مقایسه بین دو tomb rider

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
من بین این دو اصلا نمیتونم انتخاب کنم.چون هر دو از نظر گرافیکی مثل همدیگه هستن.از نظر معما و اکشن هم یک حالت رو دارن.هر دو جذابن و انتخاب یکی به دیگری توهین میکنه:biggrin1:
خوب حالا که گفتین انتخاب کنیم منanniversary رو اتنخاب میکنم.
83.gif

021

کاربر سایت
Dec 6, 2006
41
نام
I
یه سوال در مورد tomb rider:anniversary من یه جاش گیر کردم کسی میتونه کمک کنه :p بازی روی 51 % هست از آب بیرون میام میرسم به دوتا مجسمه نیمه اسب نیمه آدم که جلوی یه معبد ایستادن بعد که وارد معبد میشم یکی میاد کلیدی رو که بدست آوردم ازم میگیره بعد میره بیرون که اون دوتا زنده میشن بعد که من میرم هرکاری میکنم هرچی تیر میزنم چیزی نمیشن :confused: کی میدونه باید چیکارشون کرد .

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
من تو tomb rider:anniversary یه مشکل دارم وقتی وارد حالت هدفگیری غیر خودکار میشم آنالوگ سمت راستو به 4 جهت اصلی حرکت میدم مایل عمل میکنه تو battlefield و hitman 4 هم این مشکل رو دارم ولی تو 50 تا بازی دیگه ای که دارم هیچ مشکلی از لحاظ کنترل ندارم
شما هم این مشکلو دارید یا اشکال از بازی من هست؟

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
ه سوال در مورد tomb rider:anniversary من یه جاش گیر کردم کسی میتونه کمک کنه :p بازی روی 51 % هست از آب بیرون میام میرسم به دوتا مجسمه نیمه اسب نیمه آدم که جلوی یه معبد ایستادن بعد که وارد معبد میشم یکی میاد کلیدی رو که بدست آوردم ازم میگیره بعد میره بیرون که اون دوتا زنده میشن بعد که من میرم هرکاری میکنم هرچی تیر میزنم چیزی نمیشن :confused: کی میدونه باید چیکارشون کرد .
عصبانیشون کن میان طرف بعد جاخالی بده هد شاتشون کن.بعد به کمک طناب مغناطیسی سپرشون رو بنداز پایین. حالا وقتی عصبانیشون کنی میان با چشم سنگت کنن که تو به کمک اون سپهرها میتونی بزنی تا خودشون سنگ بشن و اون وقت میتونی بزنی جونشون کم بشه.

من بین این 2 تا Tomb Raider Legend رو انتخاب میکنم!

021

کاربر سایت
Dec 6, 2006
41
نام
I
من تو tomb rider:anniversary یه مشکل دارم وقتی وارد حالت هدفگیری غیر خودکار میشم آنالوگ سمت راستو به 4 جهت اصلی حرکت میدم مایل عمل میکنه تو battlefield و hitman 4 هم این مشکل رو دارم ولی تو 50 تا بازی دیگه ای که دارم هیچ مشکلی از لحاظ کنترل ندارم
شما هم این مشکلو دارید یا اشکال از بازی من هست؟

من که این مشکل رو ندارم :confused:ولی شما به یه دسته دیگ امتحان کن شاید درست شد ;)

commando

کاربر سایت
Jul 6, 2007
108
نام
پوریا
هر دو از نظر گرافیکی خوبن ولی anniversary بعضی جاها تیک میزنه که البته بره جاهای پر جزئیات معما های legend سخت تره.من anniversary رو انتخاب می کنم

یک سوال. توی anniversary اون جا که باید سه ته چرخ دنده رو رو میله بذاریم دو تا رو گذاشتم ولی سومی و پیدا نمی کنم فقط یک جا یک اهرمی و می کشم که یا در فلزی توی اب باز میشه

commando

کاربر سایت
Jul 6, 2007
108
نام
پوریا
هر دو از نظر گرافیکی خوبن ولی anniversary بعضی جاها تیک میزنه که البته بره جاهای پر جزئیات معما های legend سخت تره.من anniversary رو انتخاب می کنم

یک سوال. توی anniversary اون جا که باید سه ته چرخ دنده رو رو میله بذاریم دو تا رو گذاشتم ولی سومی و پیدا نمی کنم فقط یک جا یک اهرمی و می کشم که یا در فلزی توی اب باز میشه

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام بچه ها من توی tomb rider:anniversary یه جاش گیر کردم یه جای بازی هست که از هوا شمشیر به طرف زمین می یاد و از زمین سیخ می یاد بیرون من چند تا سیخ دور اون زمین رو با اهرم غیر فعال کردم بعد رفتم از اون ستون ها بالا وسط این ستون ها یه قلاب هست یعنی می شه دومین ستون رو که رد کردیم یه طاقچه مانند و ستون هست که اونجا می ری بعد می پری رویه این قسمت های کنار دیوار رو می گیری بعد باید بپری و بعد اون قلاب وسط هوا رو با طناب بگیری اما بعدش نمی دونم باید چیکار کنم آخه ستون بعدی جلوم هست و سمت چپ من که نمی شه گرفتش چون به وسیله طناب و قلاب فقط می شه رو دیوار راه رفت و به جلو پرید نه به سمت چپ یا راست!!!!

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
سلام بچه ها من توی tomb rider:anniversary یه جاش گیر کردم یه جای بازی هست که از هوا شمشیر به طرف زمین می یاد و از زمین سیخ می یاد بیرون من چند تا سیخ دور اون زمین رو با اهرم غیر فعال کردم بعد رفتم از اون ستون ها بالا وسط این ستون ها یه قلاب هست یعنی می شه دومین ستون رو که رد کردیم یه طاقچه مانند و ستون هست که اونجا می ری بعد می پری رویه این قسمت های کنار دیوار رو می گیری بعد باید بپری و بعد اون قلاب وسط هوا رو با طناب بگیری اما بعدش نمی دونم باید چیکار کنم آخه ستون بعدی جلوم هست و سمت چپ من که نمی شه گرفتش چون به وسیله طناب و قلاب فقط می شه رو دیوار راه رفت و به جلو پرید نه به سمت چپ یا راست!!!!

خوب شما در اشتباهی دیگه با قلاب به اطراف هم میشه پرید باید یکم سعی کنی و جهتی که می خوای پری رو همزمان با پرش بزنی:)
در مورد این دو بازی چون anniversary یک نسخه دوباره بازسازی شده هست و تولید کننده زیاد رو این بازی کار نکرده ولی legend واقعا عالیه ویک بازی کامل و تنوع مرحله بسیار خوب ولی anniversary تنوع مرحله به اندازه لیجند نداره و من legend رو ترجیح میدم:laughing:

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
خوب شما در اشتباهی دیگه با قلاب به اطراف هم میشه پرید باید یکم سعی کنی و جهتی که می خوای پری رو همزمان با پرش بزنی:)
در مورد این دو بازی چون anniversary یک نسخه دوباره بازسازی شده هست و تولید کننده زیاد رو این بازی کار نکرده ولی legend واقعا عالیه ویک بازی کامل و تنوع مرحله بسیار خوب ولی anniversary تنوع مرحله به اندازه لیجند نداره و من legend رو ترجیح میدم:laughing:

نه ببین وقتی رویه دیوار راه می ره چه جوری می تونه بپره طرفه راست یا چپ مثله پرنس می تونه بپره ؟

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
نه ببین وقتی رویه دیوار راه می ره چه جوری می تونه بپره طرفه راست یا چپ مثله پرنس می تونه بپره ؟

ببین مثلا شما سمت جلو رو گرفتی داره رو دیوار حرکت میکنی بعد هر موقع خواستی بپری باید (برای مثال) کلید راستو بگیری بعد سریع بپری:)

021

کاربر سایت
Dec 6, 2006
41
نام
I

دوست عزیز اول باید هرچی شمشیر هست بی افته پایین بعد شما دونه دونه بپری روشون تا باز به قسمت ته دیوار بری و ادامه بازی...

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
مرسی از راهنمایی همگی دوستان اونجاشو رد کردم اما از شمشیر ها استفاده نکردم و با جهت راست رو گرفتن پریدم رویه اون ستونه کناری و بقیه بازی رو ادامه دادم الان هم رسیدم به قسمت معمای اون 4 تا ستون که باید هر طرفش با ستون روبرویی مثل هم باشن دیگه گذاشتم واسه فردا چون معماش وقت می بره امروز زیادی بازی کردم:) !!! در کل نسبت به tomb raider legend خیلی فکری تر شده و سخت تر شده!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر