کمک در بازی infernal

hamid_m841

کاربر سایت
Jul 24, 2007
1
کمک

خواهشا یکی به من کمک کنه
من تو آخر مرحله ای که غولش آدم میسازه و دستگاه زیر پاش میچرخه
رو نمیتونم رد شم باید چطور بزنیش بعد از اینکه او چراغ های زرد روشکوندی

SONY1

کاربر سایت
Dec 15, 2007
178
نام
حسن
بابا یه کم دقت کنید با حوصله بازی کنین راه ها رو پیدا میکنین

من که خیلی وقته این بازی رو تمام کردم زیاد هم بازیش جالب نیست

dariush6385

کاربر سایت
Aug 14, 2009
8
من تو اون مرحله که میاد روی عرشه کشتی گیر کردم هر چی آدم بود کشتم . یک طرف کشتی هم آتیش گرفته نمیدونم چی کار باید بکنم . هیچ راه خروجی پیدا نمی کنم . کسی هست یه راهنمایی بکنه ؟

mahdiccc

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1
بچه ها لطفا کمکم کنید.....من تو مرحله 5(satlite center) گیر افتادم نمیدونم باید چیکار کنم...
من همه نگهبانارو کشتم اون در اتاقه رو هم باز کردم.... حالا باید چیکار کنم؟
Q169Rx1281778917.jpg

GAiSrj1281778961.jpg

mrghasemi13

کاربر سایت
Aug 1, 2012
1
عكس لازم نيست !!!
برو جلويه ليزر طوري كه باهاش برخورد نكني بعد اون دستگاه كه ليزر ميزنه رو هدف بگير و بعد دو بار دكمهQ رو بزن (با اين كار طرف روحه خودشو از لايه ليزرا ميفرسته جلو ) حالا تو با روحه طرف بازي ميكني .
همون جا يه سيستم هست كه اگه جلوش دكمه E رو نگه داري ليزرا غير فعال ميشن
نكته : وقتي روحتو ميفرستي جلو بايد سريع كاراتو انجام بدي چون روحه يارو پس از مدت كوتاهي به بدنش برميگرده

خوب این چه کاریه
بره جلو لیزرا دو بار پشته سره همwرو بزنه

shobeir

کاربر سایت
Jan 18, 2016
2
من تازهگی این بازی رو دانلود نصب کردم میدونم که خیلی وقت پیش این بازی کردین ...ولی اینجا گیر کردم: میرسیم به ی دانشمندی (شخصیت منفی) دور و برش چندتا چیز که میتروکنیم بعدش خودش تبدیل میشه به غول آبی و خیلی گنده اینجا نمیدونم باید چیکار کنم؟

shobeir

کاربر سایت
Jan 18, 2016
2
من تازهگی این بازی رو دانلود نصب کردم میدونم که خیلی وقت پیش این بازی کردین ...ولی اینجا گیر کردم: میرسیم به ی دانشمندی (شخصیت منفی) دور و برش چندتا چیز که میتروکنیم بعدش خودش تبدیل میشه به غول آبی و خیلی گنده اینجا نمیدونم باید چیکار کنم؟

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
سلام
بهترین روش برای رد کردن اون مرحله دیدن در یوتیوب هست
دومأ اینکه متای بازی 35 از 100 هست
یعنی‌ یکی‌ از بدترین بازیهای تاریخ :|

sattar khan

کاربر سایت
Aug 28, 2016
1
من تو مرحله ی بعد دکتر ولف گیر کردم باید بری تو کارخانه ی فولاد سازی ولی دوتا قفلو هم زمان نمیتونم باز کنم هر چی qرو میزنم بازم قفل اول بسته میشه لطفا کمک کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر