Call of Duty Black Ops | نسخه کرک شده

b265d4da73f574631028r-1024.jpg

آموزش کامل alterOps
|
|
|
/|\
http://togclan.blog.com/2012/01/20/366/

آخرین ویرایش:

sorena77

کاربر سایت
May 13, 2010
88
نام
Alireza
آره همینه و سایت اصلیشم http://alterops.net/ هست
ولی وقتی لاگ این می شی می گه باید هفت خان رستم بگذرونی :))

You can't download this. Your account has to be created before Wed Feb 23, 2011 10:12 am and you need at least 25 posts, don't spam for it.
Removed posts don't count and spamming will get your account banned. Please check again later.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
فعلا چون بتا هست فقط واسه کسایی‌ که بیشتر از ۶ ماه سابقه کاربری و بیشتر از ۲۵ پست دارن فقط اجازه بازی رو میده.
من دانلودش کردم.bo رو امروز میگیرم از فامیلمون تست می‌کنم.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
فعلا چون بتا هست فقط واسه کسایی‌ که بیشتر از ۶ ماه سابقه کاربری و بیشتر از ۲۵ پست دارن فقط اجازه بازی رو میده.
من دانلودش کردم.bo رو امروز میگیرم از فامیلمون تست می‌کنم.

اگر دانلودش کردی اینجا برای بقیه هم بذار! دوستان استفاده کنن.

sorena77

کاربر سایت
May 13, 2010
88
نام
Alireza
آره محدودیت داره!!!
حالا این محدودیت همیشگی هست؟!!یعنی هرکی بخواد بازی کنه باس 6 ماه صبر کنه یا موقته؟!!

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
آره محدودیت داره!!!
حالا این محدودیت همیشگی هست؟!!یعنی هرکی بخواد بازی کنه باس 6 ماه صبر کنه یا موقته؟!!
به احتمال بالای99% وقتی‌ نسخه کامل بیاد برداشته می‌شه محدودیت.

من فارسی بلد نیستم؟:d

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
چه جالب... بعد از مدت ها که وارد سایت شدم برام جالب بود که دیدم Blackops هک شده. درسته که همون روزای اول فروختمش به این خاطر که مولتی ش بی مزه بود اما زامبی مودش خیلی جالب بود. جالب تر از همه هم اینه که Alter هکش کرده که می تونه امکانات جالبی در اختیارت بذاره... و خیلی جالب تر از همه اینکه رفتم اکانتمو چک کردم و دیدم 3 روز از 6 ماه اکانتم گذشته. چند تا پست هم دادم اما 25 تا نمیشه. برم راش بندازم ببینم که چجوریاس.. ;)
ممنون از اطلاع رسانی....

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
چه جالب... بعد از مدت ها که وارد سایت شدم برام جالب بود که دیدم Blackops هک شده. درسته که همون روزای اول فروختمش به این خاطر که مولتی ش بی مزه بود اما زامبی مودش خیلی جالب بود. جالب تر از همه هم اینه که Alter هکش کرده که می تونه امکانات جالبی در اختیارت بذاره... و خیلی جالب تر از همه اینکه رفتم اکانتمو چک کردم و دیدم 3 روز از 6 ماه اکانتم گذشته. چند تا پست هم دادم اما 25 تا نمیشه. برم راش بندازم ببینم که چجوریاس.. ;)
ممنون از اطلاع رسانی....

چه جوریه؟ نمیشه به ما هم بدیش؟ ما که اکانت نداریم و گناه داریم؟ :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر