PSP News

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
آقا می دونم جاش نیست ولی 5 یا 6 تا بازی توووپ برا psp معرفی می کنین برا داداشم می خوام گناه داره 3 ماهه فقط جی تی ای بازی می کنه

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

MNVB

کاربر سایت
Jul 22, 2014
54
نام
MAN
داریم در مورد کنسول قابل حمل صحبت میکنیم این چیزی که الان داری میگی که شد اندازه یه کنسول خونگی:|

من که نگفتم تلویزیون وصل کنیم میگی کنسول خونگی که.
در ضمن فکر نکن من از psp بدم میاد.من عاشق خودشو بازیاشم مخصوصا the 3rd brithday
فقط میگم دورانش تموم شده همین.

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
من که نگفتم تلویزیون وصل کنیم میگی کنسول خونگی که.
در ضمن فکر نکن من از psp بدم میاد.من عاشق خودشو بازیاشم مخصوصا the 3rd brithday
فقط میگم دورانش تموم شده همین.
منظور منم این بود که وقتی با 200 تومن میشه بازیهارو روی خود کنسول اصلی بازی کرد ، نیازی به خرج اضافه واسه دسته و هزار چیز دیگه که به تبلت یا گوشی وصل میشه نیس که کلی هم گرونتر در میاد ولی نصف لذت کنسول اصلیرو هم نداره،خوب البته نظرها متفاوته و نظر شما هم محترم
از وقتی که ویتا اومد دوران PSP تموم شد ، ولی برای منی که هنوز دارم PES 2014 روش بازی میکنم و هنوزم دارم بازی دانلود میکنم خیر ، جالبیش اینه که هنوزم کم و بیش واسش بازی میاد

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
من خودم بازیهای خفن tekken 6 the 3rd birthday روبازی کردم.با سیستم کم کم 4 هسته ای هم میشه god of war بازی کرد.
خب شما متوجه منظور من از مثال زدن بازی gow نشدی دیگه :d منظورم اینه که توی gow کلی باید دکمه های مختلف برا کارهای مختلف بزنی. منظورم اینه که اگه بخوای از جادو استفاده کنی همزمان که باید بری جلو باید دکمه L با یکی دیگه مثلن فلش بالا را نگه داری یا برا داج کردن باید همزمان L + R را بزنی به علاوه جهت دادن به سمتی که میخوای داج کنی :d خب این کار با صفحه لمسی، تصور انجام دادنش هم مثل یه کابوس میمونه دیگه چه برسه به اینکه بخوای واقعن انجامش بدی :d

MNVB

کاربر سایت
Jul 22, 2014
54
نام
MAN
خب شما متوجه منظور من از مثال زدن بازی gow نشدی دیگه :d منظورم اینه که توی gow کلی باید دکمه های مختلف برا کارهای مختلف بزنی. منظورم اینه که اگه بخوای از جادو استفاده کنی همزمان که باید بری جلو باید دکمه L با یکی دیگه مثلن فلش بالا را نگه داری یا برا داج کردن باید همزمان L + R را بزنی به علاوه جهت دادن به سمتی که میخوای داج کنی :d خب این کار با صفحه لمسی، تصور انجام دادنش هم مثل یه کابوس میمونه دیگه چه برسه به اینکه بخوای واقعن انجامش بدی :d

خوب کاری نداره که دکمه های L یا R رو روی دکمه های سخت افزاری گوشی (دوربین یا ولم)تنظیم میکنی ویاااا
دسته بهش وصل میکنی.کسی که برنامرو ساخته فکر اینجا هاشو میکنه دیگه.

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
خوب کاری نداره که دکمه های L یا R رو روی دکمه های سخت افزاری گوشی (دوربین یا ولم)تنظیم میکنی ویاااا
دسته بهش وصل میکنی.کسی که برنامرو ساخته فکر اینجا هاشو میکنه دیگه.
/:)8-|:|
با خود PSP اشک آدم در میاد توی GOW انقدر باید دکمه بزنی ، با این استایلی که شما گفتی به 5 دقیقه نمیکشه گوشی پرت میشه سمت دیوار:d

abolfazl79

کاربر سایت
Apr 9, 2014
33
با سلام
میخواستم ببینم ایا بازی GTA SAN ANDRESS برای PSP وجود داره که واقعا کار کنه:|؟اگه وجود داره ممنون میشم لینک دانلودشو قرار بدید
GTA IV هم همینطور اگه وجود داره و100% کار میکنه لینک دانلودشو بدید
با تشکر از مدیران بازی سنتر لطفا زودتر جواب بدید:d با تشکر

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
با سلام
میخواستم ببینم ایا بازی GTA SAN ANDRESS برای PSP وجود داره که واقعا کار کنه:|؟اگه وجود داره ممنون میشم لینک دانلودشو قرار بدید
GTA IV هم همینطور اگه وجود داره و100% کار میکنه لینک دانلودشو بدید
با تشکر از مدیران بازی سنتر لطفا زودتر جواب بدید:d با تشکر
.
خیر ، این سایت هایی هم که ادعا میکنن اجرا کردن همش Fake ه .....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر