AMD Radeon HD 6990 4GB

psysoul

کاربر سایت
May 14, 2008
46
نام
علی ایلخانی
Rating - 100%
3   0   0
بنده خریدار یک عدد کارت گرافیک AMD Radeon HD 6990 4GB هستم

فقط همین مدل رو میخوام چون یکی ازش دارم میخوام باهاش کراس کنم ترجیحا HIS باشه اخه مال خودم همین برندو دارم از برندای دیگه هم بود مشکلی نیست PM بدید

مرسی

14-161-366-Z03

آخرین ویرایش:

AMIR0111

کاربر سایت
Jun 7, 2009
96
نام
امیر
Rating - 0%
0   0   0
دوست عزیز
اینی که شما داری مگه تو کاری هم کم میاره چرا میخوای کراس کنی ؟
این که سریعترین گرافیک جهان هست
ببخشید بابت اسپم

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
Rating - 100%
1   0   0
سلام عزیز من فکر کنم بتونم یکی برات جور کنم از همین برندی که داری یکی از دوستام داره می خواهد رد کنه فقط 2 ماه هست که خریده داره انودیا می گیره حالا یک سوال قیمت مد نظرت چند هست
در ضمن من هم شهرک غرب هستم

psysoul

کاربر سایت
May 14, 2008
46
نام
علی ایلخانی
Rating - 100%
3   0   0
دوست عزیز
اینی که شما داری مگه تو کاری هم کم میاره چرا میخوای کراس کنی ؟
این که سریعترین گرافیک جهان هست
ببخشید بابت اسپم

فعلا نه ولی دوست دارم یکی دیگه هم داشته باشم اخه بچم تو کیس تنها میمونه حوصلش سر میره

سلام عزیز من فکر کنم بتونم یکی برات جور کنم از همین برندی که داری یکی از دوستام داره می خواهد رد کنه فقط 2 ماه هست که خریده داره انودیا می گیره حالا یک سوال قیمت مد نظرت چند هست
در ضمن من هم شهرک غرب هستم

من که داداش رو جنس شما نمیتونم قیمت بزارم ولی بز خر هم نیستم شما خودت یه قیمت عادلانه بگی به تفاهم میرسیم . مرسی از توجه شما

نو منظورته یا دست دوم؟

اگه دست دوم منظورته که انگار بری بگی بنز 2011 کار کرده میخوایی :d

منظورم دست دوم هست .

بنز 2011 کارکرده چه مدلی میخوای ؟ ولی BMW 750 مدل 2011 مشکی کار کرده نقدا هست تقدیمتون کنیم :d

آخرین ویرایش:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
Rating - 0%
0   0   0
این کارو نکنی بهتره ها صبر کن چیپ های جدید بیاد اگه چیزه بالاتری می خوای این کاری که می کنی جز چنتا بازی که با 4 هسته خوب کار می کنن سود دیگه ای برات نداره البته اگه پولت یه گوشه باد کرده که بده بره:d

psysoul

کاربر سایت
May 14, 2008
46
نام
علی ایلخانی
Rating - 100%
3   0   0

مرسی

این کارو نکنی بهتره ها صبر کن چیپ های جدید بیاد اگه چیزه بالاتری می خوای این کاری که می کنی جز چنتا بازی که با 4 هسته خوب کار می کنن سود دیگه ای برات نداره البته اگه پولت یه گوشه باد کرده که بده بره:d

یعنی فقط چنتا بازی بازی هست که از 4 تا GPU استفاده میکنه ؟؟؟ چیپ های جدید کی میاد خبری هست مگه ؟؟؟ اوه باد کرده چه بادی دارم میمیرم واسه بادش

Sweeney Todd

کاربر سایت
Sep 1, 2009
581
نام
محمد علی
Rating - 100%
15   0   0
عزیز یه پیشنهاد دوستانه ... خیلی راه های بهتری برای خرج کردن یه میلیون تومن وجود داره ... این کارتت حالا حالا ها جواب میده ، نیاز نیست یکی بزاری بقلش ... یه تومن رو جای دیگه خرح کن ...

psysoul

کاربر سایت
May 14, 2008
46
نام
علی ایلخانی
Rating - 100%
3   0   0
عزیز یه پیشنهاد دوستانه ... خیلی راه های بهتری برای خرج کردن یه میلیون تومن وجود داره ... این کارتت حالا حالا ها جواب میده ، نیاز نیست یکی بزاری بقلش ... یه تومن رو جای دیگه خرح کن ...

مرسی شاید همین کارو کردم ولی خوب 2 تا 6990 هم حال خودشو داره

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
Rating - 0%
0   0   0
اسپم
من گیر 50 هزار تومن واسه گرفتن یه رم ددر1 و دی وی دی رایتر - شما حال کردی 1 میلیون کارت گرافیک اضافه بگیری - اختلاف طبقاتی رو:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر