Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad | PC

960914_126299_front.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Tripwire Interactive
Publisher: Tripwire Interactive
Genre: First Person Shooter - FPS
Platform: PC
Release Date: August 30, 2011

بخش 2) لینک ها:

بخش 3) توضیحات:

بازی 2 Red Orchestra یک عنوان شوتر اول شخص است که توسط استودیوی Tripwire Interactive در حال ساخت است، استودیویی که پیش از این عنوان جالب KillingFloor دا در کارنامه خود دارد.

نسخه ی قبلی بازی که در سال 2006 منتشر شد فقط قابلیت بازی Multiplayer را داشت، اما نسخه ی جدید این بازی دارای بخش تک نفره هم می باشد.

ماجرای بازی در زمان جنگ جهانی دوم و حوادث استالینگراد را بازگو خواهد کرد.

این بازی دو بخش داستانی دارد که یکی در نقش سربازی روسی و دیگری در نقش سربازی آلمانی بازی خواهید کرد.

نسخه ی قبلی بازی مورد تحسین بسیاری از سایت ها و مجلات قرار گرفت به گونه ای که سایت گیم اسپات به بازی امتیاز 7.9 و IGN به بازی امتیاز 8.5 دادند.

بازی Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad در تاریخ 30 آگوست 2011 به صورت انحصاری برای PC منتشر خواهد شد.

System Requirements:
---------------------

Minimum
:
Processor: Dual Core 2.3 GHz or better
RAM: 2 GB
Graphics card: 256 MB SM 3.0 DX9 Compliant NVIDIA® GeForce 7800 GTX or better ATI® Radeon® HD 2900 GT or better
Sound: Windows Supported Sound Card
DirectX: DirectX 9.0c
Hard Drive: 8 GB free hard drive space

Recommended:
Processor: Quad Core 2.6 GHz or better
RAM: 3 GB
Graphics card: 512 MB SM 3.0 DX9 Compliant NVIDIA® GeForce GTX 260 or better ATI® Radeon® HD 5750 or better
Sound: Sound Blaster Audigy or better
DirectX: DirectX 9.0c
Hard Drive: 8 GB free hard drive space

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mahi58 and Gabit0

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
جاااااااااااااااااان . . . بازيه انحصاري ........ تو پوسترش كه زده "جهشي در شوترهاي جنگ جهاني"، اميدوارم واقعن جهش داشته باشه . . .:)

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
بازی خوبی به نظر میرسه اما از اینکه بخواد انقلابی در این صنعت بکنه چشم من آب نمیخوره ، متاسفم که بازی های انحصاری رو با نهایت گرافیکی که PC میکشه نمیسازن .
چند تا عکس ضمیمه کردم :

Attachments

• 23312orig.jpg
    23312orig.jpg
    139.2 KB · مشاهده: 42
  • 23311orig.jpg
    23311orig.jpg
    165.2 KB · مشاهده: 16
  • 23313orig.jpg
    23313orig.jpg
    152.1 KB · مشاهده: 25

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
تریلر ـشو دیدم ، گرافیک نسبتا قابل قبولی رو داره ، اما به نظر من خط داستانی بازی و گیم پلی فوق العاده داشته باشه ، من بی صبرانه منتظر تریلر گیم پلی ـش هستم .

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
Tripwire فوق العاده استودیوی با استعدادی در زمینه ی Gameplay هست و اینو با شاهکاری مثل Killing Floor به نمایش درآورد ، The Ball هم واقعا بکر و خلاقانه بود اما مشکلش اینه که استودیوی مستقل هست و از طرف ناشری حمایت نمیشه تا مثلا با یه Engine قوی بازی بسازه ! KF هم یه ماد برای UE 3 هست که دیجیتالی و از طریق استیم عرضه میشه و هیچوقت به صورت Retail عرضه نشد ! در کل مطمئنا عنوان بسیار جذابی خواهد بود .

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
سيستم قابل قبولي ميخواد ...
با اين سيستم فكرنكنم گرافيك بدي داشته باشه نسبتا !!
منم به شدت استقال ميكنم ..
خيلي وقته عنوان جنگ جهاني خوب نزدم ...
اخرين عنوان خوبي كه زدم hell highway بود ..

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
مرسی برای این خبر.
ولی بازیش صد در صد کاغذ مقواست .
ارزش نداره .

یعنی این ملتو راضی کردن فقط از دست آقای رئیس جمهور بر میاد ! آخه کاغذی یعنی چی ؟ اتفاقا بازی نور پردازی خوبی داره و تکسچر ها و مدلها هم خوب به نظر میرسند .

BENCHMARKMAKER

کاربر سایت
Jul 3, 2011
391
نام
Reza
شاید من خیلی سخت گیرم. !!!!!! اما فکر نکنم جالب باشه ! حالا شما ها که خوشتون اومده من چی بگم ! هرکی ی سلیقه ای داره . امیدوارم راضی بشید از بازی کردنش .

shahab.fattahi

کاربر سایت
Apr 4, 2009
457
نام
shahab
شاید من خیلی سخت گیرم. !!!!!! اما فکر نکنم جالب باشه ! حالا شما ها که خوشتون اومده من چی بگم ! هرکی ی سلیقه ای داره . امیدوارم راضی بشید از بازی کردنش .
از نظر گرافیک و انیمیشن وضعش خرابه اما به نظر جالب میاد نمیدونم دیگه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر