هدفون های گرانقیمت برای mw3

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
در حالی که روز به روز به تاریخ عرضه بازی call of duty:modern warfare 3 نزدیک میشویم خبر های بیشتری درباره آن میشنویم.
در همین راستا شرکت turtle beach هدست های خود را برای x360 و ps3 معرفی کرد. این هدفون ها دارای عکس و تم بازی mw3 هستند.
مدل دلتای این هدفون که از صدای دالبی 7.1 و بلوتوث بهره میبرد قیمت ناقابل $299.95 را دارد.مدل bravo ی ان نیز $179.95 و مدل چارلی $129.95قیمت دارند.در نهایت نیز ارزانترین این هدفون ها $99.95 قیمت دارد.

منبع
http://www.consolemonster.com/newspost.php?id=0000008459

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,507
نام
حسین
299دلار یه هدفون واقعا چه بچه پولداری اینو می خره اخه ارزش نداره بابا هدفون عالی تو شهر ما 10 هزار تومن 100 تا اینا رو هم می ارزه چه خبره

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
از خود کنسول با بازی گرون تره البته هدست تا 1.5 ملیون هم داریم اما ماله شرکت اسم و رسم داره اینو کی می سازه؟

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
299دلار یه هدفون واقعا چه بچه پولداری اینو می خره اخه ارزش نداره بابا هدفون عالی تو شهر ما 10 هزار تومن 100 تا اینا رو هم می ارزه چه خبره

من کاری ندارم گرون هستش یا نه اما یک بار استفاده کنی از یکی از این هدفون ها بعد میفهمی فرقش چی هستش .;)

من یک ICEMAT دارم که وقتی باهاش گوش میکنی تفاوت رو با هدفن های دیگه احساس میکنی حالا حساب کن این چی میتونه باشه حتی RAZER هم یک مدلش رو استفاده کردم واقعا خدا تر از ICEMAT من بود اما تا استفاده نکنی نمیفهمی دلیل این همه گرونیش چی هستش که مشخص هستش کیفیتش هستش کیفیت صدای که بهت میده .

پس لطفا یک هدفن .... رو با یک هدفن چینی یا .... 10 هزار تومانی مقایسه نکن که واقعا خنده دار هستش .;)

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
من کاری ندارم گرون هستش یا نه اما یک بار استفاده کنی از یکی از این هدفون ها بعد میفهمی فرقش چی هستش .;)

من یک ICEMAT دارم که وقتی باهاش گوش میکنی تفاوت رو با هدفن های دیگه احساس میکنی حالا حساب کن این چی میتونه باشه حتی RAZER هم یک مدلش رو استفاده کردم واقعا خدا تر از ICEMAT من بود اما تا استفاده نکنی نمیفهمی دلیل این همه گرونیش چی هستش که مشخص هستش کیفیتش هستش کیفیت صدای که بهت میده .

پس لطفا یک هدفن .... رو با یک هدفن چینی یا .... 10 هزار تومانی مقایسه نکن که واقعا خنده دار هستش .;)

البته بعضی هاشونم الکی گرون هستن صداشون هیچ فرقی با مدل گرون تر نداره به هر حال سیستم صدای باز خیلی بهتر از هدفون هست اما برای کسی که نمی تونه با صدای بلند کار کنه هدفون بهترین گزینه می شه

ARN31

کاربر سایت
May 15, 2010
341
خیلی دلم میخواد ببینم این هدست ها که امروز خیلی سر و کلشون پیدا شده چه جوری هستن و چه فرقی با هد ست های دیگه دارن اما قیمتاشون خیلی ناجوره:| :d

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,507
نام
حسین

داداش من هر چقدرهم که صدا خدا باشه و حال بده به نظر من 20 تومن نمی ارزه بدی هدفون هدفون باید صداش فقط شفاف و بلند باشه همین که همسن چسنس ها همین کارو میکنن مگه اون 200 هزار تومنیه چکار میکنه مگه چیزی غیر از اینه من یه بیسیم خریدم مارک XP چینی هم هست دو تا باطری نیم قلمی میخوره ماه به ماه عوضشون می کنم رادیو می گیره هدفون هم هست خش خش هم نداره صداش هم خوبه ترجیحش میدم به اینا
نظر من راجع به موس و کیبرد هم همینه
اپلو خو نمی خوان هوا کنن چه خبره اینقدر پول مردمو میخرن

جدی اینم خبر حساب میشه؟
مگه همه خبر ها باید مهم و درست و حسابی باشن بالاخره اخبار بازی ها دیگه

آخرین ویرایش:

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
داداش من هر چقدرهم که صدا خدا باشه و حال بده به نظر من 20 تومن نمی ارزه بدی هدفون هدفون باید صداش فقط شفاف و بلند باشه همین که همسن چسنس ها همین کارو میکنن مگه اون 200 هزار تومنیه چکار میکنه مگه چیزی غیر از اینه من یه بیسیم خریدم مارک XP چینی هم هست دو تا باطری نیم قلمی میخوره ماه به ماه عوضشون می کنم رادیو می گیره هدفون هم هست خش خش هم نداره صداش هم خوبه ترجیحش میدم به اینا

شما یه هدست Bose یا sennheiser رو بزار رو گوشت، کلا نظرت راجع به موسیقی و بازی و فیلم عوض میشه. تا وقتی امتحان نکنی متوجه نمیشی.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,507
نام
حسین
شما یه هدست Bose یا sennheiser رو بزار رو گوشت، کلا نظرت راجع به موسیقی و بازی و فیلم عوض میشه. تا وقتی امتحان نکنی متوجه نمیشی.

البته این نکته رو باید در نظر گرفت که کارایی باید داشته باشه من کلا زیاد به صدا توجه نمی کنم و بیشتر تصویر واسم مهمه پس همون 10 تومنیه هم کار منو راه میندازه و نظرم اینه که اصلا بیشتر از اینم نمی ارزه واسه صدا داد

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza

خوب نظر شخصیت این هستش و اشتباه .

یک بار که استفاده کردی میفهمی فرقش در چی هستش .

شما به قیمت خودمون حساب نکن به قیمت خارجی ها حساب کن .

البته این نکته رو باید در نظر گرفت که کارایی باید داشته باشه من کلا زیاد به صدا توجه نمی کنم و بیشتر تصویر واسم مهمه پس همون 10 تومنیه هم کار منو راه میندازه و نظرم اینه که اصلا بیشتر از اینم نمی ارزه واسه صدا داد

برای شما تصویر مهم تر هستش . خوب پس چرا تو سر هدفن میزنی و در سطح یک هدفن 10 هزار تومانی میاریش پایین بگو بدرد من نمیخوره .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر