1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

آموزش نصب دسته ایکس باکس به کامپیوتر PC

گفتگو در 'آموزش های X360' ایجاد شده توسط angel-legend, ‏Aug 22, 2011.

وضعیت:
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
  1. کاربر سایت

سلام. اگه این امکان هست که دسته ایکس باکس رو به PC وصل کرد، ممنون میشم آموزشش رو بذارید.

ویدیو های آموزشی
    این از ویدیو بدون هیلتر:که توسط تیم gxmگرفته شده..
    http://www.mediafire.com/?e39ww78p112t7gm
    این از درایور :
    http://www.microsoft.com/hardware/en...indows#support
    این از نرم افزار اصلی که باید ویدیو رو ببینید:
    http://www.mediafire.com/?2o8bj98fcj8zwss
    این از نسخه 64 بیت:
    http://www.mediafire.com/?7d2w939b2fr79o3

آخرین ویرایش: ‏Aug 23, 2011
  2. کاربر سایت

سه تا راه داره.

1. از یک دسته سیم دار و یا کابل Play & Charge استفاده کنی (این رو مطمئن نیستم، امشب امتحان میکنم و جوابش رو میدم)
    2. از یک Microsoft Xbox 360 Wireless Gaming Receiver استفاده کنی.

3. خودت این Wireless Receiver رو بسازی که اصلا کاری نداره، ولی یک کمی تجهیزات میخواد.

آخرین ویرایش: ‏Aug 22, 2011
  3. کاربر سایت

ممنون. اما من تاحالا از این کارا نکردم. لطف کنید اگه آموزش میذارید قدم به قدم بذارید چون من واقعا مبتدی هستم:d
    من می خوام برم گیم نت با PC بازی کنم. برای همین هم می خوام که از دسته ایکس باکس خودم استفاده کنم چون خیلی بهش عادت کردم اصلا خو گرفتیم با هم:d

4. کاربر سایت

نام:
    Miesam Sh
    نه Play and Charge کار نمیکنه هوشنگ، من تست کردم، این طور که تو خود سایت MS هم گفته شده کلا سیستمش جوریه که اطلاعات یعنی دیتا رو انتقال نمیده وصلم بکنی به کامپیوتر میشناسه و شارژ هم میکنه ولی قابل استفاده نیست.

باید از همین WR استفاده کرد، چه طوری باید ساخت؟ :D.

5. کاربر سایت

شاید DRIVER می خواد! تو رو خدا هر چه سریع تر آموزشش رو بذارید چون خیلی خیلی عجله دارم:((
    تو بخش دانلود وسایل ایکس باکس برای PC این رو نوشته:
    • Drivers
    Drivers Microsoft Xbox 360 Controller
    درایور دسته ی Xbox 360 تحت ویندوز
    Microsoft Xbox 360 Controller for Windows Driver 1.1 WHQL

این مال چیه پس!؟

آخرین ویرایش: ‏Aug 22, 2011
  6. کاربر سایت

نام:
    Miesam Sh
    نه دوست من اگر دستت بی سیم باشه هیچ راهی نداری بجزء استفاده از Wireless Receiver، این کامل شارژ فقط برای انتقال برق به دسته هست قابلیت انتقال دیتا رو اصلا نداره با درایور و... هم نمیشه چون اصلا هیچگونه دیتایی منتقل نمیکنه.

اون درایور هم برای دسته های باسیم هست قاعدتا.

7. کاربر سایت

راه اول رو امتحان کردم، نشد. برای خودمم هم سواله که اون درایور پس برای چی هستش.

همونطور که گفتم خیلی راحته. دوتا دیود مثل 1N4007 میخواد و یک فیش USB و یک چیپ 12F629. من خودم همه رو روی یک تکه برد سوراخدار لحیم کردم که حسابی کوچک از کار دراومده.

Sync360 005.jpg

اگر رسیدم آموزشش رو میذارم.

8. کاربر سایت

نام:
    حامد
    هومن جان اون راه اول فقط برای دسته سیم دار هست.;)

9. کاربر سایت

پس لطف کن آموزشش رو بذار چون واقعا بهش نیاز دارم! دست گلت درد نکنه:">:x

10. کاربر سایت

نام:
    mohammad
    این دیگه چیه ...جلل خالق
    پس گیرنده وایرلس کو مگه دسته بی سیم نیست؟
    تنها راه برای اتصال دسته بی سیم 360فقط استفاده از wrهست ودسته باسیم هم که ویندوز 7خودش میشناسه ..اون درایور هم برای ویندوز xpهست ..
    من خودم دسته سیم دار رو دارم تا اون درایور رو xpنصب نشه دسته شناخته نمیشه..
    hoomجوون من این برد رو از کجا گیر اوردی من که نت رو زیر ورو کردم حتی با داشتن کیت گیرنده جلوی ایکس باکس هم نتونستم این wrرو بسازم اونوقت شما با این برد چطوری میخواین گیرنده دسته بی سیم رو بسازی؟

الان یه ویدیو گیر اوردم برای درست کردن wrتو youtubeبرم ببینم فیکه یا سالمه..هی بچها مثل انگار راهی پیدا شده با همون برد جلوی ایکس باکس میشه گیرنده بی سیم رو خواست ...من خودم 4تا5تا از این بردا مال ایکس باکسای خراب دارم اگه بشه که همشو درست میکنم وبا قیمت بسیار پایین میدم به هر کی که خواست اموزشش هم میزارم ..هنوز ویدیو کامل دانلود نشده ...هرکی لانچ خراب داره میتونه حداقل از برد گیرندش استفاده کنه ویه گیرنده وایرلس بسازه...تا ویدیو کامل دان بشه نظرم رو بگم شاید فیک باشه...
    www.youtube.com/watch?v=lq7-V0fK7Ag

11. کاربر سایت

آره، من همونی که توی فیلم هستش ساختم. فقط همینطوری که میبینی چیزی که من ساختم خیلی کوچیکتر و شیکتره :p

یکی دو روز بهم وقت بده آموزشش رو میذارم. قطعاتش هم همونهایی هستش که اون بالا گفتم و فعلا میتونی تهیه اشون کنی تا آموزش برسه.
    میتونی مثل من برای راحتی کار یک سوکت 8 پایه هم اضافه کنی. اگر 1N4007 گیرت نیومد مهم نیست. یه دونه مشابه اش رو بخر. من خودم از دو تا 1N4001 استفاده کرده ام.

به یک پروگرامر هم برای پروگرام کردن 12F629 احتیاج داری.

این هم کل داستان. خیلی هم باحال کار میکنه.

Sync360 006.jpg

12. کاربر سایت

نام:
    mohammad
    دوست عزیز الان تو نت کاملا ویدیوهای اموزشی وهمچنین کل اموزشها رو خوندم اون ای سی 12F629به تنهایی با دو تا دیود کار نمیکنه این ای سی فقط پرو گرام میشه برای فعال کردن به اصطلاح رقص نور برد rf moduleوهمچنین دکمه powerرو تبدیل به دکمه سینک میکنه کار اصلی رو برد rf moduleانجام میده که اون برد سبز رنگ هست ودر جلوی کنسول واقع شده ...
    در واقع نیازی به به اون چیپ 12F629نیست چون فقط حالت syncرو فعال میکنه وبا همون برد جلوی 360میشه دسته بی سیم رو به کامپیوتر نصب کرد ....
    دارم ویدیو اموزشی رو دانلود میکنم به محض اپلود شدن داخل سایت قرار میدم بعلاوه نرم افزارهای مورد نیاز که چیز خاصی نیست ..هر کی هم از این برد rf moduleخواست زیاد دارم مال کنسولای خراب...
    حالا جالب اینجاست که گیتار360 وهمچنین فرمان ماشین 360هم روش کار میکنه...
    منتظرم ویدیو اپلود بشه..
    این از ویدیو بدون هیلتر:که توسط تیم gxmگرفته شده..
    http://www.mediafire.com/?e39ww78p112t7gm
    این از درایور :
    http://www.microsoft.com/hardware/en-us/p/xbox-360-controller-for-windows#support
    این از نرم افزار اصلی که باید ویدیو رو ببینید:
    http://www.mediafire.com/?2o8bj98fcj8zwss
    این از نسخه 64 بیت:
    http://www.mediafire.com/?7d2w939b2fr79o3
    الانم ساعت هفت صبحه ومن از دیشب تا حالا نخوابیدم......
    صاحب تاپیک هم یه لطفی کنه ویدیو اموزشی رو تو پست اول بزاره که همه استفاده کنن...

13. کاربر سایت

اگر Sync لازم نداشته باشه و نکنه، چطوری میخوایی دسته رو بهش بشناسونی؟ باید هربار اون RF Unit رو به یک XBox360 بزنی، دسته رو بهش بشناسونی و دوباره برش داری و توی کامپیوتر ازش استفاده کنی. فکر نمیکنم ارزش دردسرش رو داشته باشه.

سیستم دسته و فرمان و گیتار همه یکی هستند.

14. کاربر سایت

آقا یه دنیا ممنون از وقتی که گذاشتی>:d<
    عذر می خوام الان من به این کیت نیازمندم هیچ دستی هم تو این کار ندارم میشه خودت واسم درست کنی بعد ازت بخرم!؟ یا آموزش قدم به قدمشو بذار;;):x
    پشیمون شدم! اگه میشه واسم 2تا درست کن هزینه اش رو هم پرداخت میکنم فقط یه لطفی کن همین الان شروع به ساختنش کن چون من تا 5 شهریور باید این رو داشته باشم! اگه تا 5 شهریور نتونم دسته ایکس باکسمو به PC وصل کنم دیگه اصلا به دردم نمیخوره! پس خواهش می کنم هر چه زودتر این رو به دستم برسون

15. کاربر سایت

نام:
    بهنام
    اقا هومن من يكي از اين برد هاي جلوي كنسول دارم كه خرابه يعني برد سالمه ها ولي كنسول سه چراغ شده دسته بيسيم دارم حيف ادم با قيمت مفت ردش كنه بره ممنون ميشم اموزش ساخت بردش بزاري

وضعیت:
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

این صفحه را به اشتراک بگذارید