GC 2011 | گزارش من از نمایشگاه GamesCom 2011

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
خب خوشبختانه امسال مشکل خاصی پیش نیامد و تونستم بدون مشکل به نمایشگاه GamesCom 2011 بروم. البته نمایشگاه از دیروز برای بازدیدکنندگان تخصصی باز شده بود که بلیط 45 یورویی آن کمی برای من گران بود. به همین دلیل به امروز که اولین روز بازدید عمومی بود بسنده کردم.
همانند سالهای گذشته، زمان بازگشایی نمایشگاه در طی تعطیلی مدارس افتاده است، که باعث پرجمعیت شدن نمایشگاه و ایجاد صف های طولانی برای دیدن و بازی کردن یک بازی شده بود.

بقیه حرفها رو در لابلای عکسها برای شما تعریف خواهم کرد، البته من در حدود 300 تا عکس گرفتم که برای جلوگیری از ترکیدن تایپیک و داغ شدن مودم شما، در اینجا فقط یک سری که جالبتر هستند میذارم.

آغاز نمایشگاه، تا ساعت 10 که درها باز بشوند، میتوانستیم در اینجاها کمی خودمون رو سرگرم کنیم.

در اینجا انواع فیگورهای و کمیکهای مختلف به فروش میرفت، تقریبا همه کاراکترها رو داشتند. قیمتها هم خیلی معقول بودند.

با بازشدن درها من سریعا به سمت سالن 6 که Call Of Duty: Modern Warfare 3 نمایش داده میشد دویدم. با همه اینها حدود یکساعت و نیم طول کشید تا نوبت من شد. آن غرفه به چند قسمت تقسیم شده بود که در دوقسمت آن میتوانستیم خودمون MW3 و همینطور BlackOps را بصورت شبکه ای بازی کنیم، که البته من فقط به قسمت MW3 رفتم و تونستم حدود 20 دقیقه قسمت مولتی آنرا بازی کنم که خیلی خیلی حال داد و یه طورایی ناراحت شدم که اومدن و گفتن که وقت تمام شده.

معلوم بود که واقعا امسال روی بازی کار کردند و گرافیک و حرکات اون خیلی عالی شده بود. بعد از آن به یک قسمت دیگه رفتیم که به حالت سینما درست شده بود و در آنجا یک نفر از تیم برنامه نویسان بازی اومده بود و دومرحله از بازی را خودش بازی کرد. در ابتدا بازی را روی درجه Veteran گذاشت که همه دست و سوت زدند. مثل همیشه MW3 با اکشن خیلی سریع و گرافیک بالای خودش کولاک کرده بود. دیدن مراحل بازی روی اون پرده سینما با صدای دالبی و بلندگوهای قوی واقعا حالی داد. متاسفانه عکاسی و فیلمبرداری شدیدا قدغن بود. برای همین از این قسمت عکسی به غیر بیرون از غرفه و عکسی که یواشکی با موبایل انداختم، برای شما ندارم.

غرفه Diablo

غرفه Capcom

این هم غرفه Battlefield 3 و اون میگ معروف که توی خبرها بود. البته میشد لباس خلبانی بپوشی و با میگ عکس بندازی. این هم عکس خودم هستش با لباسی که از گشادی به تنم گریه میکنه. :d

غرفه Bethesda

غرفه EA و بازی Sims

اینجا داشتند در مورد بازی Football Manager 12 و امکانات جدید اون صحبت میکردند.

بازی فیفا 12 مثل همیشه کولاک، اینجا تونستم یک دست هم بازی کنم که اساسی حال داد. مثل همیشه روی انیمیشنها و گرافیک و حرکات تکنیکی کار کرده بودند.

اینجا هم میشد Need For Speed : Run رو بازی کرد. این هم من هستم.

غرفه Bethesda و تابلویی به خط میخی :-o

این محوطه بیرون نمایشگاه که میشد چیزی برای خوردن و نوشیدن خرید و یک استراحت کوتاه کرد.

مامور 47 هم اونجا بود. کلا خیلی ها خودشون رو به شکل کاراکترهای بازیها درست کرده بودند و به نمایشگاه اومده بودند. مثلا تا دلتون بخواهد الطئیر داشتیم.

غرفه بازی Driver

غرفه بازی Ace Combat: Assault Horizon که میشد بازی کرد. یه طورایی ناامیدم کرد. اصلا گرافیکش چیزی که توی تریلرها میدیدم نبود. همه جا تکسچرهای ضایع بود که باید حدس میزدی این شهره یا این دریاست.

غرفه سونی از دور

غرفه Ubisoft

غرفه PES 2012 که بهتره چیزی نگم.

Silent Hill

GamesCom2011136_001.png

بازهم غرفه سونی اینبار از نزدیک

GT5

این هم ماشین Green Hornet که بازسازی کرده بودند.

غرفه Uncharted 3 که میشد بازی کرد و حسابی حال داد. حسابی منتظر بازیش هستم.

غرفه Nintendo از دور

غرفه مایکروسافت که بازهم با بازیهای خیلی زیادی از Kinect اومده بودند.

غرفه Batman

اینجا محوطه آزاد نمایشگاه بود

Lord of the Ring

بازهم مایکروسافت و Kinect

غرفه Forza 4 که میشد بازی کرد.

اینجا میشد Forza 4 رو با سه تا تلویزیون بازی کرد.

APB

Rift

End of Nations

اینجا به قهرمانان آلمان در رشته های مختلف جایزه میدادند و همه میرفتند برای جهانی

Darkness II

Prototype 2

Metro: Last Night
که غرفه اون رو خیلی جالب درست کرده بودند، مثل یک قطار توی تونل بود. این هم واقعا بازی قشنگی بود. یکی از هیولاها رو هم توی بازی نشون دادند و گفتن برای اولین بار این رو داریم نشون میدیم که هرچی آتتیو بهش گلوله میزد نمیمرد. خلاصه کلی منتظرشم.

Ninja Gaiden III که میشد بازی کرد و خیلی هم حال داد.

غرفه UFC 3 که یکی از بکسورها رو از آمریکا آورده بودند و نشسته بود داشت امضا میداد. البته من اصلا از ازدهام نتونستم جلو برم.

غرفه Diablo III
روی اون تابلو که پایه طوسی داره نوشته، "زمان انتظار از اینجا 2 ساعت"

غرفه World of Tanks رو به شکل تانک درست کرده بودند

در اینجا میشد PSP Vita رو حدود 20 دقیقه شخصا در دست گرفت و بازی کرد که ارزش یکساعت صف ایستادن را داشت. چون من خودم PSP 3004 دارم میتونم بگم که واقعا پیشرفت کرده. خیلی خوش دست و با گرافیک خیلی بالا. روی اون Uncharted و Resistence رو بازی کردم که شدیدا حال داد.

Metal Gear Solid 3D

آخر نمایشگاه

نمای بیرونی نمایشگاه

روی پله ها تبلیغ Uncharted 3 رو کرده بودند.

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
معلوم بود که واقعا امسال روی بازی کار کردند و گرافیک و حرکات اون خیلی عالی شده بود. بعد از آن به یک قسمت دیگه رفتیم که به حالت سینما درست شده بود و در آنجا یک نفر از تیم برنامه نویسان بازی اومده بود و دومرحله از بازی را خودش بازی کرد. در ابتدا بازی را روی درجه Veteran گذاشت که همه دست و سوت زدند. مثل همیشه MW3 با اکشن خیلی سریع و گرافیک بالای خودش کولاک کرده بود. دیدن مراحل بازی روی اون پرده سینما با صدای دالبی و بلندگوهای قوی واقعا حالی داد. متاسفانه عکاسی و فیلمبرداری شدیدا غدغن بود. برای همین از این قسمت عکسی به غیر بیرون از غرفه و عکسی که یواشکی با موبایل انداختم، برای شما ندارم.

یکم توضیح بده چون همه میگفتند گرافیک بازی افتضاحه و تاریخ گذشته الان چطور شده گرافیکش بالا شده ؟!:lol: یا مثلا میگفتند شماره 2 را به عنوان dlc دادن بیرون و..........!

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
ایول ! خسته نباشی واقعا . عکسای توپی انداختی . اون اکشن فیگور ها دیوونم کرد !!
vita چطور بود ؟ یه کم بیشتر ازش بگو . آنچارتدش چطو بود ؟
-------------
عکسا واسه من میاد . احتمالا چیلتره . با چیز پی ان بیاید !

آخرین ویرایش:

Breaking Rules

کاربر سایت
Feb 4, 2011
486
خیلی ممنون وسه گزارش کاش عکس ها را یه جوری میذاشتید تایپیک راحت تر باز بشه الان خیلی سنگین شده
عجب!!؟؟
پس خیلی گرافیک MW3 خیلی بالاست!!!|-)
شما مطمئنی رفتی GAMESCOM ؟
شک کردم یه وقت مستقیم نرفته باشی Activision =))
این گزارش رو می تونید واسه دوستاتون تعریف کنید،اما نباید می زدینش تو انجمن
این نظر ایشون بود و باید بهشون احترام گذاشت اما از اون تکه اول متن
با بازشدن درها من سریعا به سمت سالن 6 که Call Of Duty: Modern Warfare 3 نمایش داده میشد دویدم. با همه اینها حدود یکساعت و نیم طول کشید تا نوبت من شد. آن غرفه به چند قسمت تقسیم شده بود که در دوقسمت آن میتوانستیم خودمون MW3 و همینطور BlackOps را بصورت شبکه ای بازی کنیم، که البته من فقط به قسمت MW3 رفتم و تونستم حدود 20 دقیقه قسمت مولتی آنرا بازی کنم که خیلی خیلی حال داد و یه طورایی ناراحت شدم که اومدن و گفتن که وقت تمام شده.
کاملا مشخصه که ایشون COD فن هستن و نظر شخصیشون را نوشتن

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
این نظر ایشون بود و باید بهشون احترام گذاشت اما از اون تکه اول متن

کاملا مشخصه که ایشون COD فن هستن و نظر شخصیشون را نوشتن
ایشون امتحان کردن بازی رو و نظر میدن.
شما تریلر دیدی و نظر میدی
نظر کدوم قابل اطمینان تره؟؟؟

-تزکر نه،تذکر درسته
yahoo_4.gif

شما هر وقت رفتی زبون مادریت رو خوب یاد گرفتی بعدا بیا من بهت جوابت رو بدم
غلطت رو ویرایش کن لطفا
می گن شخصیت ادم از کامنتاش معلومه.

آخرین ویرایش:

tiger75

کاربر سایت
May 6, 2011
343
اقایون جهان سوم برابر است با جهانه هیتلر!!
امروزه همه ی سایت ها رو هیتلر تصرف کرده !
برای دیدن عکس با هیتلر سکن یا موسولینی شکن وارد شوید.

Breaking Rules

کاربر سایت
Feb 4, 2011
486
ایشون امتحان کردن بازی رو و نظر میدن.
شما تریلر دیدی و نظر میدی
نظر کدوم قابل اطمینان تره؟؟؟
منم آلفا Battlefeild را بازی کردم و میدونم راجع به چی حرف میزنم ایشون خیلی بعید میدونم Battlefeild را بازی کرده باشن هر چند وقتی بهترین بازی نمایشگاه BF3 میشه نیازی به تعریف من نداره بعد از تریلر Caspian Border بازی BF3 اگه کسی هنوز قصد مقایسه گرافیکی این دوتا بازی را داشته یاشه باید به سلامت روانش شک کرد.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,685
نام
وحید
ممنون ازت ما که اونجا نبودیم ولی یه جورایی حال وهواش برامون رسید خسته نباشید
در ضمن دوستان برا دیدن عکسها از قند شکن استفاده کنید وسیله ی خوبیه جواب میده:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر