rpcs3 اولین شبیه ساز کنسول ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
اولا اگر الان یک کامپیوتر متوسط هم داشته باشی و آخرین ورژن که فکر کنم 1.4 باشه رو دانلود کنی و تنظیمات درست انجام بدی راحت فول فریم و حتی با گرافیکی بهتر از خود PS2 میتونی بازی رو ران بکنی.

من بازی تکن 6 که برای پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 عرضه شده بود رو بدون هیچ مشکلی با شبیه ساز psp بازی کردم ( البته با کمی تغییر تنظیمات )

اما تا حالا هیچکدوم از بازی های پلی استیشن 2 رو نتونستم با شبیه سازش روان اجرا کنم, واضح هم هست گرافیک بازی های نسل هفتمی psp بیشتره یا پلی استیشن 2

خب الان مشکل از سیستم منه یا شبیه ساز ؟ همینطور جالبه تکن 5 و خیلی بازی های مالتی پلتفرم دیگه رو هم با شبیه ساز psp راحت اجرا میکنم اما با شبیه ساز ps 2 نه

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
من بازی تکن 6 که برای پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 عرضه شده بود رو بدون هیچ مشکلی با شبیه ساز psp بازی کردم ( البته با کمی تغییر تنظیمات )

اما تا حالا هیچکدوم از بازی های پلی استیشن 2 رو نتونستم با شبیه سازش روان اجرا کنم, واضح هم هست گرافیک بازی های نسل هفتمی psp بیشتره یا پلی استیشن 2

خب الان مشکل از سیستم منه یا شبیه ساز ؟ همینطور جالبه تکن 5 و خیلی بازی های مالتی پلتفرم دیگه رو هم با شبیه ساز psp راحت اجرا میکنم اما با شبیه ساز ps 2 نه
داداش شما تنظیماتت شاید درست نبوده. من دو سه سال پیش گاد آو وار رو به صورت فول اچ دی تموم کردم. 4 سال پیش هاروست مون رو باهاش کلی بازی کردم.

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543

چون شما نتونستی تنظیم بکنی دلیل نمیشه شبیه ساز خرابه.اتفاقا شبیه ساز ps2 الان یکی از کاملترین شبیه سازها هستش و راحت اجرا میکنه.
دوما psp بازیهاش کم حجمتر و گرافیک پایینتر هستش و راحتر اجرا میشه.
سوما شاید سیستمت خیلی قدیمی وتاریخ گذشتس که اجرا نمیکنه وگرنه با یک سیستم متوسط رو به پایین به روز راحت میاد
چهارما اینجا برای شبیه ساز ps3 هستش دیگه ادامه نده از اول اشتباه کردم جواب کسی مثل شمارو دادم برای اینکه مزاحم اعضا نشیم در پیغام خصوصی یا نهایتا تاپیک شبیه ساز ps2 ادامه بدیم.
الحکم لالله ...

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

yaran

کاربر سایت
Apr 15, 2015
1,705
نام
MOHSEN
اقا کار این شبیه ساز ps3 به کجا رسید
الان میشه چیزی بازی کرد یا نه؟

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
چون شما نتونستی تنظیم بکنی دلیل نمیشه شبیه ساز خرابه.اتفاقا شبیه ساز ps2 الان یکی از کاملترین شبیه سازها هستش و راحت اجرا میکنه.
دوما psp بازیهاش کم حجمتر و گرافیک پایینتر هستش و راحتر اجرا میشه.
سوما شاید سیستمت خیلی قدیمی وتاریخ گذشتس که اجرا نمیکنه وگرنه با یک سیستم متوسط رو به پایین به روز راحت میاد
چهارما اینجا برای شبیه ساز ps3 هستش دیگه ادامه نده از اول اشتباه کردم جواب کسی مثل شمارو دادم برای اینکه مزاحم اعضا نشیم در پیغام خصوصی یا نهایتا تاپیک شبیه ساز ps2 ادامه بدیم.
الحکم لالله ...

سوالمو در تاپیک خودش پرسیدم

مشکل از سیستمم که مطمئن باش نیس چون در تاپیک شبیه سازش که گفتی, پست اولش مربوط به سال 2005 هست سیستم من نسبت به اونموقع خیلیم جدید حساب میشه !

اما اگه واقعا مشکل از تنظیماته بگم همینم یه ایراد بزرگش که جون ادمو درمیاره اونقدر تنظیمات مختلف و پیچیده داره, هیچ شبیه سازی کار باهاش به این سختی نیس که 100 نوع پلاگین مختلفم بخواد

-_-BIGBOSS

کاربر سایت
Apr 15, 2016
43
آقا ی سوال.بازی های کپی خور شده رو میشه با این نرم افزار از سایت دانلود کرد و با این نرم افزار اجراشون کرد یا نه؟

hamidthc

کاربر سایت
Sep 18, 2017
1
اولین امولاتور کنسول ps3 ریلیز شد البته هنوز در مراحل اولیه می باشد ولی طی مرور زمان بهتر میشه من خودم تستش کردم فعلاً فقط لوگو رو بوت میکنه
اولین موارد ایجاد به شرح زیر است

r1
Initial directory structure.
r2
- Created base for create ELF loader.

TODO:
1. Main frame
2. Log frame
3. Configure/delete unnecessary from wxWidgets
r4
- Created Main and Log frames
- Better project structure
r5
- Created simply emulating memory.
- Created memory viewer frame.
r6
rpcs3:
- Created disasm.
- Created self loader.
- Fixed RAM emulating.
- Created mthreading.
r7
rpcs3:
- Implemented interpreter mode.
- Implemented saving settings.
- Wrote SysCalls table.
- Wrote basic pad info.
- Implemented PSF loader.

DisAsm:
- Added more opcodes.
r8
Forgot this one...
r9
rpcs3:
- Created video out frame (SDL).
- Fixed ELF64 loader.
- Interpreted some main instructions.
DisAsm:
- Fixed dump mode.
r10
ElfLoader:
- More info about ELF64.
- Fixed ELF32 loader.
DisAsm:
- Fixed jumps.
r11
ElfLoader:
- Fixed SELF loader.
- Rewrote ELF32, ELF64 loaders.
r12
interpreter:
- emulated some G4 opcodes
- implemented flip video output window

DisAsm:
- more opcodes
r13
DisAsm:
- Fixed dumping mode
- Added G4 instructions (~90%) (thanks to BlackDaemon for helping)
r14
rpcs3:
- emulated some file system SysCalls
- rewrote MThread mode (now use pthread 2.8.0)
- rewrote memory manager
- rewrote save (ini) manager
- main and Log frames now save current position and size
- added more opcodes
- fixed crash if Log/DisAsm/Memory Viewer frame is closed
- implemented OGL video mode

DisAsm:
- implemented MT dumping
r15
rpcs3:
- fixed compilation bugs for debug mode

memory:
- fixed read/write 16/32/64/128
- implemented fast read/write
r16
interpreter:
- Emulated more instructions.

ElfLoader:
- Fixed SetPc value.
r17
WikiFAQ
r18
Deleted wiki page WikiFAQ through web user interface.
r19
DisAsm:
- Fixed dump code.

interpreter:
- Founded and emulated more instructions.
- Fixed sc value.
r20
rpcs3:
- implemented ELF compiler (Asm, only for test).

interpreter:
- Fixed ADDI opcode.

SysCalls:
- fixed FileSystem syscalls.

می توانید از لینک زیر دانلود کنید
http://www.mediafire.com/?lcv5ab54v2rpnz3

این پست آپدیت خواهد شد
من از سایت اصلیش دانلود کردم و راحت هر بازی رو روش دارم بازی میکنم بدون مشکل ولی سیستم بالا میخواد

FableBW

The Big Bad Wolf
کاربر سایت
Sep 4, 2016
1,601
نام
Sepehr
من از سایت اصلیش دانلود کردم و راحت هر بازی رو روش دارم بازی میکنم بدون مشکل ولی سیستم بالا میخواد
میشه بگید کدوم بازی ها رو با این شبیه ساز تونستین اجرا کنین؟ اگر هم میشه یه بنجمارک کلی یا فریم ریت در بازی ها رو هم بگین.

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
میشه بگید کدوم بازی ها رو با این شبیه ساز تونستین اجرا کنین؟ اگر هم میشه یه بنجمارک کلی یا فریم ریت در بازی ها رو هم بگین.
خیلی بازی ها رو به صورت Playable اجرا می کنه، در حدود 400 تا بازی. اما انتظار 30 فریم رو فعلا از بازی های گرافیک بالا نداشته باشید. با آپدیت آگست فوق العاده شده! لیست رسمیشم اینجا می تونی ببینی:
RPCS3 Sony PlayStation 3 Emulator

در مورد انحصاری ها، Persona 5 و Demon's Soul اوضاعشون تقریبا عالیه، DS که پرفکت اجرا می شه اصلا:D
بلاگ آخری رو بخونی خیلی چیزا دستت میاد:
RPCS3 Sony PlayStation 3 Emulator

• Like
Reactions: rahyarpaul
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر