مرجع درخواست SAVE بازی های PS3

ahamad+reza

کاربر سایت
Oct 30, 2011
5
دوستان من بازی رزیدنت اویل 5 گولد رو می خوام سیوش رو انتقال بدم ولی بعد انتقال ک میرم داخل بازی میگه شما نمیتونین از سیو کاربر دیگه استفاده کنین ؟
آی دی بازی اینه BLUS3027010AE درست مثل همینو از لینک زیر دانلود کردم
Resident Evil 5: Gold Edition Save Game Files for PlayStation 3 - GameFAQs

راستی از بیرون توی نت میتونیم تروفی دانلود کنیم وبریزیم تو پوشه تروفی های خودمون و تروفی هامونو زیاد کنیم ؟

emerald

کاربر سایت
Jan 13, 2012
13
سلام دوستان
میخواستم بدونم از کجا میتونم سیو بازی B a t t l e f i e l d 3 رو دانلود کنم؟
اگه امکان داره یکی یه آموزش ساده برای کپی کردن این سیو رو به PS3 بهم یاد بده ممنون میشم
من کاربر مبتدی هستم. PS3 هم هک شده

آخرین ویرایش:

naderdaie69

کاربر سایت
Jun 30, 2008
30
سلام

طریقه استفاده سیوها رو توی PS3 غیر کپی اگه میشه ، لطفا توضیح بدید .
سیو برای همین دستگاه بود ولی پاک شده و دوباره می خوام جایگزین شه !!!

ممنون

mrezz

کاربر سایت
Sep 1, 2012
7
با سلام خدمت اساتید
من روی پی اس 3 cfw 4.30 rogero نصب کردم ( که هیچ مشکلی هم نداره همه ی بازی های تا 4.30 بی مشکل بالا میاره ) بعد اپدیت بازی gran turismo 5 ( که فایل pkg بود ) رو از لینک :
Document Details | Gran turismo 5 BCES00569 v2.00
دانلود کردم و بعد از app_home/PS3_GAME نصبش کردم ولی از وقتی نصبش کردم gran turismo دیگه بالا نمیاره ( اولش میاد بعد صفحه سیاه میشه ) میشه بگید برای درست کردنش چی کار باید بکنم؟

آخرین ویرایش:

kritooos

کاربر سایت
Jul 20, 2013
256
نام
امین
با سلام خدمت اساتید
من روی پی اس 3 cfw 4.30 rogero نصب کردم ( که هیچ مشکلی هم نداره همه ی بازی های تا 4.30 بی مشکل بالا میاره ) بعد اپدیت بازی gran turismo 5 ( که فایل pkg بود ) رو از لینک :
دانلود کردم و بعد از app_home/PS3_GAME نصبش کردم ولی از وقتی نصبش کردم gran turismo دیگه بالا نمیاره ( اولش میاد بعد صفحه سیاه میشه ) میشه بگید برای درست کردنش چی کار باید بکنم؟[/QUO
سلام من هم 4.30 داشتم و بعضی بازی ها از جمله ریمن رو که فایل PKG بودن رو بالا نمی اورد اما با آپدیت به 4.40 درست شد البته الان خودم 4.46 ریباگ دارم تنها کاری که می تونید بکنید اینه که اپدیت کنید به ریباگ 4.46

- - -ویرایش - - -

با سلام خدمت اساتید
دانلود کردم و بعد از app_home/PS3_GAME نصبش کردم ولی از وقتی نصبش کردم gran turismo دیگه بالا نمیاره ( اولش میاد بعد صفحه سیاه میشه ) میشه بگید برای درست کردنش چی کار باید بکنم؟
سلام من هم 4.30 داشتم و بعضی بازی ها از جمله ریمن رو که فایل PKG بودن رو بالا نمی اورد اما با آپدیت به 4.40 درست شد البته الان خودم 4.46 ریباگ دارم تنها کاری که می تونید بکنید اینه که اپدیت کنید به ریباگ 4.46

mrezz

کاربر سایت
Sep 1, 2012
7
با سلام خدمت اساتید
دانلود کردم و بعد از app_home/PS3_GAME نصبش کردم ولی از وقتی نصبش کردم gran turismo دیگه بالا نمیاره ( اولش میاد بعد صفحه سیاه میشه ) میشه بگید برای درست کردنش چی کار باید بکنم؟[/QUO

- - -ویرایش - - -

خیلی ممنون از توضیحاتتون
فقط 3 سوال در این باره دارم
1-چه جوری این کارو بکنم؟ ( از rogero 4.30 به rebug 4.46 )
2-اگه پتچ قدیمی نصب کنم چی درست میشه؟
3-سایتی برای دانلود پتچ اپدیت بازی ها سراغ دارین؟
و یک چیز دیگه : چه جوری میشه از طریق کامپیوتر به هارد ps3 دسترسی پیدا کرد؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر