعد اون دو نفر میان تیر اندازی میکنن و میمیرم.اینجا با چه کلیدی باید کار کنم تا بشه این دو نفرو کشت.

• Like

amirpuyol

کاربر سایت
Jul 11, 2012
38
نام
امیر
سلام
کسی بازی ارتش های فرازمینی رو بازی کرده؟
اون جایی که میخوان سوار فضاپیما بشن گیر کردم. سفینه ها که میان اینقدر شلیک میکنم که خشاب خالی میشه ولی سفینه ها خیلی زیادن. چیکار باید بکنم؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر