GC 2011 | اخبار نمایشگاه GamesCom 2011

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
gamescomheader3BBOT.jpg

همانند دوسال گذشته، امسال هم شاهد برگذاری نمایشگاه GamesCom 2011 در شهر کلن، آلمان خواهیم بود.

نمایشگاه از تاریخ 17 تا 21 آگوست برگذار خواهد شد که مطابق معمول روز اول اختصاص به خبرنگاران و متخصصان خواهد بود (بهای بلیط 45 یورو) و از روز هیجدهم برای بازدید عموم باز خواهد شد.

کسانی که نمیتونن حضورا به Gamescom بروند، قابلیت دسترسی و تماشای نمایشگاه را از طریق gamescom-Web-TV دارند که همزمان با افتتاح نمایشگاه از طریق کانال تلویزیونی سایت اینترنتی نمایشگاه و یا این کانال بر روی یوتوب بصورت زنده پخش خواهد شد.

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
همشون چقدر دیر تاریخ میزنند حدود 7-8 ماه دیگه واسه darksiders2 و.. من هنوز در تعجبم چرا ماه کریسمس اون ها هیچ بازی مهم عرضه نمیشه تو این چند سال.. ژانویه تاریخ نمیزنند

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
امسال چرا این طوریه ؟ به هر حال ماکروسافت داره Steel Battalion رو نشون می ده در کنفرانسش . راستی اپیک هم گفته که بازی جدیدش روی PC هم ارائه خواهد شد البته دوستان خبر کاملشو حتما به زودی خواهند زد .

Nilooofar

کاربر سایت
Apr 15, 2011
417
نام
Niloofar
امسال چرا این طوریه ؟ به هر حال ماکروسافت داره Steel Battalion رو نشون می ده در کنفرانسش . راستی اپیک هم گفته که بازی جدیدش روی PC هم ارائه خواهد شد البته دوستان خبر کاملشو حتما به زودی خواهند زد .

با کینکت سازگاره
Johnny Cullen:
Kinect helps with the switches, such as turning the lights off or even to auto-destroy.

Johnny Cullen:
You can use binoculars with Kinect whilst standing up.

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
به نظر میاد با یک تجربه ی واقعی هاردکور بروی کینکت طرف باشیم . حداقل www.vg247.com که به نظر می آمد که از بازی خوشش اومده باشه . فکر کنم کنفرانس ماکروسافت ( اگه بشه بهش کنفرانس گفت ) ، تموم شده .

برعکس هرکی بازی رو دیده گفته بازی خیلی جدی‌تر از بقیه عناوین کینکته، ولی هاردکور به اون معنایی که ما منتظرشیم نیست. ولی خیلی چیز باحالی باس دربیاد.
منظور من هم تقریبا همین بود البته تعریف هارد کور برای هر کسی متفاوت هست . به نظر من همین که بازی مثل بازی های دنسینگ و حرکتی های کیژال نره ، یه جورایی کور هست . البته من خودم از لایو بلاگ دنبال می کردم و هنوز تریلر بازی رو ندیدم .

آخرین ویرایش:

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
برعکس هرکی بازی رو دیده گفته بازی خیلی جدی‌تر از بقیه عناوین کینکته، ولی هاردکور به اون معنایی که ما منتظرشیم نیست. ولی خیلی چیز باحالی باس دربیاد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,947
نام
فرهاد
طبق خبر امروز EA یک بازی جدید رو که تا به حال معرفی نشده است رو در Gamescom معرفی میکنه که گفته میشه Chronicles of Riddick هستش .

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,308
نام
Amin
یکی نیست لینک دانلود hd تریلر و گیم پلی جدید فیفا رو بذاره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همه لینکا از یوتوبه منم همین امروز وی بی ان تموم کردم
اه اه اه )x)x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر