مرجع درخواست SAVE بازی های PS3

<hako>

کاربر سایت
Nov 8, 2009
351
نام
محمد

essi 10

کاربر سایت
Apr 12, 2010
225
نام
احسان
100% شده. از قرار معلوم همه collective ها رو گرفته و 5 ساعته روی crushing تموم کرده.
دانلود
100% شده
دانلود
93% کامل شده
دانلود
ممنون
ولی هیچکدوم کار نکرد:(
من خودم رو 70% بودم یه یهو دیگه سیو ام رو نخوند و میزنه new game
مشکل از چیه؟؟؟؟!!!!
اگه rebug بریزم مشکلم حل میشه؟

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
درود ...
با تشکر از دوستانی کهSave ـهای بازی Heavy Rain رو گذاشتن ؛ اما :
این بازی بر خلاف خیلی دیگه از بازیها ، وقتی روی saveـش میرم و میزنم کپی ، ارور میده و میگه اجازه کپی کردنشو ندارین .
به درک :D !
با فایل منیجر مولتی من رفتم توی فایلهای هارد کنسول رو گشتم ، یه جایی به اسم 0000001 رو پیدا کردم و دیدم بعله ، مثکه سیوها اینجا میرن .
دو تا پوشه سیو بازی رو کپی کردم توی همون جا ، بازی رو لانچ کردم و دیدم همه چپترها باز و قابل بازی هست ! کلی شاد شدم اما . . . وقتی هر کدوم از چپتر ها رو انتخاب میکنم تا بازی کنم ؛ متاسفانه دوباره بر میگرده به اون منوی بازی ...
من یه احتمال میدم دلیلش این باشه که بازی من ، موو ادیشن هست و کدش اینه : BCAS20107
ولی اونایی که شما گذاشتین برام هیچکدوم این کد نیستن :( اگر کسی Save ـهای بازی با این کد رو داره ، لطف نه و بذاره ممنونش میشم

SoroshBC

کاربر سایت
Jul 3, 2011
207
درود ...
با تشکر از دوستانی کهSave ـهای بازی Heavy Rain رو گذاشتن ؛ اما :
این بازی بر خلاف خیلی دیگه از بازیها ، وقتی روی saveـش میرم و میزنم کپی ، ارور میده و میگه اجازه کپی کردنشو ندارین .
به درک :D !
با فایل منیجر مولتی من رفتم توی فایلهای هارد کنسول رو گشتم ، یه جایی به اسم 0000001 رو پیدا کردم و دیدم بعله ، مثکه سیوها اینجا میرن .
دو تا پوشه سیو بازی رو کپی کردم توی همون جا ، بازی رو لانچ کردم و دیدم همه چپترها باز و قابل بازی هست ! کلی شاد شدم اما . . . وقتی هر کدوم از چپتر ها رو انتخاب میکنم تا بازی کنم ؛ متاسفانه دوباره بر میگرده به اون منوی بازی ...
من یه احتمال میدم دلیلش این باشه که بازی من ، موو ادیشن هست و کدش اینه : BCAS20107
ولی اونایی که شما گذاشتین برام هیچکدوم این کد نیستن :( اگر کسی Save ـهای بازی با این کد رو داره ، لطف نه و بذاره ممنونش میشم

زحمت کشیدی !
3 ساعت خودمو کشتم گفتم سیو ها اونجاست می گی رفتی گشتی پیدا کردی ؟ :d
ببین بعضی از بازیها قابلیت سیو ریختن رو ندارن .
برای همین باید اون کاری رو که در مورد Fake Save Owner توی Rebug 3.55.2 انجام بدی .
برو توی گوگل سرچ کن ببین اصلا برای Game ID بازیت سیوی روی نت هست ؟ :-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر