نمایشگاه/رویداد GC 2011 | Sony Press Conference

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
gamescom_header_975x285.jpg

درود

بر خلاف تصور همگان؛ Gamscom بزرگ ترین رخداد و همایش بازی های رایانه ای در دنیاست که هر ساله در آلمان برگزار می شود که در طی آن بیش از 254 هزار نفر از آن بازدید می کنند و 505 ژورنالیست و خبرنگار اخبار مربوط به بیش از 55 کمپانی و استدیو مرتبط با بازی های رایانه ای از 33 کشور جهان را پوشش می دهند. امسال نیز به رسم هر سال سونی کنفرانس خبری خواهد داشت که به بررسی مسائل مالی و اهداف آینده و محصولات پیش رو خواهد پرداخت.

اگرچه Gamescom از حیث حساسیت و هیجان در برابر E3 کوچک تر و سرد تر است اما با این حال همیشه شاهد خبر ها و اتفاقات جالبی همراه بوده است. اگر به کنفرانس دو سال گذشته سونی در این نمایشگاه نگاه کوچکی بیاندازیم، به نکات قابل توجهی بر می خوریم. آلمان و Gamescom در سال 2009 اولین میزبان مدل جدید PlayStation 3 یعنی مدل Slim آن بودند. پس از مدت ها کش و قوس بالاخره قیمت PS3 با اعلام مدیر بخش سرگرمی های سونی کاهش داده شد. همانطور که می بینید اگر چندین خبر کوچک و بزرگ دیگر را به علاوه تریلر هایی از بازی های انحصاری، به این رویداد ها اضافه کنیم میبینیم GC هم حرف هایی برای گفتن دارد.

سال 2010 هم برای سونی و مخاطبان از این قائده مستثنی نبود. معرفی Resistance 3 و Ratchet All 4 One به عنوان بازی های انحصاری و همچنین امعرفی دو مدل 160 و 320 گیگ PS3 باز هم شهادتی است بر این که سونی همواره نگاه ویژه ای به Gamescom و مخاطبان آن داشته است.

اگر بخواهیم از پیش داوری کنیم و راجع به کنفرانس امسال سونی صحبت کنیم قطعا بی هیچ شک و تردیدی به Vita خواهیم خورد. بدون شک سونی و کنفرانس خبری آن حول معرفی هر چه بیشتر Vita و تاریخ عرضه دقیق آن در غرب و همچنین نمایش کلی از بازی های قابل عرضه برای آن خواهد بود. هر چند سال 2009 و Uncharted 2 به مما نشان داد، می توانیم شاهد یک تریلر فوق العاده و مهیج از Uncharted 3 باشیم، همچنین با توجه به نزدیکی عرضه Resistance 3، مانور سونی روی این عنوان در کنفرانس خبری خود دور از تصور نیست.

این تاپیک تا اتمام کنفرانس فقط مخصوص هیئت تحریریه سایت بازی سنتر بوده و از هر گونه پست دادن در آن خودداری کنید. به محض شروع کنفرانس، می توانید از این تاپیک به منظور پیگیری لحظه به لحظه کنفرانس استفاده کنید.

---------- نوشته در 08:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:16 PM ارسال شده بود ----------

دوستان میتونن از اینجا کنفرانس رو به صورت زنده مشاهده کنند:

http://blog.eu.playstation.com/2011/08/16/watch-the-gamescom-press-conference-live/

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
واقعا u2 نزدیک ۳۰۰ تا جایزه برده ؟ :-o
من که باورم نمیشه! بازی خطی بی گرافیکی مثل u2 این همه جایزه ببره!
البته سال ۲۰۰۹ حتی dynasty warriors هم اگه عرضه میشد میتونس این همه جایزه رو ببره
صبر داشته باشید و ببینید ابر ساخته بشریت برترین عنوان تاریخ گیمینگ محبوب قلبها rage چقدر جایزه میبره و روی u2 رو کم میکنه
این فن های نفهم سونی به گوش باشید بازی یعنی geow و rage
u2 یعنی پَشم

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,029
نام
نیما
300 تا Award داشت به خاطر اینکه تو سال 2009 بازی خوب دیگه ای بغیر از U2 نبود و مجبور بودند.
پس چرا دیگه بهش امتیاز بالا دادند؟دیگه مجبور نبودند که بهش امتیاز بالا بدن....

تا حالا نشنیدی میگن Over Rated ؟! پول ؟! Sony ؟!

راستی قربون این Sony Center خودمون برم ... خیلی Sony Center ایم :))

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
واقعا u2 نزدیک ۳۰۰ تا جایزه برده ؟ :-o
من که باورم نمیشه! بازی خطی بی گرافیکی مثل u2 این همه جایزه ببره!
البته سال ۲۰۰۹ حتی dynasty warriors هم اگه عرضه میشد میتونس این همه جایزه رو ببره
صبر داشته باشید و ببینید ابر ساخته بشریت برترین عنوان تاریخ گیمینگ محبوب قلبها rage چقدر جایزه میبره و روی u2 رو کم میکنه
این فن های نفهم سونی به گوش باشید بازی یعنی geow و rage
u2 یعنی پَشم
اصلا یه مرتبه بگو انچارتد2 گرافیک ندشت گیم پلیش مسخره بود اصلا بازی مزخرف بود ...درسته منم طرفدار 360 هستم ولی دیگه نه اینقدر که انچارتدو بگم مسخره بود..البته بحث Rage جداست rage کلا هر چی رقیب داره له خواهد کرد هر چی عنوانه به خود اختصصاص میده اصلا بحث rage جداست...

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,029
نام
نیما
اصلا یه مرتبه بگو انچارتد2 گرافیک ندشت گیم پلیش مسخره بود اصلا بازی مزخرف بود ...درسته منم طرفدار 360 هستم ولی دیگه نه اینقدر که انچارتدو بگم مسخره بود..البته بحث Rage جداست rage کلا هر چی رقیب داره له خواهد کرد هر چی عنوانه به خود اختصصاص میده اصلا بحث rage جداست...

این یه Fact ه ؟ قانون ه ؟ وحی الهی ه ؟ چرا میشه راجع به Rage یا GeOW یا ... اینجوری صحبت کرد ولی اگه بگیم WoooW این نمایش U3 توی GameCom عالی بود ، فوق العاده بود به همه بر میخوره و مسخره میشیم و جک گفتیم و جوگیر شدیم و کولریم و ... دیگه فقط فحش خوار مادر ندادن که اونم احتمالا توی PM با هم گفتن دیگه ...

• Like
Reactions: Navid and bluestar

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
تا حالا نشنیدی میگن Over Ratde ؟! پول ؟! Sony ؟!
راستی قربون این Sony Center خودمون برم ... خیلی Sony Center ایم :))

ME3 هم امتیازاتش بالا شد ! از نظر IGN هم بازیه بهتری نسبت به U2 بود ! ولی چقدر جایزه برد ؟! واضح تر از این میشه توضیح داد؟!
امتیازات هیچ وقت ملاک نبوده ! همین الان برو به برترین بازهای تاریخ که سایتها انتخاب میکنند ببین کدومشون بر حسب و بر ملاک بالا بودن امتیازات بازی ها را ردیف میکنن ؟! میخوای برات قشنگ مثال بزنم ؟

آره تو بازی سنتر همه غیر منطقین فقط همین یدونه شما منطقی تشریف داری! یه کم رو حرفا و پستایی که میدی فکر کن!
لیست کاندیدهای بهترین بازیهای سال 2009

Left 4 Dead 2
Demon's Souls
Plans VS Zombies
inFamous
Ratchet & Clank A Crack in Time
Forza motorsport 3
Batman Arkham City
Call of Duty Modern Warfare 2
Assassins Creed 2
Street Fighter IV
Brutal Legends
The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena

حالا شما میتونی دونه دونه مقایسه کنی واسه خودت که کدوم سال، سال سخت تری بوده .

بله بله اینا قابل قیاس با سال 2004 بودن ؟! نخندون تو را خدا :lol:

کاملا مشخصه کی علاقه به جوک گویی و خندوندن بقیه داره!

دقیقا مطمئن هستم الان به کی دارند میخندن !

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
ببین سعی کنید منطقی باشید من کاملا منطقی گفتم فکر نکنم کوچکترین مشکلی داشته باشه حرفم ؟ فقط یک نگاه به لیست 2004 بنداز اصلا قابل قیاس با سال 2009 نیست !
doom3
farcry
Riddick
halo2
unreal Tournament 2004
HL2
Grand Theft Auto: san Andreas
Ninja Gaiden
Fable
Metal gear solid 3
یعنی یک سال فوق رویایی ! اگر اینطور نیست لطفا بفرمایید ؟! یکی از بدترین خصوصیات بازیسنتر همینه وقتی ادم میاد یه پسته کاملا منطقی هم میده بقیه فکر میکنن که بازی مقابل را داره میکوبه ! در اینکه u2 فوق العاده بود شکی نیست ولی شرایطش برای جایزه بردن در مقایسه با hl2 اصلا قابل مقایسه نیست .
آره تو بازی سنتر همه غیر منطقین فقط همین یدونه شما منطقی تشریف داری! یه کم رو حرفا و پستایی که میدی فکر کن!
لیست کاندیدهای بهترین بازیهای سال 2009

Uncharted 2 Among thieves
Dragon Age Origins
Left 4 Dead 2
Demon's Souls
Plans VS Zombies
inFamous
Ratchet & Clank A Crack in Time
Forza motorsport 3
Batman Arkham City
Call of Duty Modern Warfare 2
Assassins Creed 2
Street Fighter IV
Brutal Legends
The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena

حالا شما میتونی دونه دونه مقایسه کنی واسه خودت که کدوم سال، سال سخت تری بوده .

بله بله اینا قابل قیاس با سال 2004 بودن ؟! نخندون تو را خدا
lol.gif
کاملا مشخصه کی علاقه به جوک گویی و خندوندن بقیه داره!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: u.T.a

mehdihoo

کاربر سایت
Jan 19, 2008
623
نام
مهدی
ME3 هم امتیازاتش بالا شد ! از نظر IGN هم بازیه بهتری نسبت به U2 بود ! ولی چقدر جایزه برد ؟! واضح تر از این میشه توضیح داد؟!
امتیازات هیچ وقت ملاک نبوده ! همین الان برو به برترین بازهای تاریخ که سایتها انتخاب میکنند ببین کدومشون بر حسب و بر ملاک بالا بودن امتیازات بازی ها را ردیف میکنن ؟! میخوای برات قشنگ مثال بزنم ؟
فرخ جان تعریفت از بازی،سرگرمی، Game,Entertainment... فرق داره وگرنه از نظرِ شما خیلی از اینا بازی حساب نمیشن ( چون گفتی ملاکشون فرق داره میگما،بعله فرق داره) برای شما یه TechDemo فکر کنم امتیاز بالاتری داشته باشه. خب عیب نیست این هم دیدگاهِ شماست ولی اینجا بازی سنتره!
راستی یادته یه بار بهم گیر دادی چرا تو تاپیکِ یه بازیه مربوط به 360 طرفدارای سونی پست میدن؟!؟
فرق بعضی از دوستان با برخی دیگه اینه که خوشحالیه بقیه برای بازیه دلخواهشون هم اذیتشون میکنه وگرنه دلیلی نداره خوشحالیه بقیه رو هایپ و جو زدگی و اینا بنامیم. بی خیال بابا بزرگ شید یکم کلِ این داستان برای سرگرم شدنه نه برا جنگ و دعوا و به قول آرش آستیاکی وقت تلف کردن برای خوابوندنِ کلِ هم دیگه.
یه ماه دیگه گیرز رو 360 بازی میکنیم و لذت میبریم یکی دو ماه بعد هم اینو... حالا یکیم این وسط جو گیر شد و ... به من چه آخه.

• Like
Reactions: u.T.a and Navid

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
نه پس دلیلش چیه؟!

هیچی، همین که تو میگی! فقط جواب اینو بده:

300 تا Award داشت به خاطر اینکه تو سال 2009 بازی خوب دیگه ای بغیر از U2 نبود و مجبور بودند.
پس چرا دیگه بهش امتیاز بالا دادند؟دیگه مجبور نبودند که بهش امتیاز بالا بدن....

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
فرخ جان تعریفت از بازی،سرگرمی، Game,Entertainment... فرق داره وگرنه از نظرِ شما خیلی از اینا بازی حساب نمیشن ( چون گفتی ملاکشون فرق داره میگما،بعله فرق داره) برای شما یه TechDemo فکر کنم امتیاز بالاتری داشته باشه. خب عیب نیست این هم دیدگاهِ شماست ولی اینجا بازی سنتره!
راستی یادته یه بار بهم گیر دادی چرا تو تاپیکِ یه بازیه مربوط به 360 طرفدارای سونی پست میدن؟!؟
فرق بعضی از دوستان با برخی دیگه اینه که خوشحالیه بقیه برای بازیه دلخواهشون هم اذیتشون میکنه وگرنه دلیلی نداره خوشحالیه بقیه رو هایپ و جو زدگی و اینا بنامیم. بی خیال بابا بزرگ شید یکم کلِ این داستان برای سرگرم شدنه نه برا جنگ و دعوا و به قول آرش آستیاکی وقت تلف کردن برای خوابوندنِ کلِ هم دیگه.
یه ماه دیگه گیرز رو 360 بازی میکنیم و لذت میبریم یکی دو ماه بعد هم اینو... حالا یکیم این وسط جو گیر شد و ... به من چه آخه.

دیدگاهم اصلا فرق داره ولی نه اونطوری که تو فکر میکنی ! اون چیزهایی که گفتم کاملا منطقی هستند . ME2 یه مثال خیلی عالی بود که زدم بدونند که وقتی تو یک سال بازی بزرگ زیاد باشه حتی با اینکه امتیازات ME2 بیشتر از هر بازی دیگه بود ولی نسبت جوایزی که گرفت کمتر بود .
سال 2004 را مثال زدم باز یه حقیقته نمیشه ازش فرار کرد! چون واقعا لیست بازیهاش فوق العاده سنگین بود و ادمها بسیار بزرگی پشت اون بازیها قرار داشتند !

من همین الانش هم تو بخش PS3 پیدام نیست ! این تاپیک مختص نمایشگاه هست دلیل نمیشه ! تو الان برو میزان فعالیته منو تو بخش PS3 بسنج ؟!

هیچی، همین که تو میگی! فقط جواب اینو بده:

مطمئنا همونی هست که من میگم ! اگه نیست بیا با دلایل منطقیت حرفم را رد کن !
جوابش را به پست نیما دادم ! در ضمن من مشکلی با امتیازات ندارم ولی اگر بخوام کلا بازی این نسل را با نسل قبل مقایسه کنم همه بازی ها بیشتر از حقشون امتیاز گرفتند !

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
فلسفه حرف فرخ غلط نیست . شما میخواین برداشت دیگه ای بکنین . سال 2009 در مقایسه با سال 2004 نه سال دیگه ای سال شاخی به حساب نمیاد . دقیقا شاخ ترین سال این صنعت بوده 2004 هر جور حساب کنی . حالا امسال هم 2011 همین وضعیتو داره و احتمالا تا یه 4 5 سالی سالی به این پرباری نمی بینیم .

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
این یه Fact ه ؟ قانون ه ؟ وحی الهی ه ؟ چرا میشه راجع به Rage یا GeOW یا ... اینجوری صحبت کرد ولی اگه بگیم WoooW این نمایش U3 توی GameCom عالی بود ، فوق العاده بود به همه بر میخوره و مسخره میشیم و جک گفتیم و جوگیر شدیم و کولریم و ... دیگه فقط فحش خوار مادر ندادن که اونم احتمالا توی PM با هم گفتن دیگه ...
کاری به گیرز ندارم ولی یه مرتبه بیا بگو rage در مقابل انچارتد سوسکه دیگه...الن شما محو کدوم قسمت تریلر دقیقا شدید گیم پلی یا گرافیک؟!!!نمیگم بد بود خوب بود ولی نه دیگه در حد ایــــــــــــــــــــــــنقدر هایپ!!

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
فلسفه حرف فرخ غلط نیست . شما میخواین برداشت دیگه ای بکنین . سال 2009 در مقایسه با سال 2004 نه سال دیگه ای سال شاخی به حساب نمیاد . دقیقا شاخ ترین سال این صنعت بوده 2004 هر جور حساب کنی . حالا امسال هم 2011 همین وضعیتو داره و احتمالا تا یه 4 5 سالی سالی به این پرباری نمی بینیم .
خب اين الان يعني چي؟ ما الان وظيفه ما چيه؟ بگيم U2 بده؟ اشغاله؟ U3 معموليه؟ بابا بس كنيد ديگه شورشو در اوردين هرروز يه بامبول الان اگه ما اين حرفا رو بزنيم از سقف اويزون ميشيم

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
کاری به گیرز ندارم ولی یه مرتبه بیا بگو rage در مقابل انچارتد سوسکه دیگه...الن شما محو کدوم قسمت تریلر دقیقا شدید گیم پلی یا گرافیک؟!!!نمیگم بد بود خوب بود ولی نه دیگه در حد ایــــــــــــــــــــــــنقدر هایپ!!
نه uncharted در مقابل rage سوسکه...
فقط یه سوال شما این fact رو از کجا متوجه شدید؟؟
اگه از رو تریلر بگیم uncharted عالی هایپ کردیم بازی رو اما شما از رو تریلر فهمیدید که rage همه بازی هارو له می کنه...خیلی باحالی...

پژمانا

کاربر سایت
Oct 30, 2007
224
نمی دونم مشکل بعضی از دوستان با انچارتد چیه.
آخه زورتون اومده که بازی سال شده و هر چی بازی رو له کرده.
هر چقدر هم که امتیاز گرفته شده.
گرفتن امتیاز 96 فکر کنم دهن تمام دوستان هم رو ببنده.
خواهشا بحث rage هم وسط نکشید که الان حدود 5 ساله در حال ساخت هست.
ولی تو این 5 سالی که گذت کلا 3 تا انچارتد اومده و میاد.
هر کدوم هم از یکی زیبا تر و بهتر.
خواهشا برید یا با ایکس یاکستون ور برید یا پی سی از رده خارج که سالی یه بازی براش میاد.
آخر سال هم قیافه ها دیدنیه.

• Like
Reactions: bluestar

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
مطمئنا همونی هست که من میگم ! اگه نیست بیا با دلایل منطقیت حرفم را رد کن !
جوابش را به پست نیما دادم ! در ضمن من مشکلی با امتیازات ندارم ولی اگر بخوام کلا بازی این نسل را با نسل قبل مقایسه کنم همه بازی ها بیشتر از حقشون امتیاز گرفتند !

منطق! lol منطق تو فقط در مورد بازی های انحصاری PS3 گل میکنه. همون سال خودت رو خفه کردی بودی برای MW2... بعد که دیدی چنان award نبرد حالا اومدی فلسفه جدید راه انداختی که بازی های اون سال کلاً پشم بودن.
من تو رو نشناسم پس کی بشناسه؟ اصلاً همه حرف های تو درست، حقیقت اینه که U2 یکی از بهترین بازی های این نسله و امتیازات فوق العاده ای گرفته و کلی هم award برده. حالا به هر طریقی، خوشحالیش برای کساییه که از بازی لذت بردن و حرس خوردنش برای hater ها

• Like
Reactions: x to the z

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر