ساخت بازی GTA Iran

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Master Raiden

کاربر سایت
Oct 23, 2007
183
دوست عزیز داریم برای اینجاش هم فکر میکنیم قرار تو بازی اگه به آدم های بی گناه حمله کنید خودتون بمیرید
این مورد یکم ضایع نیست برادر؟ مثل اون رانندگی در تهران نشه که وقتی به آدم میزدی از گیم خارج میشه و نمیدونم کامپیوتر میترکه و yahoo ID ت پاک بشه و اینا :-"
جون برادر CG این 1مورد رو بیخیال شین.

راستی 1 سوال فنی میتونم بکنم؟ ;) اسم CG تو نسخه ایرانی قراره چی باشه؟

بالاخره جای تشکر داره! ولی احساس میکنم نیازی نباشه اینهمه انرژی اینجا صرف اینجور بحثها بشه. خود محصول از خودش دفاع میکنه به موقع

Mehran.Tabeshi

کاربر سایت
Sep 7, 2007
260
نام
Mehran
!!! CG ! . نکنه منظورت CG125 !! :cheesygri. عزیز اون Cj بود ! ;)

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
سلام
يه سوالي داشتم
ایا این بازی اومده
اگر اومده قیمتش چنده
ارزش خرید داره؟؟؟:-"

GameMaker7

کاربر سایت
May 16, 2007
177
نام
ممد هستم
سلام
يه سوالي داشتم
ایا این بازی اومده
اگر اومده قیمتش چنده
ارزش خرید داره؟؟؟:-"

ادیت نقشه ی بازی، مشکلات فریم ریت برای بازی میاره.
مخصوصا سالید کردن ساختمونهای جدید با MEd.
این پروژه هیچوقت تموم نمیشه! اگه کل شهر تغییر کنه فریم ریت بازی میشه 10 در ثانیه!

Arkantos

کاربر سایت
Dec 29, 2007
93
يا امام زمان CG :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
عزيزم اون CJ هست (Carl Johnson)
اصلا CJ چه ربطي به GTA ايراني داره كه شما ميگي (((CG))) قراره تو نسخه ايراني اسمش چي باشه:laughing:

navid_riot

کاربر سایت
Jul 24, 2007
390
نام
Navid
يا امام زمان CG :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
عزيزم اون CJ هست (Carl Johnson)
اصلا CJ چه ربطي به GTA ايراني داره كه شما ميگي (((CG))) قراره تو نسخه ايراني اسمش چي باشه:laughing:
عزیزم به جای مسخره کردن دیگران اول فکر کن بعد حرف بزن ما داریم راجعبه یک پچ صحبت میکنیم:evil:

apwbd

کاربر سایت
Feb 4, 2008
34
هیچ وقت یه نسخه ی ادیت شده یا پچ و از این قبیل یه بازی جدید به حساب نمیایند و همانطور که جناب Gamemaker7 عرض کردند تغییر در یک نسخه ی ریچ باعث اشتباه در پردازش اطلاعات میشه در واقع همون سرعت فریم... این کاری که کردن هیچ ارزشی نداره مگر اینکه کلا یه بازی جدید بسازن

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
هیچ وقت یه نسخه ی ادیت شده یا پچ و از این قبیل یه بازی جدید به حساب نمیایند و همانطور که جناب Gamemaker7 عرض کردند تغییر در یک نسخه ی ریچ باعث اشتباه در پردازش اطلاعات میشه در واقع همون سرعت فریم... این کاری که کردن هیچ ارزشی نداره مگر اینکه کلا یه بازی جدید بسازن
کاملا مشخصه که شما هیچ اطلاعی نداری که در مورد چی داری صحبت میکنی. :cheesygri

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
ببینم این بازیه واقعی هست یا اینکه پچ ؟

GameMaker7

کاربر سایت
May 16, 2007
177
نام
ممد هستم
کاملا مشخصه که شما هیچ اطلاعی نداری که در مورد چی داری صحبت میکنی. :cheesygri

مصل اینکه بایسد مسئله رو بازتر کنم.
نقشه های Grand Theft auto: san Andreas دو فایلن: محل تسچرها و اسکلیتها(IPLها) و اسپون پوینتها، گاراژها، و...(IDEها).
وقتی که با MEd فایلهای IPL رو تغییر بدید، وقتی به اون قسمت از نقشه برسید که از اون فایل استفاده میکنه، فریم ریت بازی به طرز بدی میاد پایین. شاید 0 ریم در ثانیه.
در صورت تغییر تسچرها در فایل gta3.img هم همین مشکل پیش میاد.
اما ظرفیت بازی 4-5 تا ماشین هست. تکسچر پدها و پلیر رو هم میشه تغییر داد اونها تاثیر زیادی در فریم ریت ندارن.
دیگه اول دانستن-بعد حرف زدن;)

tupac

کاربر سایت
Jan 22, 2008
485
حالا پچ یا واقعی یا هرچی دیگه بزارین کارشو با خیال راحت انجام بده ،بعد وقتی اومد بیرون بشینین نقدش کنید.

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
مصل اینکه بایسد مسئله رو بازتر کنم.
نقشه های Grand Theft auto: san Andreas دو فایلن: محل تسچرها و اسکلیتها(IPLها) و اسپون پوینتها، گاراژها، و...(IDEها).
وقتی که با MEd فایلهای IPL رو تغییر بدید، وقتی به اون قسمت از نقشه برسید که از اون فایل استفاده میکنه، فریم ریت بازی به طرز بدی میاد پایین. شاید 0 ریم در ثانیه.
در صورت تغییر تسچرها در فایل gta3.img هم همین مشکل پیش میاد.
اما ظرفیت بازی 4-5 تا ماشین هست. تکسچر پدها و پلیر رو هم میشه تغییر داد اونها تاثیر زیادی در فریم ریت ندارن.
دیگه اول دانستن-بعد حرف زدن;)
من که به شما چیزی نگفتم... :confused:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر