Metro : Last Light روی PC نفس گیر خواهد بود

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
20110801metrolastlight.jpg

شاید شما هم Gameplay Footage تازه منتشر شده Metro : Last Light را دیده باشید و با Huw Beynon از سران THQ هم عقیده اید که بی نظیر بود !

Huw Beynon با تصریح بر اینکه Metro : Last Light ویژگی های شگفت انگیزی از DX 11 را نمایان خواهد کرد افزود :

" اعضای 4A مطئن هستند که با پیشرفت های گرافیکی و فنی بازی شما را شگفت زده خواهند کرد و البته بر این نکته پافشاری میکنند که Last Light بر روی سیستم های Low End نیز به راحتی و در سطحی مطلوب اجرا خواهند شد ، Performance مطلوب در کنار سطح تکنیکی گرافیک بازی یکی از مهمترین خواسته های 4A است . "

Metro: Last Light دنباله ای است بر عنوان آخرالزمانی Metro 2033 که سال گذشته منتشر شده بود و با بازخورد مناسب منتقدین نیز روبرو شد ، Last Light قرار است در سال 2012 برای پلتفورم های PC , PS3 , XBOX 360 منتشر شد ، همچنین خبرهایی مبنی بر وجود نسخه ای برای کنسول جدید نیتندو Wii U نیز به گوش میرسد .

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
و البته بر این نکته پافشاری میکنند که Last Light بر روی سیستم های Low End نیز به راحتی و در سطحی مطلوب اجرا خواهند شد

ای جانم>:d< قربان آدم های چیز فهم!:-*

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,578
نام
حسین
و البته بر این نکته پافشاری میکنند که Last Light بر روی سیستم های Low End نیز به راحتی و در سطحی مطلوب اجرا خواهند شد

دمش گرم به این باید گفت به فکر PC بازاست

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
خيلي خوشحال نباشيد دوستان ...
low end سال 2012 دست كمي از high end الان نخواهد داشت !! :d
--------------------------------
اگر بتونن افكت هاي قوي تري از دايركت 11 به اجرا بذارن كه ديگه هيچي ...
بايد ديد تعبيرشون از low end چيه !!!
به شدت منتظر بازي هستم

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
متاسفانه حوصله جنگولک بازی ها و دردسرهای نسخه ی PC رو ندارم و ترجیه میدم روی کنسول بازی کنم حتی اگه گرافیکش کمتر از PC باشه ! چون برام گرافیک کنسول هم قابل قبوله .

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
متاسفانه حوصله جنگولک بازی ها و دردسرهای نسخه ی PC رو ندارم و ترجیه میدم روی کنسول بازی کنم حتی اگه گرافیکش کمتر از PC باشه ! چون برام گرافیک کنسول هم قابل قبوله .

حالا pcشد جنگولک بازی !!!!!!!!!!!!!!!
شک نکنید که روی نسخه pcهمانند قبل زمین تا اسمان با نسخه کنسول ی فرق می بینید

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
جدا از گرافیک خوف بازی چیزی که واقعا منو عاشق این بازی کرد جوو دیوونه کنندشه.:x
به شدت منتظرشم.

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
حالا pcشد جنگولک بازی !!!!!!!!!!!!!!!
شک نکنید که روی نسخه pcهمانند قبل زمین تا اسمان با نسخه کنسول ی فرق می بینید

آقا حسین جمله ی منو درست خوندی !!!؟
نگفتم pc شده جنگولک بازی ! گفتم حال و حوصله ی جنگولک بازی های نسخه ی pc بازی رو ندارم !!!!
خود pc که مشکلی نداره اما نسخه ای که برای pc می خواد منتشر بشه کلی دردسر داره ! حالا از ارتقاء قطعات هم که بگذریم میرسیم به کرک ها و پچ ها و کلی دنگ و فنگ دیگه ! اما نسخه ی کنسولی رو راحت حتی بدون نصب هم می تونی بذاری توی کنسولت و حالشو ببری !
همین بازیهایی مثل ac 2 و pop و The witcher 2 واقعا ً نسخه ی pc بهتر بوده ولی اینقدر باید اسیر دنگ و فنگشون میشدیم که اصلا ً لذت خود بازی از بین می رفت !
در هر حال این نظر منه و انتظار ندارم شما هم مثل من فکر کنید هر کس یه طوره دیگه !;)
این بازی با همون گرافیک نسخه ی قبل هم منتشر بشه برای من قابل قبوله فقط بعضی مشکلات کنترل و گیم پلی رو رفع کنن حله !

• Like
Reactions: uriel

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
این ماسک مزخرفشو با دشمن های بی نهایتشم حذف کنن عالی می شه

باز این بازی بیاد ادم فکر می کنه سیستمش در حد زبالس:d

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
خود Metro 2033 از هر لحاض نفس گیر بود گرافیک بازی هم که دیگه باعث اثابت فک به زمین میشد:d
Last Light هم با این تفاسیر یه ادامه عالی برا شماره قبلی هست فقط امیدوترم به گیم پلی بازی دست نزنن چون مشکلی نداشت (تو کف 6 تا فشنگ میموندی):d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر