rpcs3 اولین شبیه ساز کنسول ps3

گفتگو در 'شبیه ساز ها' ایجاد شده توسط ortegoli, ‏Jul 22, 2011.

1. amir*

کاربر سایت

سلام
    من اینو برای تست دیروز نصب کردم و موقع اجرا چون پروسه اول اجرا سنگینه متوجه چیزی نشدم و موقع اجرا فریم من 5-13-25 بود و خیلی عجیب بود همه جا نوشتن 60 فریم میده و بعد بستن نرم افزار متوجه درگیری سیستمم به لطف گجت های ویندوز 7 و نرم افزار دما شدم و دیدم فایلی به اسم system دقیق 50 در صد سی پی یو رو درگیر کرده و با اوردن تسک منیجر سریعا بار از cpu ازاد میشد :hide:و با خروج از تسک منیجر سریعا بر میگشت (البته من انتی ویروس ندارم )$-)
    شک کردم به ماین کردن سریعا ترافیک رو چک کردم دیدم بعله!دریافت و ارسال داره
    خلاصه فایلی به اسم System core یا Core system در تسک منیجر بود داخل پوشه ء Windows helper بصورت مخفی سیستمی
    حالا نمیدونم از نصب کالشن بود یا خیر اما چیز دیگه ای , نصب جدید نبوده در سیستم.
    اینو جهت اطلاع گفتم صفحهء سایت رو پیدا نکردم فکر کنم پیج حذف شده :ar!

2. fosil

کاربر سایت

نام:
    آرین
    این که میگن تونستن Read dead و the last of us رو اجرا کنن درسته؟و ویدئویی که دیدم خیلی فریمش پایین بود؟قابل حله؟چه طوری بازی ها رو اجرا کنیم باید دیسک اورجینالو داشته باشیم؟!

3. KiLL3R/4/Ev3r

کاربر فعال

نام:
    ∂αнмα
    قابل حل که هست ولی خدا میدونه تا کی Rdr خیلی وقته قابل اجرا هستش ولی پیش رفتش لاک پشتی بوده تا اینجا انچارتاد یک رو هم اجرا کردن باز اون وضعش بهتر از Rdr تا دو ماه دیگه فک کنم قشنگ به ۳۰ فرم سالم دست پیدا کنن tlou هم تازه تونستن اجراش کنن و باید خیلی صبر کرد واسه اجرا بازیها هم فک کنم ایمیج دستکاری شده یا اورجینال با اضافات نیازه دقیق نمیدونم ....

fosil این نوشته را Like کرده است.
  4. mehdi.kheiri021

کاربر سایت

بچه ها بازی هایی که از سایت PSNDLv3 میگیریم تغییر خاصی روش باید اجرا بشه؟کامل توضیح میدید لطفا؟

5. mehran3500

کاربر سایت

نام:
    master
    نینجا گایدن سیگما یک رو برید نصب کنید کاملا قابل بازیست از بهترین اکشنهای تاریخ گیمه . ای پی سی بازان.

raya2 و mondas این نوشته را Like کرده اند.
  6. mehdi.kheiri021

کاربر سایت

من بازی GOD OF WAR 2 HD آیدی NPUA80491 تو سایتشم زده playable ولی موقعی که آرم sony رو رد میکنه صفحه سیاه میشه سی پی یو رو 100% میره تنظیمات هم درسته فایل rap هم سرجاشه اشکال مال کجاست؟مال بازیه؟

سیستم:CPU:COREI3 540
    Card:MSI GT1030 2G GDD5
    ram:8GIG DDR3 1600

#186 mehdi.kheiri021, ‏Apr 8, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Apr 8, 2018
  7. AM!R HOS3!N

کاربر سایت

نام:
    Amir Hosein
    چه کاریه اخه عزیز.
    شما نسخه ps2 رو با pcsx2 بازی کنید. هم کاملا پلی ایبل هم رو هر رزولوشنی که بخوای میتونی بازی و اجرا کنی.

raya2 این نوشته را Like کرده است.
  8. mehdi.kheiri021

کاربر سایت

الان چه بازی هایی رو میشه با این شبیه ساز با این سیستم من اجرا کرد؟چون به playable زیاد اطمینانی نیست

9. KiLL3R/4/Ev3r

کاربر فعال

نام:
    ∂αнмα
    Playble برارCpU های قوی منظور از قابل بازی همین کرش نکردن و کامل اجرا شدن بازیه کلا فعلا پیشنهاد نمیکنم اصلا سمت این شبیه ساز با این CPU برید ....

AM!R HOS3!N این نوشته را Like کرده است.
  10. mehdi.kheiri021

کاربر سایت

اخه با یه سیستم قوی تر هم تست کردیم همین بود آرم سونی رد میکرد صفحه سیاه میشد سی پی یو مرفت روی 100 درصد

11. KiLL3R/4/Ev3r

کاربر فعال

نام:
    ∂αнмα

تنظیمات طبق عکسای بالا عمل کن ببین خوب میشه یا نه . تب CPU عینا همین باشه تب GPU قسمت Renderer اگه Vulkan جواب نداد ببر رو OpenGL ببین چجوریه . در غیر این صورت اگه باز جواب نداد احتمالا مال پکیجیه که دانلود کردی ....

12. qwerty2

کاربر سایت

بچها وضعیت شبیه ساز الان چطوره
    بالاخره میشه راحت بازی کرد باهاش؟

13. KiLL3R/4/Ev3r

کاربر فعال

نام:
    ∂αнмα
    متاسفانه فعلا کمیت رو به کیفیت ترجیه دادن الان امار میاد که چند تا چند بازی قابل بازی شده ولی خو با سیستم فوق قوی البته تو بخش رندرینگ پیشرفت های قابل توجه داشتن تو اکثر بازیای بزرگ ولی خوب فعال کردن افکت گرافیکی داخل بازی که هنر نیست اگه راس میگن یکم رو بخش پردازش شبیه سازشون کار کنن حادقل فرست پارتیا رو OK کنن مالتی پلتفرما رو میخوام بزن وسط فرقم وقتی رو PC موجودن ؟

14. raya2

کاربر سایت

اتفاقا این multi ها هم بدرد میخورن تو شبیه ساز:

اولا که یه سری از بازیهای قدیمی, با ویندوزهای جدید (مخصوصا 10) سازگار نیستن.
    دوما که یه شبیه ساز, قابلیت state save رو اضافه میکنه برای همه ی بازیها, که قابلیت خیلی مهمی هستش.
    و صدها قابلیت دیگه...

البته شکی نیست که first party ها مهم ترن; ولی اینطور نیست که multi ها هم مهم نباشن و بی فایده باشه شبیه سازیشون.