حضور Leon و Barry در فیلم بعدی RE تائید شد

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
20110516reafterlife2.jpg

طبق گزارشی از سایت Bloody-Disgusting مشخص شد که دو شخصیت Leon S Kennedy و Barry Burton در شماره ی بعدی از سری فیلم های Resident Evil با عنوان Retribution حضور خواهند داشت.همچنین Jill Valentine نیز در نقشی تازه در فیلم حضور خواهد داشت.قسمتی از فیلم در توکیو و تورنتو در ماه اکتبر فیلم برداری خواهد شد.Paul W.S. Anderson این بار هم به عنوان کارگردان و Milla Jovovich به عنوان کاراکتر اصلی ایفای نقش می کنند.

RE: Retribution سپتامبر 2012 به روی پرده های سینما خواهد رفت.

PoµRIʌ

کاربر سایت
Aug 9, 2011
108
اقا ما کاری نداریم و نه میدونیم منتقدا چی گفتن راجب این فیلم یا چقدر فروش کرده اما این فیلم(ها) واقعا خز بودن :|
هر چهار نسخه رو میگم ! ولی این یکی باید جالب باشه فک کنم ...
راستی دختر سمته چپیه چقدر شبیه سلنا گومز ه :d

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
شماره 1 و 2 خوب بود بقیشون زیاد جالب نبودن، اون دختره گومز نیست، جدیدا همه رو مثل گومز میبینن، این بازیگر در سریال قهرمانان یا همون هیرو بازی کرده بود که سایه خفنی داشت و دو شخصیتی بود.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
تنها اشکال این فیلم ها کوتاه بودن بیش از حد اوناس! هیچ کدومشون 90 دقیقه هم نبودن!:(... ولی خب به هر حال یه حس نوستالوژیکی هست که آدمو به شدت مجذوب میکنه!

PoµRIʌ

کاربر سایت
Aug 9, 2011
108
شماره 1 و 2 خوب بود بقیشون زیاد جالب نبودن، اون دختره گومز نیست، جدیدا همه رو مثل گومز میبینن، این بازیگر در سریال قهرمانان یا همون هیرو بازی کرده بود که سایه خفنی داشت و دو شخصیتی بود.
اره بابا به خدا خودمم میدونستم گومز نیس :d
گفتم شبیه به همن !
شاید به خاطر این جاستینه که سلنا رو خز کرده واسه همینه که همه رو سلنا میبینیم:|

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
معرفي "فيلم" جديد آر اي توي تاپيك "گيم" ؟؟ :d
من بسيار استقبال ميكنم ..
مخصوصا از وقتي تحول شكل گرفته توي سري داستان فيلم ها (شماره سوم به بعد)
هر چند كمي فانتزي و ت.ت شده !!!

---------- نوشته در 08:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:51 PM ارسال شده بود ----------

اراجیفی که همیشه تکرار میشود: سری فیلم RE .
که مرتبط کردن با سری گیم آن، مایه ننگ است.
ميشه مرتبط ندونستش با بازي ...
فيلم هاي خوبي هستن
به جز چندتا اسم شخصيت ـه بازي كه ديگه ربطي به فيلم نداره زياد !!!

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
من که به شخصه زیاد با این کاراکتر اصلی فیلم حال نمیکنم این آخرین شمارش هم که کلی خنده بود فقط خواسته بودن قبلیت 3D به نمایش بذارن امیدوارم شماره بعدیش رو خراب نکنن:|

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
یعنی من اگه این بازیگر شخصیت اصلی فیلم های RE رو جایی ببینم نمیدونم چه بلایی سرش بیارم خجالتم نمیکشه گند زده به این فیلما بعد هرسریم میاد بازی میکنه این فیلما برای طرفدارای RE بزرگترین مصیبت دنیاست باز اگه با همین شخصیتای ابکی فیلمو ادامه بدن خوبه ولی اگه بخوان پای شخصیت های بزرگ و افسانه RE مثل LEON رو با یه داستان غیر مرتبط به این فیلمهای چرت باز کنن گناه نابخشودنی انجام دادن

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
نمیدونم سازنده ها چه علاقه ای دارن این ایشک برقی و (Milla Jovovich) به زور بچپونن تو داستان....:-/

خدا همه رو به راه راست هدایت کنه...

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
یعنی من اگه این بازیگر شخصیت اصلی فیلم های RE رو جایی ببینم نمیدونم چه بلایی سرش بیارم خجالتم نمیکشه گند زده به این فیلما بعد هرسریم میاد بازی میکنه این فیلما برای طرفدارای RE بزرگترین مصیبت دنیاست باز اگه با همین شخصیتای ابکی فیلمو ادامه بدن خوبه ولی اگه بخوان پای شخصیت های بزرگ و افسانه RE مثل LEON رو با یه داستان غیر مرتبط به این فیلمهای چرت باز کنن گناه نابخشودنی انجام دادن
کریس و کلیر ردفیلد،جیل ولنتاین،نمسیس و آلبرت وسکر رو با خاک یکی کردن تو فیلم!بعد شما نگران لیان هستی!؟:D

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
کریس و کلیر ردفیلد،جیل ولنتاین،نمسیس و آلبرت وسکر رو با خاک یکی کردن تو فیلم!بعد شما نگران لیان هستی!؟:D
مخصوصا نمسيس و كلير رو :d
جيلم كه توي اخر نسخه قبلي بود (فكر كنم خودش بود)
بد جوري تركيده بود (فقط خوشگل بود :d)

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
این کارگردان ملعون اول کریس رو قربانی کاراکتر خودش کرد حالا نوبت به Jill Valentineرسیده تا به گند بکشدش.امیدوارم بمیره و به اکران فیلمش نرسه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر