benchmark zone سیستم شما

BENCHMARKMAKER

کاربر سایت
Jul 3, 2011
391
نام
Reza
honestly :d بیا کارت هات رو از اور خارج کن set default کن core و memory رو و بعد ی تست دیگه از adernalin و aoman و unigin 2.5 در همون حالتی که گفتم بگیر بزار تا دقیقا تفاوت اصلی بین کارت sli تو و برای من مشخص بشه .

این رو همین الان گرفتم .

unigine 2.5 رو هم همونطوری که گفتی گرفتم نمیدونم چرا fraps قاط زد عکس نگرفت بسته شد.
avr 44.5
score 1120
1920X1200 4x aa
tesselation normal
aaf 16x
other enable or high

اینم با برنامه aoman .

آخرین ویرایش:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
honestly :d بیا کارت هات رو از اور خارج کن set default کن core و memory رو و بعد ی تست دیگه از adernalin و aoman و unigin 2.5 در همون حالتی که گفتم بگیر بزار تا دقیقا تفاوت اصلی بین کارت sli تو و برای من مشخص بشه .

این رو همین الان گرفتم .

unigine 2.5 رو هم همونطوری که گفتی گرفتم نمیدونم چرا fraps قاط زد عکس نگرفت بسته شد.
avr 44.5
score 1120
1920X1200 4x aa
tesselation normal
aaf 16x
other enable or high

اینم با برنامه aoman .

متاسفانه adreniline من خراب شده تصویرش می ره تو هم اما همون 57.2 فریم هم زوری ازش گرفتم فکر اینم کن رم تخیلی من چقدر لگ توی crysis 2 می ندازه اونم با این همه ویندوز شلوغ من مثل تو که هر روز ویندوز عوض نمی کنم:d

aoman هم که توی تاپیکش گفتم هر کاریش می کنم ران نمی شه اون خیلی معتبر تر هست و بهتر نمره می ده بتا هم نیست اما اجرا نمی شه

دیگه معتبر تر از 3d mark 11 vantage heaven هم که نداریم چون به هر قطعه جدا امتیاز می ده

اما راجب بدون sli هم پیروزی heaven از ان تو می شه البته هنوز خودم نگرفتم اما از اون جایی که فرکانس کارت های من به جای 675 شده 720 باید برابر باشن 3dmark هم که در هر شرایطی 460 sli بهتره

مجموع بازی ها هم که حدود 10 درصدی بهتر عمل می کنه در فرکانس پایه

honestly من کارت ها رو در حد amp خودت اور کردم بدون هیچ ولتاژی که بهشون بدم پیشنهاد بهتر اینه که این کارت لعنتی که گرفتی که مخصوص اورم هست رو اور کنی که به خاطرش این همه پول بیشتر دادی بعد نتیجه بگیری:d

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,202
نام
امیر محمود
رضا جان minfpsنباید اینقدر در uh2.5کم باشه!
مینی موم فریمت نباید از 17-18 کمتر بشه!
چند بار تست بگیر ببین نتیجه چجوری میشه! با یک بار تست کارت کاملا warmingنمیشه!
البته cpuشما هم خب بی تاثیر نیست!
با سندی 2600که تست کرده بودن مینی موم فریم 18 بود.

BENCHMARKMAKER

کاربر سایت
Jul 3, 2011
391
نام
Reza
بله عزیز با sandy bridge با یک i7 2600k 4. GHZ امتیازای فضایی زیادی با این کارت گرفتن هم توی VANTAGE و هر برنامه و بازی دیگه ای .

NOJX میدونم در حالت SLI فرکانس هر دو تا کارت رو با هم جمع می بنده . روی کارت قبلی خودم هم که تازه AMP بود فرکانس هستش 810 بود برای تو رو توی برنامه آدرنالین دیدم زده بود 838 و همینطور MEMORY CLOCK ها رو دیدم که باز زیادتر بود این یعنی اوور . منظورم این بود که مقادیرشون رو برگردون روی مقدار اصلی خودشون بعد تست بگیر . بعد توی این UNIGINE 2.5 آخر که گذاشتی رزولوشن باز 1080 بود اما من روی 1920 1200 تست کرده بودم با 4X AA . که گفتم تو هم همینطوری تست کنی که یکسان باشه . الان این بنچمارک های من و تو پایه و اساس نداره چون تو کارتت رو اوور کردی . از اسب شیطون بیا پایین ی بار هم معمولی تو رزولوشن 1920 1200 تست بگیر .:d

من هیچ وقت کارت رو اوور نمی کنم . احتیاجی به اوور نیست آخه !

آخرین ویرایش:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
بله عزیز با sandy bridge با یک i7 2600k 4. GHZ امتیازای فضایی زیادی با این کارت گرفتن هم توی VANTAGE و هر برنامه و بازی دیگه ای .

NOJX میدونم در حالت SLI فرکانس هر دو تا کارت رو با هم جمع می بنده . روی کارت قبلی خودم هم که تازه AMP بود فرکانس هستش 810 بود برای تو رو توی برنامه آدرنالین دیدم زده بود 838 و همینطور MEMORY CLOCK ها رو دیدم که باز زیادتر بود این یعنی اوور . منظورم این بود که مقادیرشون رو برگردون روی مقدار اصلی خودشون بعد تست بگیر . بعد توی این UNIGINE 2.5 آخر که گذاشتی رزولوشن باز 1080 بود اما من روی 1920 1200 تست کرده بودم با 4X AA . که گفتم تو هم همینطوری تست کنی که یکسان باشه . الان این بنچمارک های من و تو پایه و اساس نداره چون تو کارتت رو اوور کردی . از اسب شیطون بیا پایین ی بار هم معمولی تو رزولوشن 1920 1200 تست بگیر .:d

من هیچ وقت کارت رو اوور نمی کنم . احتیاجی به اوور نیست آخه !

پس اگه نمی خواستی اور کنی برای چی رفتی اینو گرفتی evga با قیمت 600 موجود بود دیگه خنک تر ساختن که اور بیشتر بشه:d

فرق 1080 با 1200 0.4 فریم هم نمی شه می تونی توی پست دومم اینو ببینی من مانیتورم 1200 ساپورت نمی کنه تو در حالت 1080 بگیر

اینم بدون هیچ اورکلاکی:

فکر نمی کردم 16x در برابر 8x اینقدر تاثیر بذاره:d

رضا جان minfpsنباید اینقدر در uh2.5کم باشه!
مینی موم فریمت نباید از 17-18 کمتر بشه!
چند بار تست بگیر ببین نتیجه چجوری میشه! با یک بار تست کارت کاملا warmingنمیشه!
البته cpuشما هم خب بی تاثیر نیست!
با سندی 2600که تست کرده بودن مینی موم فریم 18 بود.

اصلا heaven یا gpu score 3dmark دخلی به cpu ندارن این مین فریم هم به خاطر لگ سیستم پیش میاد تاثیری خاصی هم در امتیاز نهایی نداره من بارها این برنامه رو تست کردم 0.1 بیشتر تفاوت پیدا نکرده​

آخرین ویرایش:

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
دوستان این تست ما چطوره؟ در چه حده؟
(بدون اورکلاک و روی حالت extreme
Untitle54d.jpg

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
عالیه هیچ مشکلی نداره اینقدر حساس نباش کراس همینه دیگه هم سازگاریش از sli کمتره هم اینکه نمی شه یکیشو گذاشت برای فیزیک لذت برد
نه دیگه حساس نیستم :D فقط با بازی های ویچر و کرایسیس2 مشکل داشتم که با نصب درایور و کرک بهتر، حل شد b-)
الان فقط خواستم ببینم این نمره خوبه یا نه؟ آخه مال بقیه دوستان عکساش رو نمیبینم..
مثلا در مقایسه با 560 sli چطوره؟ کسی امتحان کرده؟

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
نه دیگه حساس نیستم :D فقط با بازی های ویچر و کرایسیس2 مشکل داشتم که با نصب درایور و کرک بهتر، حل شد b-)
الان فقط خواستم ببینم این نمره خوبه یا نه؟ آخه مال بقیه دوستان عکساش رو نمیبینم..
مثلا در مقایسه با 560 sli چطوره؟ کسی امتحان کرده؟

برو صفحه ی قبل امتیاز سایت ها رو گذاشتم مقایسه کن بنچمارک dit 3 هم هست بگیر میانگینشو اعلام کن

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
برو صفحه ی قبل امتیاز سایت ها رو گذاشتم مقایسه کن بنچمارک dit 3 هم هست بگیر میانگینشو اعلام کن
رفتم صفحه قبل رو دیدم.. خدا رو شکر مثل این که امتیاز خیلی بالایی گرفتم! به مقدار قابل توجهی از 580 و حتی کراسفایر 6870 بیشتر امتیاز گرفتم!
جالبه طبق این سایت من باید 17500 میگرفتم :
3744_21.png

ینی مث اینکه بیشتر از حد عادی امتیاز گرفتم :D
طبق این سایت از 560 sli هم بیشتر امتیاز گرفتم و امتیازم تقریبا در حد 6990 ـه :-o
vdm_total.png

vdm_total.png
پس خدا رو شکر مث که مشکلی ندارم #:-s

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
این همه وقت پس داشتم چی می گفتم گفتم که مشکلی نداره

امتیاز بالات دو حالت داره یا ورژن 3d vantage فرق داره یا 6950 رو انلاک کردی

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
این همه وقت پس داشتم چی می گفتم گفتم که مشکلی نداره

امتیاز بالات دو حالت داره یا ورژن 3d vantage فرق داره یا 6950 رو انلاک کردی
آنلاک که نکردم
ورژن درایور جدید نصب کردم (11.8 بتا)
فکر میکنم بخاطر اینه

Nikita

کاربر سایت
May 16, 2010
206
نام
مهدی
سلام
این یه تست با درایور جدید 280.26
من خودم شخصا هیچ تغییر فریمی رو نسبت به قبل مشاهده نکردم البته تو این بازی
دو نمونه بی اور با اور
اولی بی اور

دومی با اور

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
سلام
این یه تست با درایور جدید 280.26
من خودم شخصا هیچ تغییر فریمی رو نسبت به قبل مشاهده نکردم البته تو این بازی
دو نمونه بی اور با اور
اولی بی اور

دومی با اور

این مینیموم فریم، باگ نرم افزاره یا واقعا تو بازی هم اینقد میاد پایین؟
درحین بنچمارک کجاش بود که فریم اینقد اومد پایین؟ وسط درگیری؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر