Fruit Ninja HD | PC

DEVELOPER: HALFBRICK
PUBLISHER: HALFBRICK
GENRE: SLASH 'EM UP
PLATFORMS: IPHONE / IPAD - ANDROID - OVI - XBOX KINECT - WINDOWS PHONE

fruit-ninja.jpg

نینجایی که میوه ها را با شمشیر سامورایی به دو نیم تقسیم می کند ! در این بازی شما همان نینجای میوه نصف کن هستید. با کمک ماوس و انجام حرکات سریع, اقدام به بریدن میوه ها می کنید. حتی میتونید چند تا میوه رو با هم نصف کنید و امتیاز بیشتری بگیرید. میوه هایی خوشمزه از قبیل هندونه, پرتقال, آناناس و ... که توی این هوای گرم هم خیلی میچسبه. مخصوصا که هنگام خرد کردنشون, آبشون به بیرون می چکه و روی دیوار پخش میشه. البته باید مراقب بمبها هم باشید; بمبهایی که بصورت ناگهانی همراه با میوه ها به هوا پرتاب میشند و باید مواظب باشید که شمشیرتون به اونها برخورد نکنه و گرنه Game Over میشید. در ضمن با بیشتر شدن امتیازاتتون, میتونید شمشیرتون رو عوض کنید و از شمشیرهای مختلف با قابلیتهای منحصربفردشون استفاده کنید. پس این شما و این هم نینجای میوه ای...

image_two.jpg
image_six.jpg

76 مــگ
لیـــنک مســـتقیم امتحان نشده:

اگه دوست داشتید امتیازاتتون رو هم اینجا قرار بدید تا یه مسابقه ای هم داشته باشیم. این هم امتیاز من:

وبسایت رسمی و وبسایت سازنده بهمراه تصاویر

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
خوشم میاد تاپیک بازیهای بامزه رو میزنی. :d
فهمیده بودم بازی واسه 360 هست ولی نمی دانستم نسخه PC هم در کار است. :d

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
ممنون بابت معرفی.روی آندرود زیاد بازی کردم تا 400 500 هم رفتم.دانلودش کردمولی وقتی روی ایکن بازی کلیک میکنمتصویر سفید میشه و Not Reponding میشه روی XPکسی تا حالا این مشکلو داشته ؟

The Spectre

کاربر سایت
Jun 18, 2010
413
نام
کامیاب
نه دوستان ویروس نداره ولی آنتی ویروس ها بصورت Malware تشخیص میدن.حالا نمیدونم Malware هست یا نه ولی برای خیلی از فایل های Setup همینطوری تشخیص میدن.

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
سلام
اقا این بازی با ویندوز 64 بیت مشکل داره هر کاری بگیید انجام دادم l این اررورerror:MSVCP100.dll هنوز هست راه حل جدید نداره کسی ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر